Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Kullanışlı ve Kolay Kullanım Hızlı Test Okuyucu İnfluenza Yüksek Hassasiyetle Tıbbi Bir Ürün

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:IFLA-R502

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:20cassette / kutu
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: İdrar
Kit boyutu: 25 T / Kit Kesme: 40ng / ml 50ng / ml *
Renk: mavi Sertifika: CE

Uygulama:

İnfluenza A Hızlı Testi, hızlı immüno-kromatografik yöntem kullanılarak nazofarengeal swab ve nazal aspirat örneklerinde influenza tip A nükleoprotein antijenlerinin kalitatif tespiti için in vitro diagnostik bir testtir. Tanımlama, İnfluenza virüsü A'nın nükleoproteinine özgü monoklonal antikorlara dayanmaktadır. Bu, klinik doktorların doğru ilaçları reçete etmeleri için bilgi sağlayacaktır. Negatif sonuçlar, hücre kültürü gibi diğer yöntemlerle doğrulanmalıdır.

Açıklama:

İnfluenza A Hızlı Testi, nazofarengeal swab ve nazal aspirat numunelerinde influenza tip A nükleoprotein antijenlerini saptamak için oldukça hassas monoklonal antikorlar kullanan bir immüno kromatografik membran deneyidir.
Test şeridi aşağıdaki parçalardan oluşur: yani numune pedi, reaktif pedi, reaksiyon membranı ve emme pedi. Reaktif pedi, İnfluenza virüsüne karşı monoklonal antikorlarla konjuge edilmiş kolloidal-altın içerir; reaksiyon zarı, virüs A için ikincil antikorları ve membran üzerinde önceden immobilize edilmiş olan fare globülinine karşı poliklonal antikorları içerir. Bütün şerit plastik bir plakanın içine sabitlenmiştir.
Numune numune penceresine eklendiğinde, reaktif pedinde kurutulmuş konjugatlar çözündürülür ve numune ile birlikte taşınır. Örnekte influenza A mevcutsa, anti-influenza A konjugatı ile virüs arasında oluşan bir kompleks Test Bölgesi (T) üzerinde kaplanmış spesifik anti-influenza A monoklonal tarafından yakalanacaktır. Sonuçlar 15 dakikada membran üzerinde gelişen kırmızı bir çizgi şeklinde ortaya çıkar.
Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol bölgesinde (C) her zaman, uygun miktarda numune eklendiğini ve ince zarın oluştuğunu gösteren kırmızı bir çizgi görünecektir.
Nasıl kullanılır?
Testten önce test kasetinin, numunenin, ekstraksiyon tamponunun oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini bekleyin.
1. Testin özel bilgileri için QR kod kartındaki QR Kodunu kesin. Yalnızca test kitlerinin içinde verilen QR kod kartını kullanın.
2. Test kasetini kapalı folyo poşetten çıkarın ve mümkün olan en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
3. Ekstraksiyon Tüpünü iş istasyonuna yerleştirin. Ekstraksiyon reaktif şişesini dikey olarak baş aşağı tutun. Şişeyi sıkın ve çözeltinin ekstraksiyon tüpüne, tüpün kenarına dokunmadan serbestçe düşmesine izin verin. Ekstraksiyon Tüpüne 10 damla çözelti (Yaklaşık 400μl) ekleyin. Şekil 1'e bakınız.
4. Swab örneğini Ekstraksiyon Tüpüne yerleştirin. Çubuğu antijeni serbest bırakmak için kafayı borunun içine doğru bastırırken çubuğu yaklaşık 10 saniye döndürün. Şekil 2'ye bakınız.
5. Swab başlığını Ekstraksiyon Tüpünün içine doğru sıkarken, swabdan olabildiğince fazla sıvı çıkarmak için swabı çıkarın. Çubuğu, biyolojik olarak tehlikeli atık imha protokolünüze uygun şekilde atın. Şekil 3'e bakınız.
6. Ekstraksiyon tüpünün üstüne damlalık ucunu yerleştirin. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Resme bakın 4
7. Numune kuyucuğuna 3 damla çözelti (yaklaşık 120μl) ekleyin ve daha sonra zamanlayıcıyı başlatın.
8. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuç, AllTest ™ LF Reader ile 15 dakikada okunmalıdır.
9. Alltest ™ LF Reader kurulumu için, talimatları başlatıp tamamlayın ve Alltest ™ LF Reader Kullanım Kılavuzuna bakın. Operatör, prosesleri ve kalite kontrol prosedürlerini kullanmadan ve kullanmadan önce Alltest ™ LF Reader Kullanım Kılavuzuna başvurmalıdır.
10.Test sonuçlarını görsel olarak yorumlamayın.
Not: Reader kurulumu için talimatları başlatın ve tamamlayın, Reader Kullanıcı Kılavuzuna bakın. Operatör, kullanmadan önce işlemleri ve kalite kontrol prosedürlerini tanımak için Reader Kullanıcı El Kitabına danışmalıdır.
Not: Flakonu açtıktan sonra tamponu 30 günden fazla kullanmamanız önerilir.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI


Alltest LF okuyucu tarafından okunan sonuçlar


Grip A için pozitif veya negatif sonuç, Alltest LF okuyucu tarafından belirlenir.


Sonuç excel'e ihraç edilebilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)