Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

CE Sertifikalı Belsoğukluğu Hızlı Test Kitlerinin Uygun Teşhisi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:20T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Format: Cassette Specimen: Swab
Kit Size: 20T/Kit Cut-0ff: See Insert

 

CRP'yi yarı kantitatif olarak tespit ederek miyokard enfarktüsünün (MI) teşhisi için hızlı bir test CE sertifikalı

 

 

Uygulamalar:

 

Belsoğukluğu Hızlı Test Kaseti (Swab), Belsoğukluğu enfeksiyonunun teşhisine yardımcı olmak için kadın servikal swab ve erkek üretral swab örneklerinde Neisseria gonorrhoeae'nin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünolojik testtir.

 

 

Açıklama:

 

Belsoğukluğu, Neisseria gonorrhoeae bakterisinin neden olduğu cinsel yolla bulaşan bir hastalıktır.Belsoğukluğu, en yaygın bulaşıcı bakteriyel hastalıklardan biridir ve en sık vajinal, oral ve anal seks dahil olmak üzere cinsel ilişki sırasında bulaşır.Sebep olan organizma boğazı enfekte ederek şiddetli bir boğaz ağrısına neden olabilir.Anüs ve rektumu enfekte ederek proktit adı verilen bir durum oluşturabilir.Dişilerde vajinayı enfekte ederek drenajla tahrişe (vajinit) neden olabilir.Üretra enfeksiyonu, yanma, ağrılı idrara çıkma ve akıntıyla birlikte üretrite neden olabilir.Kadınların semptomları olduğunda, genellikle vajinal akıntı, artmış idrar sıklığı ve idrar rahatsızlığını fark ederler.Organizmanın fallop tüplerine ve karına yayılması, şiddetli alt karın ağrısı ve ateşe neden olabilir.Belsoğukluğu için ortalama kuluçka süresi, enfekte bir partnerle cinsel temastan sonra yaklaşık 2 ila 5 gündür.Ancak semptomlar 2 hafta kadar geç görünebilir.Muayene sırasında belsoğukluğunun ön tanısı konulabilir.1Kadınlarda belsoğukluğu, pelvik inflamatuar hastalığın (PID) yaygın bir nedenidir.PID, iç apselere ve uzun süreli kronik pelvik ağrıya neden olabilir.PID, kısırlığa neden olacak veya ektopik gebelik riskini artıracak kadar fallop tüplerine zarar verebilir.2Bir üretral veya servikal akıntı smear veya swab alınabilir ve bir Gonorrhea Hızlı Test Kaseti (Swab) kullanılarak test edilebilir

 

 

Nasıl kullanılır?

 

Testten önce testin, reaktiflerin, swab örneğinin ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ℃) ulaşmasına izin verin.

 

1. Test kasetini mühür poşetinden çıkarın ve en kısa sürede kullanın.Folyo poşet açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuç alınacaktır.

 

2. Belsoğukluğu antijenini örnek türüne göre çıkarın.

 

· Reaktif 1 şişesini dikey olarak tutun ve 5 damla reaktif 1(yaklaşık 300ul) ekstraksiyon tüpüne.Reaktif 1 renksizdir.Eküvyonu hemen yerleştirin, tüpün altını sıkıştırın ve eküvyonu 15 kez döndürün.2 dakika bekletin.

· Reaktif 2 şişesini dikey olarak tutun 4 damla reaktif 2(yaklaşık 200ul) ekstraksiyon tüpüne.Çözüm bulanıklaşır.Tüp şişesini sıkıştırın ve solüsyon hafif yeşil veya mavi tonla berraklaşana kadar çubuğu 15 kez döndürün.Çubuk kanlıysa, renk sarı veya kahverengiye döner.1 dakika bekletin.

· Eküvyonu tüpün kenarına bastırın ve tüpü sıkarken eküvyonu geri çekin.Tüpte mümkün olduğunca çok sıvı tutun.Damlalık ucunu ekstraksiyon tüpünün üstüne yerleştirin.

 

3. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.Test kasetinin numune kuyusuna 3 tam damla ekstrakte edilmiş solüsyon (yaklaşık 100ul) ekleyin, ardından zamanlayıcıyı başlatın.Numunede hava kabarcıklarını iyice sıkıştırmaktan kaçının.

 

4. Rengin görünmesini bekleyin.Sonucu 10 dakikada okuyun;sonucu 30 dakika sonra yorumlamayın.

 

 

 

CE Sertifikalı Belsoğukluğu Hızlı Test Kitlerinin Uygun Teşhisi

 

 

 
   

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

 

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

 

POZİTİF:* İki çizgi belirir.Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve başka bir görünür renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.Pozitif bir sonuç, örnekte Belsoğukluğunun tespit edildiğini gösterir.

 

*NOT:Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan Belsoğukluğu konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir.Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk tonu pozitif kabul edilmelidir.

 

NEGATİF: Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor.Negatif bir sonuç, Belsoğukluğu antijeninin numunede bulunmadığını veya testin saptanabilir seviyesinin altında bulunduğunu gösterir.

 

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor.Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, kontrol hattı arızasının en olası nedenleridir.Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın.Sorun devam ederse, derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

 

 

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)