Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Prostat Spesifik Antijen (PSA) Diyagnostik Test Kiti Novatrend floresan Serum / Plazmada İmmünoassay Analiz Cihazı ile Kullanın

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:Novatrend
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:FI-PSA-302

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:10T / kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: Serum / Plazma
Kit boyutu: 10T / 25T Testi Aralığı: 2 ~ 100 ng / mL
Depolama: 2-30 ℃ Sertifika: CE

Novatrend TM kullanımıyla tam kan / serum / plazmada Prostat Spesifik Antijen (PSA) ölçümü için hızlı bir test floresan Immunoassay Analizörü. Yalnızca profesyonel in vitro diagnostik kullanım içindir.

Uygulama:

Prostat Spesifik Antijen (PSA) Test Kaseti (Serum / Plazma), serum veya plazmada Prostat Spesifik Antijenin kantitatif tespiti için Floresans immünolojik testine dayanmaktadır.

Açıklama:

Prostat spesifik antijen (PSA), prostat bezi ve endotel hücreleri tarafından üretilir. Molekül ağırlığı yaklaşık 34 kDa.1 PSA olan tek zincirli bir glikoproteindir ve serumda dolaşan üç ana formda bulunur. Bu formlar serbest PSA, αA - Antichymotrypsin (PSA-ACT) 'e bağlı PSA ve PSA'dır ve α2-makroglobulin (PSA-MG) .PSA ile komplekslenmiş PSA, erkek ürogenital sistemin çeşitli dokularında tespit edilmiştir ancak sadece prostat ve endotel hücreleri salgılar. o. Sağlıklı erkeklerin serumundaki PSA düzeyi 0,1 ng / mL ile 2,6 ng / mL arasındadır. Prostat kanseri gibi malign koşullarda ve iyi huylu prostat hiperplazisi ve prostatit gibi iyi huylu durumlarda yükseltilebilir. 4 ila 10ng / ml PSA seviyesinin “gri bölgede” olduğu kabul edilir ve 10ng / ml'nin üzerindeki seviyelerde kanserin yüksek göstergesidir. PSA değerleri 4-10ng / ml arasında olan hastalar prostatın biyopsi ile daha da analizine tabi tutulmalıdır.
Prostat spesifik antijen testi, erken prostat kanserinin teşhisinde en değerli araçtır. Birçok çalışma, PSA'nın varlığının, prostat kanseri ve Benign Prostat Hiperplazisinin (BPH) prostat enfeksiyonu için bilinen en faydalı ve anlamlı tümör belirteci olduğunu onaylamıştır.

Nasıl kullanılır?

Testin kullanımına ilişkin tüm talimatlar için Novatrend TM Floresan İmmünoassay Analiz Cihazı Kullanım Kılavuzuna bakınız. Test oda sıcaklığında olmalıdır.
Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın
testten önce.
1. Analizör gücünü açın. Sonra ihtiyaca göre, “Standart test” veya
“Hızlı test” modu.
2. Kimlik kartını çıkarın ve Analizör Kimlik Kartı Yuvasına yerleştirin.
3. Tampon tüpe 20 μL serum veya plazma pipetleyin, örneği ve tamponu iyice karıştırın.
4. 75 μL seyreltilmiş numuneyi kasetin numune kuyucuğuna pipetleyin. Zamanlayıcıyı aynı anda başlatın.
5. Novatrend TM Floresan İmmunoserolojik Analiz Cihazı, Standart Test modu ve Hızlı Test modu için iki test modu vardır. Lütfen ayrıntılar için Novatrend TM Fluorescence Immunoassay Analyzer kullanım kılavuzuna bakın.
“Hızlı test” modu: 15 dakikalık bir örnek ekledikten sonra, test kasetini Analizöre “HIZLI TEST” e tıklayın, test bilgilerini doldurun ve hemen “YENİ TEST” e tıklayın. Analizör birkaç saniye sonra otomatik olarak test sonucunu verecektir.
“Standart test” modu: Numune ekledikten hemen sonra test kasetini Analizöre yerleştirin, “STANDART TEST” e tıklayın, test bilgilerini doldurun ve aynı zamanda “YENİ TEST” e tıklayın. Analizör otomatik olarak 15 dakika geri sayım yapacaktır. Geri sayımdan sonra, Analizör bir kerede sonucu verecektir.
SONUÇLARIN YORUMLANMASI
Sonuçlar, Novatrend TM Floresan İmmünoassay Analiz Cihazı ile okundu.
PSA testlerinin sonucu Novatrend TM Floresan İmmunoserolojik Analiz Cihazı tarafından hesaplanır ve ekranda gösterilir. Ek bilgi için, lütfen Novatrend TM Fluorescence Immunoassay Analyzer kullanım kılavuzuna bakınız.
Novatrend TM PSA'nın doğrusallık aralığı 2-100 ng / ml'dir.
Referans aralığı: < 4ng / ml.
Katalog numarası Öğe adı Numune Test aralığı Kit boyutu
FI-PSA-302 PSA Test Kaseti S / P 2 ~ 100 ng / mL 10T / 25T

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)