Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Mikro - Albumin Hızlı Test Dipstick Nitel Algılama Mikroalbüminüri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Yağ çubuğu (OMAL-101)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:50T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Yağ çubuğu Numune: İdrar
Kit boyutu: 50T / Kit Kesme: 20ug / ml
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

Micro-Albumin CE sertifikalı kalitatif tespit için hızlı bir test

Uygulamalar:

Mikro-Albumin Hızlı Test Ölçüm Çubuğu (İdrar), insan idrarındaki mikro albüminin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünoassaydır.

Açıklama:

İdrardaki (mikroalbüminüri) az miktarda albüminin ısrarcı görünümü, böbrek fonksiyon bozukluğunun ilk göstergesi olabilir. Diyabetik hastalar için, pozitif sonuçlar diyabetik nefropatinin ilk göstergesi olabilir. Terapi olmadan, salınan albümin miktarı artar (makroalbuminüri) ve böbrek yetmezliği ortaya çıkar. Tip 2 diyabet vakalarında, diyabetik nefropatinin erken teşhisi ve tedavisi özellikle önemlidir. En erken nefropatinin tezahürü olmasının yanı sıra, albuminüri de tip 2 diyabette kardiyovasküler hastalıklar için artmış bir risk belirtecidir. Normal fizyolojik koşullarda, az miktarda albümin glomerüler olarak süzülür ve tüp şeklinde yeniden emilir. İdrarda 20 /g / mL ila 200 μg / mL albumin atılması, mikroalbuminüri olarak tanımlanır. Böbrek fonksiyon bozukluğuna ek olarak, geçici bir albüminüri, fiziksel antrenman, idrar yolu enfeksiyonu, hipertansiyon, kalp yetmezliği ve cerrahi neden olabilir.

Nasıl kullanılır?

  1. Test çubuğunu kapalı folyo poşetten çıkarın ve mümkün olan en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
  2. Yağ çubuğunu sonuna kadar tutun, analitin kısaltmasının basıldığı yer. Kirlenmeyi önlemek için, seviye çubuğunun zarına dokunmayın.
  3. Yağ çubuğunu dikey tutarak, test çubuğunun ucunu idrar örneğine en az 10-15 saniye batırın. Test çubuğundaki maksimum çizgiyi (MAX) geçmeyin. Test çalışmaya başladığında, renk membran boyunca hareket eder.
  4. Sıvı ön üst uca ulaştığında, seviye çubuğunu numuneden çıkarın ve emici olmayan düz bir yüzeye yerleştirin. Zamanlayıcıyı başlatın ve renkli çizgilerin görünmesini bekleyin.
  5. Sonuç 5 dakikada okunmalıdır. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

NEGATİF: İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve bir başka belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) bulunmalıdır. Bu, numunenin albümin konsantrasyonunun kesme (20ug / ml) altında olduğunu gösterir tahlil.

POZİTİF: Sadece bir satır görünür . Kontrol bölgesinde (C) sadece bir çizgi görünür, test bölgesinde (T) hiçbir renk çizgisi görünmez. Bir test sonucu çizgisinin yokluğu, numunenin albümin konsantrasyonunun (≥20ug / ml) arttığı anlamına gelen pozitif bir sonucu gösterir.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse, derhal tanı testini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)