Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Yüksek Hassasiyet Streptococcus pyogenes Test Kiti İnsan Bezinde Fiatest floresan İmmünoassay Analiz Cihazı Tarafından Kullanılır

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:Fiatest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:FI-STA-502

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:10T / 25T
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Numune: çubuk Özelliği: yüksek duyarlılık, seçicilik ve çapraz reaktivite
Biçim: Kaset Depolama: 2-30 ℃
OEM: KULLANILABİLİR Testi Aralığı: ≥1E6

Fiatest TM kullanımıyla Swab'daki Streptococcus pyogenes ölçümü için hızlı bir test floresan Immunoassay Analizörü. Yalnızca profesyonel in vitro diagnostik kullanım içindir.

Uygulama ve açıklama:

Streptococcus pyogenes, farenjit, solunum yolu enfeksiyonu, impetigo, endokardit, menenjit, puerperal sepsis ve artrit gibi ciddi enfeksiyonlara neden olabilen Lancefield A grubu antijenlerini içeren, hareketli olmayan gram pozitif koklardır. romatizmal ateş ve peritonsiller apsesi de dahil olmak üzere ciddi komplikasyonlara.2 Grup A Streptokok enfeksiyonu için geleneksel tanı prosedürleri, 24 ila 48 saat veya daha uzun süre gerektiren teknikleri kullanarak canlı organizmaların izolasyonunu ve tanımlanmasını içerir.3.4
Strep A Test Kaseti, boğazdaki çubuklardaki örneklerde Strep A antijenlerinin varlığını nitel olarak saptayan ve 5 dakika içinde sonuç veren bir testtir. Test, bir boğaz çubuğu örneğindeki Strep A antijenlerini seçici olarak saptamak için tüm hücre Lancefield Grup A Streptococcus'a özgü antikorları kullanır.

Nasıl kullanılır?

Testten önce test, reaktifler, boğaz numunesi ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ℃) ulaşmasını sağlayın.
1. Test kasetini kapalı folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Ekstraksiyon Reaktifi 1 şişesini dikey olarak tutun ve bir ekstraksiyon tüpüne 200 μL Ekstraksiyon Reaktifi 1 ekleyin. Ekstraksiyon Reaktifi 1 renklidir. Ekstraksiyon Reaktifi 2 şişesini dikey olarak tutun ve tüpe 200 μL ekleyin. Ekstraksiyon Reaktifi 2 renksizdir. Ekstraksiyon tüpünü hafifçe döndürerek çözeltiyi karıştırın. Ekstraksiyon Reaktifi 2'nin Ekstraksiyon Reaktifi 1'e eklenmesi çözeltinin rengini kırmızıdan sarıya değiştirir.
3. Swabı hemen ekstraksiyon tüpüne ekleyin, swabı kuvvetlice 15 kez çalkalayın ve swabı 1 dakika boyunca ekstraksiyon test tüpünde bırakın.
4. Swabı tüpün kenarına doğru bastırın ve swabı çıkarırken tüpün altını sıkarak sıvının çoğu tüpün içinde kalsın. Swabı atın.
5. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. 85 μL dilüe edilmiş numuneyi test kasetinin numune kuyucuğuna pipetleyin. Zamanlayıcıyı aynı anda başlatın.
6. Fiatest TM Floresan İmmunoserolojik Analiz Cihazı, Standart Test modu ve Hızlı Test modu için iki test modu vardır. Lütfen ayrıntılar için Fiatest TM Fluorescence Immunoassay Analyzer kullanım kılavuzuna bakın.
“Hızlı test” modu: 15 dakika sonra örnek ekledikten sonra Test kasetini Analizöre yerleştirin, “HIZLI TEST” e tıklayın, test bilgilerini doldurun ve hemen “YENİ TEST” e tıklayın. Analizör birkaç saniye sonra otomatik olarak test sonucunu verecektir.
“Standart test” modu: Numune ekledikten hemen sonra test kasetini Analizöre yerleştirin, “STANDART TEST” e tıklayın, test bilgilerini doldurun ve aynı zamanda “YENİ TEST” e tıklayın, Analizör otomatik olarak 15 dakika geri sayım yapacaktır. Geri sayımdan sonra, Analizör bir kerede sonucu verecektir.
Katalog numarası Öğe adı Numune Test aralığı Kit boyutu
FI-STA-502 Strep A Test Kaseti bez ≥1E6 10T / 25T

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)