Çin    manufacturer

                   Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Sertifikalı prokalsitonin CE kalitatif tespiti için hızlı test

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:10T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: tam kan, serum, plazma
Kit boyutu: 10T / Kit Kesme: Ekle'ye bakın
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

Prokalsitonin kalitatif tespiti için hızlı test   CE sertifikalı

Uygulamalar:

PCT Hızlı Test Kaset (Serum / Plazma) serum veya plazmada prokalsitonin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik kitidir.

Açıklama:

Prokalsitonin (PCT), ilk Moullec ve diğerleri tarafından tarif edilmiştir, yaklaşık 13 kDa'lık bir moleküler ağırlığa sahip 116 amino asit kalıntılarını içeren bir küçük bir proteindir. 1984 PCT tiroit bezi C-hücrelerinde normal üretilir. 1993 yılında, bakteri kaynaklı sistemik enfeksiyonu olan hastalarda PCT yüksek düzeyi bildirilmiştir ve PCT artık sistemik iltihaplanma ve sepsis eşliğinde bozuklukların ana belirteci olarak kabul edilir. PCT tanısal değeri nedeniyle PCT konsantrasyonu ve inflamasyon şiddeti arasında yakın ilişki önemlidir. Bu, "enflamatuar" PCT Cı-hücrelerinde üretilen olmadığı gösterilmiştir. Nöro endokrin menşeli hücreler muhtemelen inflamasyon sırasında PCT kaynağıdır.

Nasıl kullanılır?

Test kaseti, serum veya plazma örnekleri ve / veya kontrol, oda sıcaklığında (15-30 ℃) test öncesinde denge sağlaması için izin verir.

Mühürlü folyo poşetten test kaseti 1.Remove ve mümkün olduğunca kısa sürede kullanın. Tahlil thefoil keseyi açıldıktan sonra hemen yapılırsa iyi sonuçlar elde edilecektir.

Damlalık dikey ve test kasetinin örnek kuyusuna serum veya plazma (yaklaşık 25 m L) transferi 1 damla tutun 2. ardından tampon 1 damla (yakl. 40 mL) ekleyin ve Sayacı başlatmak. Iyi numune hava kabarcığı kaçının. Aşağıdaki resme bakın.

Renkli çizgi görünmesi için 3. bekleyin. Sonuç 15 dakika okunmalıdır. 20 dakika sonra sonuçları yorumlamak etmeyin.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Yukarıdaki resme bakınız)

POZİTİF: * İki farklı renkli çizgiler görünür. Bir renkli çizgi kontrol bölgesi (C) olmalı ve bir renkli hat test bölgesinde (T) olmalıdır.

* Not: Test çizgi bölgesinde (T) örnek içinde mevcut PCT antijen konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir renk yoğunluğu. Bu nedenle, test bölgesinde (T) 'de renk tonları pozitif olarak düşünülmelidir.

NEGATİF:. Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C) görünen belirgin bir renkli çizgi test bölgesinde (T) görünür.

GEÇERSİZ:. Kontrol çizgisi görünmesini başarısız Yetersiz örnek hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol çizgisinin çıkmamasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve yeni bir test kasetiyle testi tekrarlayın. Sorun devam ederse, derhal test kiti kullanılarak bırakın ve yerel distribütörü başvurun.

KALİTE KONTROL

İç prosedür kontrol testi dahil edilmiştir. Kontrol bölgesi (C) ortaya çıkan kırmızı çizgi, bir dahili pozitif usul kontrolüdür. Yeterli örnek hacminin ve doğru prosedürel tekniği onaylar.

Denetim standartları bu kit ile birlikte verilmez; Ancak, pozitif ve negatif kontroller Test prosedürünü teyit etmek ve düzgün test performansını doğrulamak için iyi laboratuar uygulamaları olarak test edilmesi tavsiye edilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)