502 Bad Gateway


nginx
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx
Bir Adım MDPV tam kan / serum / plazma Hızlı Test Kitleri / Yağ çubuğu kalitatif ve ön
Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Bir Adım MDPV tam kan / serum / plazma Hızlı Test Kitleri / Yağ çubuğu kalitatif ve ön

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:DMDP-402

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:negotiation
Ambalaj bilgileri:Şerit: 1 adet / torba çanta, 100 adet / iç torba veya 50 adet / iç kutu, 13 * 11.5 * 6 cm, 6000pcs /
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Doğruluk: % 99
Özelliği: yüksek duyarlılık ve özgüllük, basit, kolay, hızlı ve doğru OEM: KULLANILABİLİR
Kullanım süresi: yalnızca bir kez kullanın Raf Zaman: 24months

Bir Adım MDPV tam kan / serum / plazma Hızlı Test Kitleri / Yağ çubuğu kalitatif ve ön

Uygulamalar:

3,4-metilendioksipropaleron (MDPV) Hızlı Test Paneli (Toz), MDPV'nin kalitatif tespiti için hızlı bir immüno-kromatografik analizdir.
Bu test sadece bir ön analitik test sonucu sağlar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometresi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir. Klinik düşünce ve
Özellikle ön pozitif sonuçlar kullanıldığında, herhangi bir kötüye kullanım testi sonucuna profesyonel yargı uygulanmalıdır.


Açıklama:

3, 4-metilendioksiprovaleron (MDPV), norepinefrin-dopamin geri alım inhibitörü (NDRI) olarak etki yapan uyarıcı özelliklere sahip, psikoaktif bir rekreasyonel ilaçtır. İlk kez 1960'larda Boehringer Ingelheim'deki bir ekip tarafından geliştirildi. MDPV'nin, 2004 yılında tasarımcıya ilaç olarak satıldığı bildirilen bir uyarıcı olarak kaldı. MDPV içeren banyo tuzları olarak etiketlenen ürünler daha önce ABD'deki benzin istasyonlarında ve marketlerde eğlence amaçlı ilaçlar olarak satılmıştı, Spice ve K2 pazarına benzer şekilde tütsü olarak satılmıştı. 1960'lı yıllarda kronik yorgunluğun tedavisinde ve anorektik olarak kullanılan, ancak kötüye kullanma ve bağımlılık sorunlarına neden olan pyrovalerone. Bununla birlikte, yapısal benzerliğini despide eder, MDPV'nin etkileri, 3,4-metilendioksi-N-metilamphetamin (MDMA) gibi diğer metilendioksi-fenilamphetamin (MDMA) gibi diğer metilendioksi-fenilamilalamin türevlerine çok az benzerlik gösterir.

MDPV, CYP450 2D6, 2C19, 1A2 ve COMT faz 1 metabolizmasından (karaciğer) metilkatekol ve pirolidin içine girer, bu da glukuronatlanır (idrar 5'-difosfo-glukuronosil transferaz), böbreklerin sadece küçük bir miktarla atılmasına izin verir metabolitlerin fraksiyonu dışkıya atılır. İdrarda serbest pirrolidin tespit edilmez.

MDPV Hızlı Test Çubuğu (İdrar), bir alet kullanmadan yapılabilen hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yükselmiş 3,4-metilendioksipiroliron seviyelerini seçici olarak saptamak için bir monoklonal antikor kullanır. MDPV Hızlı Test Ölçüm Çubuğu (İdrar), idrardaki 3,4-metilendioksiprovaleron 1000 ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
Serum veya plazma örneği için:
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına (15-30 ℃) getirin. Kaseti kapalı poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Damlalığı dikey olarak tutun ve 1 damla damla serum veya plazma (yaklaşık 40 dropl) aktarın, ardından kasetin örnek kuyucuğuna 2 damla tampon (yaklaşık 80μl) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Numune içine hava kabarcıkları sıkılmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonucu 5 dakikada okuyun. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

Tam kan örneği için:
4. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın.
5. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Venipunkture Tüm Kan Örnekleri İçin:
Pper Damlalığı dikey olarak tutun ve numuneye 1 damla tam kan (yaklaşık 40μl) aktarın, ardından 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80μl) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
Parmak Tam Kan örneği için:
A Bir kılcal tüp kullanmak için: Kılcal tüpü doldurun ve yaklaşık 40 fingersl parmak tutam kan örneğini test kasetinin örnek alanına aktarın, ardından 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80μl) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
6. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuçları 5 dakikada okuyun. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.


SONUÇLARIN YORUMLANMASI


(Lütfen yukarıdaki resme bakın)


NEGATİF: * İki farklı renkli çizgi görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve bir başka belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Bu negatif sonuç, 3, 4-metilendioksiprovaleron konsantrasyonlarının saptanabilir seviyenin (1000 ng / mL) altında olduğunu gösterir.


* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin gölgesi değişecektir, ancak soluk renkli bir çizgi olduğunda bile negatif olarak değerlendirilmelidir.


POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor. Bu pozitif sonuç, 3, 4-metilendioksiprovaleron konsantrasyonunun, saptanabilir seviyeyi (1000 ng / mL) aştığını gösterir.


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi (C) görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test kullanarak tekrarlayın. Sorun devam ederse, derhal lotu kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx