Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

iv Gebelik Aid için Ana Testi Setleri At Sayaç Testi Kitleri fazla

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Şerit

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:50T / Kit, 100T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Yağ çubuğu Numune: İdrar
Kit boyutu: 50T / Kit, 100T / Kit Kesme: 20 mIU / mL, 25 mIU / mL *
Renk: mor Sertifika: CE

Sertifikalı insan koryonik gonadotropin (hCG) CE kalitatif tespiti için hızlı test

Uygulamalar:

HCG Gebelik Hızlı Test Dipstick gebeliğin erken tanısında yardımcı olmak için idrarda insan koryonik gonadotropin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik kitidir.

Açıklama:

Human koryonik gonadotropin (hCG) döllenmeden hemen sonra gelişen plasenta tarafından üretilen bir glikoprotein hormondur. Normal Gebelikte hCG idrar ve erken 7 ile 10 gün gebe sonra olduğu gibi serum veya plazmada hem de tespit edilebilir. 1,2,3,4 hCG düzeyleri sıklıkla ilk cevapsız menstrüel tarafından 100mIU / ml aşan, çok hızlı bir şekilde artmaya devam dönem, 2,3,4 ve 100,000-200,000mIU içinde pik / Gebelik içine yaklaşık 10-12 hafta aralığında ml. Idrar ve yakında gebe sonra serum veya plazma ve erken gebelik büyüme sırasında konsantrasyon onun daha sonraki hızlı yükseliş, hem de hCG görünümü, gebeliğin erken teşhisi için mükemmel bir işaretleyici olun.

hCG Gebelik Hızlı Test Çubuğu niteliksel 25mIU / ml duyarlılığı idrar numunesinde hCG varlığını algılar hızlı bir testtir. Test, seçici idrarda hCG seviyelerinin tespit edilmesi için monoklonal ve poliklonal antikorların bir kombinasyonu kullanılmaktadır. Talep edilen duyarlılık seviyesinde, HCG gebelik Hızlı Test Yağ çubuğu yüksek fizyolojik düzeyde yapısal olarak ilişkili bir glikoprotein hormonları hFSH, hLH ve hTSH'de hiçbir çapraz reaktivite girişimi göstermektedir.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrolleri testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşması için izin verin.

  1. Açmadan önce, oda sıcaklığına kadar kese ya da teneke kutuyu getirin. Mühürlü poşet veya kapalı teneke kutu test çubuğunu çıkartın ve bir teneke kutu ambalaj içinde hour.For kullanmak, hemen deney yağ çubuğu (ler) Gerekli sayıda çıkardıktan sonra sıkıca Kutuyu kapatın. Teneke kutu üzerindeki ilk açılış tarihini kaydedin. Teneke kutu açıldıktan sonra, kalan test ölçüm çubuğu (ler) i sadece 90 gün boyunca stabildir.
  2. Oklar idrar örneğinin doğru bakacak ile en az 15 saniye süreyle idrar numunesinde dikey testi ölçüm çubuğunu batırmayın. Yağ çubuğunu daldırılması sırasında deney çubuğu üzerindeki maksimum çizgisini (MAX) geçmeyin. Aşağıdaki resme bakın.
  3. Bir emici olmayan düz bir yüzeye yerleştirin Test seviye çubuğunu sayacını başlatmak ve görünmesini renkli hat (lar) için bekleyin. Sonuç 3 dakika okunmalıdır NOT:. Düşük hCG konsantrasyonu uzun bir süre sonra test çizgisi bölgesinde (T) görünen zayıf hat neden olabilir. 10 dakika sonra sonucu yorumlamak etmeyin.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Yukarıdaki resme bakınız)

POZİTİF İki farklı renkli çizgiler görünür. Bir satır kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve başka bir hat test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Bir satır diğerinden daha hafif olabilir; Onlar maç yok. Bu muhtemelen hamile olduğu anlamına gelir.

NEGATİF bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) görünür. Hiçbir hat test çizgisi bölgesinde (T) görünür. Bu muhtemelen hamile değilsiniz demektir.

Hiçbir renkli çizgi çizgi test çizgisi bölgesinde (T) görünse bile, kontrol çizgisi bölgesinde (C) görünürse GEÇERSİZ sonuç geçersizdir. Sen yeni bir test çubuklu testi tekrarlamak gerekir.

KALİTE KONTROL

  • Bir usul kontrol testi dahil edilir. Kontrol çizgisi bölgesinde (C) beliren renkli çizgi bir iç usul kontrol olarak kabul edilir. Yeterli örnek hacminin ve doğru prosedürel tekniği onaylar. Net bir arka plan bir iç negatif usul kontrolüdür. Bir arka plan rengi sonuç penceresinde görüntülenir ve test sonuçlarını okumak için yeteneği ile müdahale olursa, sonuç geçersiz olabilir. Bu tavsiye edilir (25-250 mIU / ml hCG içeren) bir pozitif hCG kontrolü ve negatif hCG kontrolü (içeren "0" mIU / ml hCG) testleri, yeni bir sevkiyat alındığında uygun test performansını doğrulamak için değerlendirilmelidir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)