Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

EBV VCA IgG Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma)

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:IECG-402

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:20T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: çubuk
Kit boyutu: 20T / Kit Depolama: 2-30 ℃
Raf Zaman: 24 ay Sertifika: CE

Strep B antijen CE sertifikalı kalitatif tespiti için hızlı bir test

Uygulamalar:

EBV VCA IgG Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), IgG antikorunun insan tam kanında, serumunda veya plazmasında Epstein-Barr virüsünün Viral Kapsid Antijenine (VCA) kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immüno-tahlildir.

Açıklama:

Epstein-Barr Virüsü (EBV), kendi kendini sınırlayan bir lenfoproliferatif hastalık 1 olan bulaşıcı mononükleozise (IM) neden olan her yerde bulunan bir insan virüsüdür. Yetişkinlik çağında neredeyse herkes virüs kaptı ve virüse karşı bağışıklık kazandı. Azgelişmiş ülkelerde, virüse karşı dönüşüm, erken çocukluk döneminde gerçekleşir ve genellikle asemptomatiktir 2. Daha zengin ülkelerde, primer EBV enfeksiyonları genellikle ergenliğe veya sonrasına kadar ertelenir ve bu yaş grubundaki 3-5'in yaklaşık% 50'sinde IM olarak ortaya çıkar. Serokonversiyonun ardından, semptomatik olsun veya olmasın, EBV, B lenfositlerinde muhtemelen ömür boyu sürecek kronik, gizli bir enfeksiyon oluşturur. EBV, orofaringeal epitel hücrelerinde çoğalır ve IM 7'li hastaların çoğunda tükürükte bulunur. Ek olarak, EBV antikoru pozitif olan sağlıklı kişilerin% 10-20'si virüsü oral sekresyonlarında 6-8 döker. Latent viral taşıyıcı durumunun, virüs atma oranlarının artmasıyla kanıtlandığı gibi yeniden aktifleştirilmesi, immünosupresyon, hamilelik, yetersiz beslenme veya hastalık 8,9 ile arttırılır. Gizli ya da aktif olsun, kronik EBV enfeksiyonları nadiren hastalıkla ilişkilidir. Bununla birlikte, EBV en azından nazofarengeal karsinoma, Burkitt lenfoması ve immün yetmez hastalarda 4,8 lenfoma etiyolojisine katkıda bulunan bir faktör olarak gösterilmiştir.
Heterofil antikoru için Paul-Bunnell-Davidsohn testi IM 10 için oldukça spesifiktir. Bununla birlikte, yetişkinlerin% 10-15'i ve daha yüksek oranda çocuk ve birincil EBV enfeksiyonları olan bebeklerde heterofil antikor 11 gelişmez. Heterofil negatif olan primer EBV enfeksiyonlarını sitomegalovirüs, adenovirüs ve Toxoplasma gondii 4 gibi diğer ajanların neden olduğu mononükleoz benzeri hastalıklardan ayırmak için EBV'ye özgü serolojik testlere ihtiyaç vardır. Spesifik EBV antijenlerine karşı antikor titreleri, IM 4,10-12'nin farklı aşamaları ile koreledir. Hem IgM hem de IgG, viral kapsid antijenine (VCA) karşı antikorlar, primer EBV enfeksiyonundan üç ila dört hafta sonra pik yapar. Anti-VCA IgM antikorları hızlı bir şekilde azalır ve genellikle 12 hafta sonra tespit edilemez. Anti-VCA IgG antikor titreleri, zirveye çıktıktan sonra yavaşça düşer fakat süresiz olarak kalır. EBV nükleer antijenine (EBNA) karşı antikorlar enfeksiyondan bir ay ila altı ay sonra gelişir ve anti-VCA antikorları gibi, süresiz olarak 11,12 devam eder. EBNA'ya karşı antikorlar, enfeksiyonun son 11 olmadığını gösterir.
EBV erken antijenleri (EA) iki bileşenden oluşur; dağınık (D) ve sınırlı (R). D ve R terimleri, iki bileşen 13, 14 ile sergilenen farklı immünofloresan boyama modellerini yansıtır. EA'ya karşı antikorlar, hastaların% 85'inde IM, akut faz sırasında üç aya kadar geçici olarak görünürler 15,16. IM hastalarında EA'ya verilen antikor yanıtı genellikle D bileşenine karşıdır, oysa çocuklarda EBV'ye sessiz seroversiyon R bileşenine 5,11 antikorlar üretir. VCA, EBNA ve EA 12 antikorlarının tespitine dayanarak akut faz serumlarının% 95'i ile primer EBV enfeksiyonunun kesin bir teşhisi konulabilir.
EBV VCA IgG Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), insan tam kanında, serumunda veya Epstein-Barr virüsüne karşı VCA IgG antikorunun tespiti için EBV VCA antijen kaplı renkli parçacıkların bir kombinasyonunu kullanan hızlı bir testtir. plazma.

Nasıl kullanılır?

Testten önce test kaseti, numune, tampon ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve 1 saat içinde kullanın.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Bir damlalığı kullanmak için: Damlalığı dikey olarak tutun, örneği resimde gösterildiği gibi nozülün üst ucunun yaklaşık 1 cm yukarısına çizin, 1 damla serum / plazma (yaklaşık 10μl) veya 2 damla tam kan (yaklaşık 20μl) aktarın Test kasetinin numune haznesine (S) sonra 2 damla tampon (yaklaşık 80μl) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
Bir mikropipet kullanmak için: Test kasetinin örnek kuyusuna (S) 10μl serum / plazma veya 20μl tam kan pipetleyin ve dağıtın, sonra 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80μl) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonucu 15 dakika sonra okuyun. 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın.
Not: Flakonu açtıktan sonra tamponu 6 aydan fazla kullanmamanız önerilir.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF: * İki farklı renkli çizgiler görünür. Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C), diğer renkli çizgi ise test bölgesinde (T) olmalıdır.
* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan EBV VCA IgG konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test bölgesindeki herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.
NEGATİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test bölgesinde (T) görünür renkli bir çizgi görünmüyor.
GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test kaseti ile tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)