Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

İnsan idrarında stabil Acetaminophen Ce Sertifikası ile Hızlı Teşhis Test Kitleri Okuyucu Kaset

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:DAC-R102

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:negotiation
Ambalaj bilgileri:1pc x 100 / kiti 1PC x 50 / kiti
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numuneler: İdrar
Raf Zaman: 24months Örnek: KULLANILABİLİR
Depolama: 2-30 ℃ Doğruluk: > %99

İnsan İdrarında Acetaminophen'in Kalitatif Tespiti Ce Sertifikası ile Hızlı Test Okuyucu
Uygulama:

ACE Hızlı Test Kaseti (İdrar), insan idrarında Acetaminophen'in tespiti için LF Reader'ın 5.000ng / mL'lik bir kesme konsantrasyonunda kullanılmasıyla gerçekleştirilebilen hızlı bir kromatografik immüno-tahlildir.

Bu test sadece kalitatif, ön analitik test sonucu sağlar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometrisi (GC / MS) veya Sıvı Kromatografisi / kütle spektrometrisi (LC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemlerdir. Özellikle ön pozitif sonuçlar kullanıldığında, kötüye kullanım testi sonucundaki herhangi bir ilaca klinik düşünce ve profesyonel karar verilmelidir.

Açıklama:
Asetaminofen en yaygın kullanılan ilaçlardan biridir, ancak aynı zamanda ciddi karaciğer hasarının önemli bir nedenidir. Asetaminofen, Tylenol gibi reçetesiz satılan ürünlerde (OTC) ve Vicodin ve Percocet gibi Reçeteli (Rx) ürünlerde yaygın olarak kullanılan bir ilacın genel adıdır. Asetaminofen önemli bir ilaçtır ve ağrıyı ve ateşi hafifletmedeki etkinliği yaygın olarak bilinmektedir. Aşıyı ve ateşi azaltmak için yaygın olarak kullanılan diğer ilaçların aksine (örn., Aspirin, ibuprofen ve naproksen gibi steroid olmayan antienflamatuar ilaçlar (NSAID'ler), önerilen dozlarda asetaminofen, mide rahatsızlığı ve kanaması gibi ters etkilere neden olmaz ve asetaminofen OTC veya Rx etiketlerindeki talimatlara göre kullanıldığında güvenli olarak kabul edilir. Bununla birlikte, önerilen miktardan daha fazla almak, karaciğer fonksiyon kan testlerindeki anormalliklerden akut karaciğer yetmezliğine ve hatta ölüme kadar değişen karaciğer hasarına neden olabilir. Birçok doz aşımı vakası, istemeden belirli bir ürünün önerilen dozundan (yani, günde 4 gram) fazladan fazlasını alan hastalardan veya asetaminofen (örneğin bir OTC ürünü ve asetaminofen içeren bir Rx ilacı) içeren birden fazla ürünü alarak hastalardan kaynaklanır. . Karaciğer hasarı mekanizması, asetaminofenin kendisiyle değil, toksik bir metabolitin üretilmesi ile ilgilidir. Toksik metabolit, hücresel hasara neden olan karaciğer proteinleriyle bağlanır. Karaciğerin bu metaboliti karaciğer proteinine bağlanmadan önce çıkarması karaciğer hasarının derecesini etkiler.
ACE Hızlı Test Kaseti (İdrar), LF Okuyucusu kullanılarak yapılabilecek hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yükselmiş Acetaminophen seviyelerini seçici olarak saptamak için bir monoklonal antikor kullanır. ACE Hızlı Test Kaseti (İdrar), idrardaki Asetaminofen 5.000ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir.
Nasıl kullanılır?
Testten önce test, idrar örneği ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30C) ulaşmasını sağlayın.
1. Testin özel bilgileri için QR kod kartındaki QR Kodunu kesin. Yalnızca test kitlerinin içinde verilen QR kod kartını kullanın.
2. Açmadan önce keseyi oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.
3. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Damlalığı dikey olarak tutun ve 3 tam damla idrar (yaklaşık 120μL) test kasetinin örnek kuyusuna (S) aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın. Numune kuyucuğuna (S) hava kabarcıkları sıkışmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
4. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuçlar, AllTest TM LF Reader ile 5 dakikada okunmalıdır.
5. Test sonuçlarını görsel olarak yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

AllTest TM LF Reader tarafından okunan sonuçlar

Her bir analit için pozitif veya negatif sonuç, AllTest TM LF Reader tarafından belirlenir.

Sonuç Excel veya PDF olarak dışa aktarılabilir.

Bu noktada Test Kaseti çıkarılabilir ve uygun şekilde atılabilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)