Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Sentetik Esrar K2 Hızlı Test Tam Kan / Yüksek Hassas / Doğru ile kan / serum / plazma Kaseti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:Kaset DSM-402

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:40 T / kutu
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Numune: Kan / Serum / Plazma Özelliği: yüksek duyarlılık, seçicilik ve çapraz reaktivite
Biçim: Şerit, kaset, kesilmemiş levha Depolama: 2-30 ℃
OEM: KULLANILABİLİR Doğruluk: 99.2%
Kesme: 100 ng / ml

Sentetik Esrar K2 Hızlı Test Tam Kan / Yüksek Hassas / Doğru ile kan / serum / plazma Kaseti

Uygulamalar:

Sentetik Esrar (K2) Hızlı Test Kaseti (Oral Fluid), insan tükürüğündeki Sentetik Esrar metabolitinin tespiti için hızlı kromatografik bir immünoassaydır. Test tarafından tespit edilen sentetik esrar, bunlarla sınırlı olmamak üzere, JWH-018 ve JWH-073'ün metabolitlerini içerir.

Bu test sadece bir ön analitik test sonucu sağlar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometresi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir. Özellikle ön pozitif sonuçlar kullanıldığında, kötüye kullanım testi sonucundaki herhangi bir ilaca klinik düşünce ve profesyonel karar verilmelidir.


Açıklama:

Sentetik Esrar veya K2, tüketildiğinde Esrar'ın etkilerini taklit eden psikoaktif bir bitkisel ve kimyasal üründür. Her ikisi de büyük ölçüde herhangi bir sentetik Esrar ürününe atıfta bulunmak için kullanılan genelleştirilmiş ticari markalar haline gelen K2 ve Spice markaları tarafından en iyi bilinir. Çalışmalar, sentetik marihuana zehirlenmesinin akut psikoz ile ilişkili olduğunu, önceden stabil psikotik bozuklukların kötüleştiğini ve ayrıca ailede akıl hastalığı öyküsü olanlar gibi hassas kişiler arasında kronik (uzun süreli) bir psikotik bozukluğu tetikleme yeteneğine sahip olabileceğini göstermektedir.

Yüksek seviyelerde metabolit maruz kalma saatleri içinde bulunur ve sigara içtikten sonra (kullanıma / doza bağlı olarak) 72 saat boyunca tespit edilebilir kalır.

1 Mart 2011'den itibaren, beş kannabinoid, JWH-018, JWH-073, CP-47, JWH-200 ve kannabicyclo hexanol şimdi ABD'de yasa dışıdır, çünkü bu maddeler son derece zararlı olma potansiyeline sahiptir ve bu nedenle kamu güvenliği için yakın tehlike.

Sentetik Esrar Hızlı Test Kaseti (Oral Fluid), bir enstrüman kullanılmadan yapılabilen hızlı bir Oral Fluid tarama testidir. Test, insan Oral Sıvısında yükselmiş sentetik marihuana metaboliti seviyelerini seçici olarak tespit etmek için bir monoklonal antikor kullanır. Sentetik Esrar Hızlı Test Şeridi (Oral Akışkan), Oral Akışkandaki sentetik esrar metaboliti 25ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
Serum veya plazma örneği için:
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına (15-30 ℃) getirin. Kaseti kapalı poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Damlalığı dikey olarak tutun ve 1 damla damla serum veya plazma (yaklaşık 40 ul) aktarın, ardından kasetin örnek kuyucuğuna 2 damla tampon (yaklaşık 80 µl) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Numune içine hava kabarcıkları sıkılmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonucu 5 dakikada okuyun. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

Tam kan örneği için:
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Venipunkture Tam Kan örneği için:
Pper Damlalığı dikey olarak tutun ve numuneye 1 damla tam kan (yaklaşık 40l) aktarın, sonra 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80 )l) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
Parmak Tam Kan örneği için:
A Bir kılcal tüp kullanmak için: Kılcal tüpü doldurun ve yaklaşık 40 ofl parmak izi tam kan örneğini test kasetinin örnek alanına aktarın, ardından 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80 )l) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuçları 5 dakikada okuyun. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

NEGATİF: * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve bir başka belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Bu negatif sonuç, Metadon konsantrasyonunun tespit edilebilir kesme seviyesinin altında olduğunu gösterir.


* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin gölgesi değişebilir, ancak soluk renkli bir çizgi olduğunda bile negatif olarak düşünülmelidir.
POZİTİF: Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor. Bu pozitif sonuç, Methadone konsantrasyonunun tespit edilebilir kesme seviyesini aştığını gösterir.


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)