Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Yüksek Hassas Zolpidem Toz Panel İlaç Test Kiti Ön CE İşaretli

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, FDA 510K
Model numarası:Paneli (DZO-X14)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:25T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Panel Numune: İdrar
Kit boyutu: 25T / Kit Kesme: 50 ng / mL
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

Zolpidem'in kalitatif tespiti için hızlı bir Panel testi   Toz numunesi ile CE sertifikalı

Uygulamalar:

Zolpidem Hızlı Test Paneli, Zolpidem'in 50ng / ml'lik bir kesimde kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünolojik testtir.
Bu test sadece bir ön analitik test sonucu sağlar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometresi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir. Özellikle ön pozitif sonuçlar belirtildiğinde, kötüye kullanım testi sonucundaki herhangi bir ilaca klinik düşünce ve profesyonel karar verilmelidir.

Açıklama:

Zolpidem (Ambien, Ambien CR, Intermezzo, Stilnox, Stilnoct, Sublinox, Hipnoz, Zonadin, Sanval ve Zolsana markaları), uykusuzluk ve bazı beyin rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılan reçeteli bir ilaçtır. 1 İmidazopiridin sınıfının kısa etkili nonbenzodiazepin hipnotiğidir. 1

Bu, bir inhibitör nörotransmitter olan GABA'yı, benzodiazepinler ile aynı lokasyondaki GABA reseptörlerine bağlanarak kuvvetlendirir. 2 Genellikle 15 dakika içinde hızlı çalışır ve iki ila üç saatlik kısa bir yarı ömre sahiptir.

Zolpidem, hastanede yatan hastalarda zehirlenme teşhisini doğrulamak, bozulmuş bir araba durmasında kanıt sağlamak veya bir medikoda yardımcı olmak için kanda veya plazmada tespit edilebilir - yasal ölüm soruşturması. Kan veya plazma Zolpidem konsantrasyonları, ilacı terapötik olarak alan kişilerde genellikle 30–300 μg / l, bozuk sürüş için tutuklananlarda 100–700 /g / l ve aşırı dozdan kurtulma mağdurlarında 1000-7000 μg / l'dir. Analitik teknikler, genel olarak, gaz veya sıvı kromatografisini içerir. 3,4,5

ZOL Hızlı Test Paneli, bir alet kullanmadan yapılabilen hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yüksek Zolpidem seviyelerini seçici olarak tespit etmek için monoklonal antikorlar kullanır. ZOL Hızlı Test Paneli, idrardaki Zolpidem 50ng / ml'ye ulaştığında pozitif sonuç verir.

Nasıl kullanılır?

Testten önce test, idrar örneği ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30ºC) ulaşmasını sağlayın.

  1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test panelini kapalı poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.
  2. Kapağı çıkarın
  3. Ok idrar örneğine doğru bakarken, test panelini idrar numunesine dikey olarak en az 10 ila 15 saniye daldırın. Şeridi en azından dalgalı çizgilerin seviyesine daldırın, ancak test panelindeki okun yukarısında değil.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI
(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler belirir. Bu negatif sonuç, numunedeki konsantrasyonların test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.


* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.

POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Pozitif sonuç, numunedeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenmiş olan kesimden daha büyük olduğu anlamına gelir.


GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)