Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

RSV / Grip A + B Kombo Hızlı Test Kaseti (Çubuk / Burun Aspiratı)

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:ALLTEST
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:Iric-525

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:20cassette / kutu
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Doğruluk: 99.2%
Raf ömrü: 24months Numune: Swab / Nazal Aspirasyon
Depolama: 2-30 ° C Renk: mavi

Uygulama:
RSV / İnfluenza A + B Kombo Hızlı Test Kaseti, Nazofarengeal swab veya nazal aspirat örneklerinde Solunum Sinsit Virüsü, influenza A ve B antijenlerinin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünoassaydır. Solunum sinsityal virüs viral, İnfluenza A ve B enfeksiyonlarının hızlı ayırıcı tanısında yardımcı olması amaçlanmıştır.
Açıklama:
Akciğerlerin ve solunum yollarının enfeksiyonuna neden olan Solunum Sinsit Virüsü (RSV), küçük çocuklarda solunum yolu hastalıklarının ana nedenlerinden biridir. Yetişkinlerde, tıkalı veya akan bir burun, boğaz ağrısı, hafif baş ağrısı, öksürük, ateş ve genel bir hastalık hissi gibi soğuk algınlığı semptomlarına neden olabilir. Ancak erken doğmuş bebeklerde ve akciğerleri, kalbi veya bağışıklık sistemini etkileyen hastalıkları olan çocuklarda, RSV enfeksiyonları diğer daha ciddi hastalıklara yol açabilir. 1 RSV oldukça bulaşıcıdır ve birisi öksürdüğü veya hapşırdığında virüsü içeren damlacıklar yoluyla yayılabilir. Aynı zamanda yüzeylerde (tezgah veya kapı kolları gibi) ve ellerde ve giysilerde yaşayabilir, böylece bir kişi kirli bir şeye dokunduğunda kolayca yayılabilir. RSV, okullar ve çocuk bakım merkezleri aracılığıyla hızla yayılabilir. Bebekler genellikle daha büyük çocuklar virüsü okuldan eve taşıdıklarında ve hastalara geçirdiklerinde alırlar. Hemen hemen tüm çocuklara 2-3 yaşına geldiğinde en az bir kere RSV bulaşır. RSV enfeksiyonları genellikle geç sonbahardan ilkbahara kadar süren salgınlarda ortaya çıkar. RSV'nin neden olduğu solunum hastalıkları - bronşiolit veya zatürree gibi - genellikle yaklaşık bir hafta sürer, ancak bazı vakalar birkaç hafta sürebilir. Grip (genellikle 'grip' olarak bilinir), solunum sisteminin oldukça bulaşıcı, akut viral bir enfeksiyonudur. Canlı virüs içeren aerosolleşmiş damlacıkların öksürüğü ve hapşırmasıyla kolayca bulaşan bulaşıcı bir hastalıktır. Grip salgınları her yıl sonbahar ve kış aylarında ortaya çıkar. A tipi virüsler tipik olarak B tipi virüslerden daha yaygındır ve B tipi enfeksiyonlar genellikle daha hafifken, en ciddi grip salgınları ile ilişkilidir.
Altın laboratuar tanı standardı, grip virüsünün büyümesini destekleyebilen çeşitli hücre hatlarından birine sahip 14 günlük hücre kültürüdür. Etkili hasta müdahalesi için klinik seyirde sonuçlar çok geç alındığından, hücre kültürü sınırlı klinik fayda sağlar. Ters Transkriptaz Polimeraz Zincir Reaksiyonu (RT-PCR),% 2-23 kültür üzerinde gelişmiş algılama oranları ile genel olarak kültürden daha duyarlı olan yeni bir yöntemdir. 5 Bununla birlikte, RT-PCR pahalıdır, karmaşıktır ve uzman laboratuvarlarda gerçekleştirilmelidir.
RSV / İnfluenza A + B Kombo Hızlı Test kaseti (Swab / Nazal Aspirat), Nazofarengeal swab veya nazal aspirat örneklerinde Solunum Sinsi Virüsü, İnfluenza A ve B antijenlerinin varlığını nitel olarak algılar ve 15 dakika içinde sonuç verir. Test, Nazofarengeal swab veya nazal aspirat örneklerinde Solunum Sinsi Virüsü, İnfluenza A ve B antijenlerini seçici olarak saptamak için Solunum Sinsi Virüsü, İnfluenza A ve B'ye özgü antikorları kullanır.

【KULLANIM TALİMATLARI】
Testten önce, numune, ekstraksiyon tamponunun oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini sağlayın.
1. Test kasetini kapalı folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Ekstraksiyon Tüpünü iş istasyonuna yerleştirin. Ekstraksiyon reaktif şişesini dikey olarak baş aşağı tutun. Şişeyi sıkın ve çözeltinin ekstraksiyon tüpüne, tüpün kenarına dokunmadan serbestçe düşmesine izin verin. Ekstraksiyon Tüpüne 10 damla çözelti (Yaklaşık 400μL) ekleyin. Şekil 1'e bakınız.
3. Swab örneğini Ekstraksiyon Tüpüne yerleştirin. Çubuğu antijeni serbest bırakmak için kafayı borunun içine doğru bastırırken çubuğu yaklaşık 10 saniye döndürün. Şekil 2'ye bakınız.
4. Swab başlığını Ekstraksiyon Tüpünün içine doğru sıkarken swabı çıkarın ve swabdan olabildiğince fazla sıvı çıkarmak için çıkarın. Çubuğu, biyolojik olarak tehlikeli atık imha protokolünüze uygun şekilde atın. Şekil 3'e bakınız.
5. Damlalık ucunu emme borusunun üstüne yerleştirin. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Resme bakın 4
6. Her bir kuyucuğa üç damla çözelti (yaklaşık 12μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Sonucu 15 dakika sonra okuyun. 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın.
Kedi. Yok hayır. Ürün Açıklaması Örnek Biçim Kit boyutu Ayırmak durum
Iric-525 RSV ve Grip A + B Combo Hızlı Test Kaseti Swab / Nazal Aspirasyon kaset 10 T Bkz. Ekle CE

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)