Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

CE Sertifikalı Belsoğukluğu Hızlı Test Kitlerinin Uygun Teşhisi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:20T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: çubuk
Kit boyutu: 20T / Kit Kesim-0ff: Bkz. Ekle

CRP Yarı kantitatif CE sertifikasına sahip olarak miyokard enfarktüsünün (MI) tanısı için hızlı bir test

Uygulamalar:

Gonore Hızlı Test Kaseti (Swab), Gonorrhea enfeksiyonunun teşhisine yardımcı olmak için dişi servikal swab ve erkek üretral swab örneklerinde Neisseria gonorrhoeae'ın kalitatif tespiti için hızlı kromatografik bir immünolojik testtir.

Açıklama:

Bel soğukluğu bakteri Neisseria gonorrhoeae'nin neden olduğu cinsel yolla bulaşan bir hastalıktır. Bel soğukluğu en yaygın bulaşıcı bakteriyel hastalıklardan biridir ve vajinal, oral ve anal seks de dahil olmak üzere cinsel ilişki sırasında en sık bulaşır. Etken organizma boğazı enfekte ederek şiddetli bir boğaz ağrısı oluşturur. Anüs ve rektumu enfekte ederek proktit olarak adlandırılan bir rahatsızlığa neden olabilir. Kadınlarda vajinayı enfekte ederek drenajda tahrişe neden olabilir (vajinit). Üretranın enfeksiyonu, yanma, ağrılı idrara çıkma ve akıntıyla üretrata neden olabilir. Kadınların semptomları olduğunda, sıklıkla vajinal akıntı, idrar sıklığı ve idrarda rahatsızlık arttığını not ederler. Organizmanın fallop tüplerine ve karına yayılması, ciddi alt karın ağrısı ve ateşe neden olabilir. Gonore için ortalama inkübasyon, enfekte bir eşle cinsel ilişkiden yaklaşık 2 ila 5 gün sonradır. Ancak, semptomlar 2 hafta kadar geç ortaya çıkabilir. Muayene sırasında bel soğukluğu ön tanısı konulabilir 1 Kadınlarda, bel soğukluğu pelvik inflamatuar hastalığın (PID) sık görülen bir nedenidir. PID, dahili apselere ve uzun süreli kronik pelvik ağrıya neden olabilir. PID, fallop tüplerine kısırlığa neden olabilecek kadar ektopik gebelik riskini artırabilir. 2 Bir Gonorrhea Hızlı Test Kaseti (Çubuk) kullanılarak üretral veya servikal akıntının bulaşması veya sürüsü alınabilir ve test edilebilir.

Nasıl kullanılır?

Testten önce test, reaktifler, swab örneği ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ℃) ulaşmasını sağlayın.

1. Test kasetini conta torbasından çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuç alınacaktır.

2. Gonore antijenini örnek tipine göre çıkarın.

· Reaktif 1 şişesini dikey olarak tutun ve ekstraksiyon tüpüne 5 damla reaktif 1 (yaklaşık 300ul) ekleyin. Reaktif 1 renksizdir. Çubuğu hemen takın, borunun altını sıkıştırın ve çubuğu 15 kez döndürün. 2 dakika bekletin.

· Reaktif 2 şişesini dikey olarak ekstraksiyon tüpüne 4 damla reaktif 2 (yaklaşık 200ul) ekleyin. Çözüm bulanıklaşacaktı. Tüp şişesini sıkıştırın ve çözelti hafif yeşil veya mavi bir renk tonu ile temizlenene kadar swabı 15 kez döndürün. Pamuklu çubuk kanlıysa, renk sarıya veya kahverengiye döner. 1 dakika bekletin.

· Swabı tüpün kenarına doğru bastırın ve tüpü sıkarken swabı çekin. Tüpte mümkün olduğunca fazla sıvı bulundurun. Damlalık ucunu ekstraksiyon tüpünün üstüne takın.

3. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Test kasetinin örnek kuyucuğuna 3 damla damla ekstrakte solüsyon (yaklaşık 100ul) ekleyin, sonra zamanlayıcıyı başlatın. Numune içine hava kabarcıkları sıkılmasından kaçının.

4. rengin görünmesini bekleyin. Sonucu 10 dakikada okuyun; 30 dakika sonra sonucu yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF: * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve bir başka görünür renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Olumlu bir sonuç, numunede Belsoğukluğu tespit edildiğini göstermektedir.

* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan Belsoğukluğu konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor. Olumsuz bir sonuç, Gonore antijeninin örnekte bulunmadığını veya testin saptanabilir seviyesinin altında bulunduğunu gösterir.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor . Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)