Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Yüksek Hassas Şerit Grip Hızlı Bir Adım Test Kitleri, Grip Hızlı Test Cihazı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:IFLA-501

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:/ Kutu 25 kaset
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: tam kan, plazma
Kit boyutu: 25T / Kit Kesme: 500 ng / mL
Renk: Beyaz Sertifika: CE

Yüksek Hassas Şerit Grip Hızlı Bir Adım Test Kitleri, Grip Hızlı Test Cihazı


Uygulamalar:

İnfluenza A Hızlı Testi, hızlı immüno-kromatografik yöntem kullanılarak nazofarengeal swab ve nazal aspirat örneklerinde influenza tip A nükleoprotein antijenlerinin kalitatif tespiti için in vitro diagnostik bir testtir. Tanımlama, İnfluenza virüsü A'nın nükleoproteinine özgü monoklonal antikorlara dayanmaktadır. Bu, klinik doktorların doğru reçete etmeleri için bilgi sağlayacaktır.
ilaçlar. Negatif sonuçlar, hücre kültürü gibi diğer yöntemlerle doğrulanmalıdır.


Açıklama:

Flu A + B Hızlı Test Cihazı, hızlı immüno-kromatografik metot kullanılarak nazofarengeal (NP) swab, boğaz swab ve nazal aspirat örneklerinde influenza A ve B nükleoprotein antijenlerinin kalitatif tespiti için in vitro diagnostik bir testtir. Tespit, İnfluenza virüsü A veya B'nin nükleoproteinine özgü monoklonal antikorlara dayanmaktadır. İnfluenza A ve B viral enfeksiyonunun hızlı teşhisinde yardımcı olması amaçlanmıştır. Negatif sonuçlar, hücre kültürü gibi diğer yöntemlerle doğrulanmalıdır.Nasıl kullanılır?

Testten önce, numunenin, ekstraksiyon tamponunun oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini sağlayın.
1. Test çubuğunu kapalı folyo poşetten çıkarın ve mümkün olan en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Ekstraksiyon Tüpünü iş istasyonuna yerleştirin. Ekstraksiyon reaktif şişesini dikey olarak baş aşağı tutun. Şişeyi sıkın ve çözeltinin ekstraksiyon tüpüne tüpün kenarına dokunmadan serbestçe düşmesine izin verin. Ekstraksiyon Tüpüne 10 damla çözelti (Yaklaşık 400μl) ekleyin. Şekil 1'e bakınız.
3. Swab örneğini Ekstraksiyon Tüpüne yerleştirin. Çubuğu antijeni serbest bırakmak için kafayı borunun içine doğru bastırırken çubuğu yaklaşık 10 saniye döndürün. Şekil 2'ye bakınız.
4. Swab başlığını Ekstraksiyon Tüpünün içine doğru sıkarken swabı çıkarın ve swabdan olabildiğince fazla sıvı çıkarmak için çıkarın. Çubuğu, biyolojik olarak tehlikeli atık imha protokolünüze uygun şekilde atın. Şekil 3'e bakınız.
5. Oklar aşağı bakarken, seviye çubuğunu çözelti tüpünün içine yerleştirin ve zamanlayıcıyı başlatın. Prosedür doğru şekilde takip edilirse, sıvı test çubuğundaki maksimum çizginin (MAX) altında olmalıdır. Şekil 4'e bakınız.
6. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonucu 15 dakika sonra okuyun. 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın.
SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF: * İki farklı renkli çizgiler görünür. Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C), diğer renkli çizgi ise test bölgesinde (T) olmalıdır. Test bölgesinde pozitif sonuç, örnekte İnfluenza A antijeninin bulunduğunu gösterir.

* NOT: Test çizgisi bölgesindeki rengin yoğunluğu, numunede bulunan Flu A antijeninin miktarına bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle test bölgesindeki herhangi bir renk gölgesi pozitif olarak kabul edilmelidir.

NEGATİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgesinde hiçbir belirgin renkli çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test çubuğu ile tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)