Sıtma P.F. / P.v. Hızlı Test Kaset, Rapid Tanı Testi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AllTest
Sertifika: CE, ISO13485
Model numarası: IMPV-402
Min sipariş miktarı: N/A
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 20 kaset / kutu Sıtma Pf Pv Kaset 3
Teslim süresi: 2-4 Hafta
Ödeme koşulları: Eserler
Yetenek temini: 10 M testler / ay
Örnek: tüm kan özellik: Kesin, doğru ve yüksek hassasiyet
Biçim: kaset Raf ömrü: 24 ay
OEM: Mevcut doğruluk: % 99.2
Vurgulamak:

hızlı test kiti

,

enfeksiyon için tanısal testler

 
Sıtma Pf / Pv Hızlı Test Kaseti, Hızlı Tanı Testi

 

Uygulamalar:

Malaria Pf / Pv Hızlı Test Kaseti (Tam Kan), tam kanda iki tür dolaşımdaki plazmodyum falciparum'un (P. Falciparum (Pf) ve P. vivax (Pv)) kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünolojik testtir.
 
Açıklama:

 

Sıtmaya, insan kırmızı kan hücrelerini istila eden bir protozoan neden olur.1 Sıtma, dünyanın en yaygın hastalıklarından biridir.WHO'ya göre, hastalığın dünya çapındaki yaygınlığının her yıl 300-500 milyon vaka ve 1 milyondan fazla ölüm olduğu tahmin edilmektedir.Bu kurbanların çoğu bebekler, küçük çocuklar.Dünya nüfusunun yarısından fazlası sıtmalı bölgelerde yaşıyor.Uygun şekilde boyanmış kalın ve ince kan yaymalarının mikroskobik analizi, bir yüzyılı aşkın süredir sıtma enfeksiyonlarını tanımlamak için standart tanı tekniğidir.2
Teknik, yetenekli mikroskopistler tarafından tanımlanmış protokoller kullanılarak gerçekleştirildiğinde doğru ve güvenilir tanı koyabilir.Mikroskop uzmanının becerisi ve kanıtlanmış ve tanımlanmış prosedürlerin kullanımı, mikroskobik teşhisin potansiyel doğruluğunu tam olarak elde etmenin önündeki en büyük engelleri ortaya çıkarır.Teşhis mikroskobu gibi zaman yoğun, emek yoğun ve ekipman yoğun bir prosedürün gerçekleştirilmesiyle ilişkili lojistik bir yük olmasına rağmen, bu teşhisi kullanmada en büyük zorluğu oluşturan mikroskopi yetkin performansını oluşturmak ve sürdürmek için gereken eğitimdir. teknoloji.Sıtma Pf / Pv Hızlı Test Kaseti (Tam Kan), P. falciparum'a özgü HRP-II ve P. vivax (Pv) varlığını kalitatif olarak tespit etmek için hızlı bir testtir.Test, tam kanda Pf'ye özgü ve P. vivax (Pv) 'ye özgü antijeni seçici olarak saptamak için kolloid altın konjugat kullanır.
 
 
 
Nasıl kullanılır?

 
Testten önce test, numune, tampon ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasına izin verin.
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin.Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Tam Kan örneği için:
· Bir pipet kullanın: Numune kuyucuğuna 5 μl tam kanı aktarmak için, ardından 3 damla tampon ekleyin (yaklaşık 180 μl).
· Bir atma örneği damlalığı kullanın: Damlalığı dikey olarak tutun, örneği aşağıdaki şekilde gösterildiği gibi Doldurma Hattına kadar çekin (yaklaşık 5 µl).Örneği numuneye iyice aktarın, ardından 3 damla tampon (yaklaşık 180 μl) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin.Sonuçları 10 dakikada okuyun.Sonucu 20 dakika sonra yorumlamayın.

 
Sıtma P.F. / P.v. Hızlı Test Kaset, Rapid Tanı Testi 0
 
SONUÇLARIN YORUMLANMASI
(Lütfen yukarıdaki resme bakın)
POZİTİF: * İki veya Üç farklı renkli çizgi görünür.
P. falciparum veya karışık sıtma enfeksiyonu: kontrol bölgesinde bir çizgi, Pv çizgisi bölgesinde bir çizgi ve Pf çizgisi bölgesinde bir çizgi belirir.P. falciparum enfeksiyonu: kontrol bölgesinde bir çizgi ve Pf .line bölgesinde bir çizgi belirir.
Falciparum dışı Plasmodium türleri enfeksiyonu:kontrol bölgesinde bir çizgi ve Pv çizgisi bölgesinde bir çizgi belirir.
* NOT: Pf veya Pv'nin renk yoğunluğu test çizgileri, örnekte bulunan antijenlerin, yani HRP-II veya P. vivaxLDH konsantrasyonuna bağlı olarak değişebilir.
NEGATİF: Kontrol bölgesinde yalnızca bir renkli çizgi belirir.
GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, kontrol hattı arızasının en olası nedenleridir.Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test cihazıyla tekrarlayın.Sorun devam ederse, derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

Kedi.Hayır. Ürün Açıklaması Örnek Biçim Kit Boyutu Ayırmak Durum
IMPV-402 Sıtma Pf / PvRapid Test Kaseti WB Kaset 25 T Bakınız Ekle CE

İletişim bilgileri
selina

Telefon numarası : +8615857153722

Naber : +008613989889852