Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

whole2 mikroglobul Testi İnsan tam kan / serum / plazma ile kullanın Fiatest GO floresan İmmünoassay Analiz Cihazı ile

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:Fiatest Go
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:FI-BMG-402

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:50T / Kit, 100T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: tam kan / serum / plazma
Kit boyutu: 10T / 25T Testi Aralığı: 0.2 ~ 20 mg / L
Depolama: 2-30 ℃ Sertifika: CE

İnsan koryonik gonadotropin (hCG) CE sertifikalı kalitatif tespiti için hızlı bir test

Uygulamalar:

HCG Gebelik Hızlı Testi Ölçüm Çubuğu, gebeliğin erken tespitine yardımcı olmak için idrardaki insan koryonik gonadotropinin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünolojik testtir.

Açıklama:

İnsan koryonik gonadotropin (hCG) döllenmeden kısa bir süre sonra gelişen plasenta tarafından üretilen bir glikoprotein hormonudur. Normal hamilelikte hCG, hem idrarda hem de serumda veya plazmada, gebe kaldıktan 7 ila 10 gün sonra ortaya çıkar. 1,2,3,4 hCG seviyeleri çok hızlı bir şekilde artmaya devam eder, bu da ilk kaçırılan adet dönemi , 2,3,4 ile 100mIU / ml'yi aşar ve 100,000-200,000mIU / ml aralığında gebelikle yaklaşık 10-12 hafta arasında zirveye ulaşır. . Gebe kaldıktan hemen sonra hem idrarda hem de serumda ya da plazmada hCG'nin ortaya çıkması ve erken gebelik büyümesi sırasında derişimdeki hızlı yükselişi, hamileliğin erken teşhisinde mükemmel bir belirteçtir.

hCG Gebelik Hızlı Testi Dipstick, idrar numunesinde hCG varlığını, 25mIU / ml hassasiyetinde kalitatif olarak tespit eden hızlı bir testtir. Test, idrarda yüksek hCG seviyelerini seçici olarak saptamak için monoklonal ve poliklonal antikorların bir kombinasyonunu kullanır. Talep edilen hassasiyet düzeyinde, hCG Gebelik Hızlı Testi Ölçüm Çubuğu, yüksek fizyolojik seviyelerde yapısal olarak ilişkili glikoprotein hormonları hFSH, hLH ve hTSH'den çapraz reaktivite etkileşimi göstermez.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.

  1. Açmadan önce kese veya kabı oda sıcaklığına getirin. Test çubuğunu kapalı poşetten veya kapalı kutudan çıkarın ve bir saat içinde kullanın. Kutu ambalajı için, gerekli test çubuğu / çubukları gereken sayıyı çıkardıktan sonra kutuyu sıkıca kapatın. İlk açılış tarihini teneke kutuya kaydedin. Kutu açıldıktan sonra, kalan test çubuğu sadece 90 gün boyunca stabildir.
  2. İdrar örneğine doğru oklar çizildiğinde, test çubuğunu dikey olarak idrar örneğine en az 15 saniye daldırın. Yağ çubuğunu daldırırken, test çubuğundaki maksimum çizgiyi (MAX) geçmeyin. Aşağıdaki resme bakınız.
  3. Test çubuğunu emici olmayan düz bir yüzeye yerleştirin, zamanlayıcıyı başlatın ve renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuç 3 dakikada okunmalıdır. NOT: Düşük bir hCG konsantrasyonu, uzun bir süre sonra test çizgisi bölgesinde (T) zayıf bir çizginin ortaya çıkmasına neden olabilir. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF İki farklı renkli çizgiler görünür. Bir çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C), bir çizgi ise test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Bir çizgi diğerinden daha hafif olabilir; eşleşmeleri gerekmez. Bu, muhtemelen hamile olduğunuz anlamına gelir.

NEGATİF Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor. Bu, muhtemelen hamile olmadığınız anlamına gelir.

GEÇERSİZ Kontrol çizgisi bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünmüyorsa, test çizgisi bölgesinde (T) bir çizgi belirse bile sonuç geçersizdir. Testi yeni bir test çubuğu ile tekrarlamalısınız.

KALİTE KONTROL

  • Prosedürel kontrol teste dahil edilmiştir. Kontrol çizgisi bölgesinde (C) beliren renkli bir çizgi, iç prosedür kontrolü olarak kabul edilir. Yeterli örnek hacmini ve doğru prosedürel tekniği onaylar. Açık bir arka plan dahili bir negatif prosedür kontrolüdür. Sonuç penceresinde arka plan rengi görünürse ve test sonucunu okuma yeteneğine müdahale ederse, sonuç geçersiz olabilir. Yeni bir test sevkiyatı alındığında uygun test performansını doğrulamak için pozitif bir hCG kontrolünün (25-250 mIU / ml hCG içeren) ve negatif bir hCG kontrolünün ("0" mIU / ml hCG içeren) kontrol edilmesi önerilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)