Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

CE Uyuşturucu Bağımlılığı Tanı Çoklu İlaç Hızlı Testi 1-Step Kupası A2 İdrar Uygun Test Kitleri

Ben sohbet şimdi
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Bayan Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Bayan Julie TSCHETTER Belçika

2009 yılından bu yana AllTest eski müşterisi olarak, bize daha fazla pazar payı ve kar elde desteklemek için AllTest tarafından yapılmıştır büyük iş teşekkür etmeliyim

—— Sayın Robin Seifert Almanya

CE Uyuşturucu Bağımlılığı Tanı Çoklu İlaç Hızlı Testi 1-Step Kupası A2 İdrar Uygun Test Kitleri

CE Drug Abuse Diagnosis Multi-Drug Rapid Test 1-Step Cup A2 Urine Convenient Test Kits
CE Drug Abuse Diagnosis Multi-Drug Rapid Test 1-Step Cup A2 Urine Convenient Test Kits CE Drug Abuse Diagnosis Multi-Drug Rapid Test 1-Step Cup A2 Urine Convenient Test Kits CE Drug Abuse Diagnosis Multi-Drug Rapid Test 1-Step Cup A2 Urine Convenient Test Kits CE Drug Abuse Diagnosis Multi-Drug Rapid Test 1-Step Cup A2 Urine Convenient Test Kits CE Drug Abuse Diagnosis Multi-Drug Rapid Test 1-Step Cup A2 Urine Convenient Test Kits

Büyük resim :  CE Uyuşturucu Bağımlılığı Tanı Çoklu İlaç Hızlı Testi 1-Step Kupası A2 İdrar Uygun Test Kitleri En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: AllTest
Sertifika: CE, FDA 510K, ISO13485
Model numarası: Kupa A2 (Aşağıya bakın)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: N/A
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 25 Test / kutu
Teslim süresi: 2-4 Hafta
Ödeme koşulları: Eserler
Yetenek temini: 10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: ALLTEST Numune: İdrar
Kit boyutu: 25 T / Kit Depolama: 2-30 ℃
Kesme: Bkz. Ekle Sertifika: CE
Vurgulamak:

hızlı tanı test kitleri

,

bir adım hızlı test

CE sertifikalı çoklu ilaçların ve ilaç metabolitlerinin eşzamanlı, kalitatif tespiti için hızlı bir test

Uygulamalar:

Multi-Drug Rapid Test Cup, aşağıdaki kesme konsantrasyonlarında idrarda birden fazla ilacın ve ilaç metabolitlerinin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünolojik testtir:

Çok Uyuşturucu Hızlı Test Kabının konfigürasyonları, SVT olan veya olmayan yukarıda listelenen ilaç analitlerinin herhangi bir kombinasyonu ile birlikte gelir. Bu test sadece bir ön analitik test sonucu sağlar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometresi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir. Özellikle ön pozitif sonuçlar belirtildiğinde, kötüye kullanım testi sonucundaki herhangi bir ilaca klinik düşünce ve profesyonel karar verilmelidir.

Açıklama:

Multi-Drug Rapid Test Cup, bir alet kullanmadan yapılabilecek hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrardaki yüksek seviyedeki spesifik ilaçların selektif olarak saptanması için monoklonal antikorlar kullanır.

Nasıl kullanılır?

Testten önce test, idrar örneği ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30ºC) ulaşmasını sağlayın.

 1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Fincanı kapalı poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.
 2. Donör numune sağlar.
 3. Teknisyen, bardak düz bir yüzeydeyken kapağı değiştirir ve sabitler.
 4. Teknisyen güvenlik mührünü tarihlendirir ve ilklendirir ve güvenlik mührünü kapak üzerine takar.
 5. Teknisyen, varsa, yapışkan şerit (ler) i ortaya çıkarmak için etiketi soyar.
 6. Teknisyen, sonuçları görüntülemek için çoklu ilaç test kartındaki etiketi çıkarır.
 7. Adulterasyon şeritlerini 3-5 dakika arasında okuyunuz (varsa) adulterasyon pedleri üzerindeki renkleri ekteki renk tablosuyla karşılaştırınız. Örnek zina edildiğini gösteriyorsa, zarı alınmış numunelere ilişkin talimatlar için Uyuşturucusuz Politikanıza bakın. İlaç test sonuçlarını yorumlamamanızı ve idrarı tekrar test etmenizi veya başka bir örnek almamanızı öneririz.
 8. Drog şeridi sonucu 5 dakikada okunmalıdır. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler görünür . Bu negatif sonuç, idrar numunesindeki konsantrasyonların, test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.

* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.

POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Olumlu sonuç, idrar numunesindeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenen kesim değerinden daha büyük olduğu anlamına gelir.

GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.

KALİTE KONTROL

Prosedürel kontrol teste dahil edilmiştir. Kontrol bölgesinde (C) görünen bir çizgi iç prosedür kontrolü olarak kabul edilir. Yeterli numune hacmini, yeterli membran esnekliğini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.

Kontrol standartları bu kitle birlikte verilmez. Bununla birlikte, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için pozitif ve negatif kontrollerin iyi laboratuar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin