Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

50ng Hızlı Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti COC Tam Kan / Serum / Plazma Uyuşturucu Testi Kaseti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:Kaset (DKG-402)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:negotiation
Ambalaj bilgileri:1pc x 100 / kiti 1PC x 50 / kiti
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: Tam Kan / Serum / Plazma
Kit boyutu: 40T / Kit Depolama: 2-30 ℃
No input file specified.: CE Renk: Beyaz

50ng Hızlı Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti COC Tam Kan / Serum / Plazma Uyuşturucu Testi Kaseti


Uygulamalar:


COC Hızlı Test Kaseti (tam kan / serum / plazma), 50ng / ml'lik bir kesme konsantrasyonunda Kokain iç kanının veya serum veya plazmanın tespiti için bir yanal akış kromatografik immünoassaydir. Bu test diğer ilgili bileşikleri tespit edecektir, lütfen bu paketin içindeki analitik Spesifiklik tablosuna bakınız.


Bu test sadece kalitatif, ön analitik test sonucu sağlar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometresi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir. Özellikle ön pozitif sonuçlar kullanıldığında, kötüye kullanım testi sonucundaki herhangi bir ilaca klinik düşünce ve profesyonel karar verilmelidir.

Açıklama:

Kokain, güçlü bir merkezi sinir sistemi (CNS) uyarıcısı ve lokal anestezidir. Başlangıçta, kademeli olarak titreme, aşırı hassasiyet ve spazmlarla sonuçlanırken aşırı enerji ve huzursuzluk yaratır. Büyük miktarlarda Kokain ateşe, tepkisizliğe ve nefes almada ve bilinçsizlikte zorluğa neden olur. Kokain genellikle burun soluma, intravenöz enjeksiyon ve serbest bazda sigara içme yoluyla verilir. Esas olarak Benzoilekgonin olarak kısa sürede idrarla atılır.1,2 Kokain'in ana metaboliti olan Benzoilekgonin, Kokain'den (0.5 - 1.5 saat) daha uzun bir biyolojik yarı ömre (5 - 8 saat) sahiptir ve genellikle Kokain maruziyetinden sonraki 24-48 saat boyunca tespit edilebilir.2 COC (Kokain) Test Kaseti, bir alet kullanmadan yapılabilecek hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yükselmiş Kokain metabolit seviyelerini seçici olarak tespit etmek için bir monoklonal antikor kullanır. COC Hızlı Test Kaseti, idrardaki Kokain metaboliti 300ng / ml'yi aştığında pozitif sonuç verir. Bu, Madde Bağımlılığı ve Ruh Sağlığı Hizmetleri İdaresi (SAMHSA, ABD) tarafından belirlenen pozitif örnekler için önerilen tarama sınırıdır.Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
Serum veya plazma örneği için:
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına (15-30 ℃) getirin. Kaseti kapalı poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Damlalığı dikey olarak tutun ve 1 damla damla serum veya plazma (yaklaşık 40 dropl) aktarın, ardından kasetin örnek kuyucuğuna 2 damla tampon (yaklaşık 80μl) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Numune içine hava kabarcıkları sıkılmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonucu 5 dakikada okuyun. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

Tam kan örneği için:
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Venipunkture Tam Kan örneği için:
Pper Damlalığı dikey olarak tutun ve numuneye 1 damla tam kan (yaklaşık 40μl) aktarın, ardından 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80μl) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
Parmak Tam Kan örneği için:
A Bir kılcal tüp kullanmak için: Kılcal tüpü doldurun ve yaklaşık 40μl parmak tutam kan örneğini test kasetinin örnek alanına aktarın, ardından 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80μl) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuçları 5 dakikada okuyun. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.


 
SONUÇLARIN YORUMLANMASI


(Lütfen yukarıdaki resme bakın)


NEGATİF: * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve bir başka belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Bu olumsuz sonuç, Kokain konsantrasyonunun tespit edilebilir kesme seviyesinin altında olduğunu gösterir.


* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) renk tonu değişebilir, ancak soluk renkli bir çizgi olsa bile negatif olarak düşünülmelidir.
POZİTİF: Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor. Bu olumlu sonuç, Kokain konsantrasyonunun tespit edilebilir kesme seviyesini aştığını göstermektedir.


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)