Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

CE ve FDA Onaylı Yüksek Hassas AMP Amfetamin Uyuşturucu Bağımlılığı Teşhis Testi Tam kan / serum / plazma

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:ÇİN
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:Kaset (DAM-402)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:40 kaset / kutu
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: tam kan / serum / plazma
Kit boyutu: 40T / Kit Depolama: 2-30 ℃
Renk: Beyaz Sertifika: CE

CE ve FDA Onaylı Yüksek Hassas AMP Amfetamin Uyuşturucu Bağımlılığı Teşhis Testi Tam kan / serum / plazma


Uygulamalar:

AMP Hızlı Test Kaseti (tam kan / serum / plazma), 80ng / ml'lik bir kesme konsantrasyonunda tam kan veya serum veya plazmada Amphetamin tespiti için bir yanal akış kromatografik immünoassaydir. Bu test diğer ilgili bileşikleri tespit edecektir, lütfen bkz.
Bu prospektüste analitik özgüllük tablosu.
Bu test sadece kalitatif, ön analitik test sonucu sağlar. Bir confirmedanaltical sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografi kütle spektrometresi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir. Özellikle ön pozitif sonuçlar kullanıldığında, kötüye kullanım testi sonucundaki herhangi bir ilaca klinik düşünce ve profesyonel karar verilmelidir.

 
Açıklama:

Amfetamin, reçeteyle satılan Dexite II kontrollü bir maddedir (Dexedrine®) ve yasadışı pazarda da mevcuttur. Amfetaminler, terapötik uygulamaları olan güçlü bir sempatomimetik ajan sınıfıdır. Epinefrin ve norepinefrin: Onlar insan vücudunun doğal katekolaminleri ile kimyasal olarak ilişkilidir. Akut daha yüksek dozlar, merkezi sinir sisteminin daha fazla uyarılmasına neden olur ve öfori, uyanıklık, iştah azalması ve artan enerji ve güç hissi uyandırır. Amfetaminlere kardiyovasküler cevaplar yüksek kan basıncı ve kardiyak aritmileri içerir. Daha fazla akut tepkiler kaygı, paranoya, halüsinasyonlar ve psikotik davranışa neden olur. Amfetaminlerin etkileri genellikle kullanımdan sonra 2-4 saat sürer ve ilacın vücutta 4-24 saatlik bir yarı ömrü vardır. Amfetaminlerin yaklaşık% 30'u idrarda değişmemiş biçimde salgılanır, geri kalanı hidroksile ve deamin türevleri olarak çıkarılır.
AMP Hızlı Test Cihazı (İdrar), bir alet kullanmadan yapılabilen hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yükselmiş Amphetamine seviyelerini seçici olarak saptamak için bir monoklonal antikor kullanır. AMP Hızlı Test Kaseti (İdrar), idrardaki Amfetaminler 1000 ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir.


Nasıl kullanılır?

【KULLANIM TALİMATLARI】
Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
Serum veya plazma örneği için:
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına (15-30 ℃) getirin. Kaseti kapalı poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Damlalığı dikey olarak tutun ve 1 damla damla serum veya plazma (yaklaşık 40 μL) aktarın, ardından kasetin numune kuyucuğuna 2 damla tampon (yaklaşık 80 μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Numune içine hava kabarcıkları sıkılmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonucu 5 dakikada okuyun. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

Tam kan örneği için:
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Venipunkture Tam Kan örneği için:
Pper Damlalığı dikey olarak tutun ve numuneye 1 damla tam kan (yaklaşık 40μL) aktarın, sonra 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80μL) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
Parmak Tam Kan örneği için:
A Bir kılcal tüp kullanmak için: Kılcal tüpü doldurun ve yaklaşık 40 ofL parmak izini tam kan örneğini test kasetinin örnek alanına aktarın, ardından 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80μL) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuçları 5 dakikada okuyun. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.
SONUÇLARIN YORUMLANMASI


(Lütfen yukarıdaki resme bakın)


NEGATİF: * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol bölgesi (C) içinde olmalı ve bir başka belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Bu negatif sonuç, Amfetamin konsantrasyonunun tespit edilebilir kesme seviyesinin altında olduğunu gösterir.


* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin gölgesi değişebilir, ancak soluk renkli bir çizgi olsa bile negatif olarak kabul edilmelidir.


POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmez. Bu pozitif sonuç, Amfetamin konsantrasyonunun tespit edilebilir kesme seviyesini aştığını gösterir.


GEÇERSİZ: Controlline görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri, başarısızlığın kontrol edilmesinin en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)