Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Nitelikli OTC sertifika Sperm konsantrasyonu hızlı Test kaset test kitleri ev

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:kaseti (OSC-902H)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:2T / Kiti
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: Sperm
Kit boyutu: 1T / Kit, 2T / Kit Kesme: 15million / ml
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

Sperm Konsantrasyon Hızlı Test Kaseti CE sertifikalı

Uygulamalar:

Sperm Konsantrasyon Hızlı Testi, infertilite ve / veya gebelik planlamasının klinik teşhisinde yardımcı bir yardımcı olarak sperm konsantrasyonunun in vitro kalitatif tahmini için, sperm konsantrasyonunun başarılı gebelik için gerekli konsantrasyonun üstünde veya altında kendi kendine değerlendirilmesi ile in vitro kalitatif kestirimi için biyokimyasal analizdir. .

Açıklama:
Bu ürün, spermi filtrelemek için yüksek su emme özelliği olan ve gözenek büyüklüğü 0.5 um'den küçük olan atıl cam lifi zarını kullanır. Sperm hücreleri, zarın birinci tabakasının yüzeyinde tutulur ve sperm hücrelerini boyayabilen boyama çözeltisi kullanılır.
Well A'nın rengi ne kadar koyu olursa, sperm konsantrasyonu o kadar yüksektir. Test kuyusu A'nın rengi referans Kuyusu B'nin standart renginden daha açıksa, sperm konsantrasyonunun 15 milyon / ml'den az olduğu anlamına gelir. Test kuyusu A'nın rengi referans Kuyusu B'nin standart renginden daha koyu ise, sperm konsantrasyonunun 15 milyon / ml'den yüksek olduğu anlamına gelir. 15 milyon / ml'lik sperm konsantrasyonu hamilelik için beklenen minimum sperm konsantrasyon seviyesidir.
Bu kit, insan semeninin sperm konsantrasyonunun in vitro nitel tahmini için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Esasen bu, testin, spermlerin sayısının cinsel ilişkide ortaya çıkma konusunda, kadın partnerin zaman içindeki yumurtlamasına tabi olmak üzere yeterli bir seviyede olup olmadığını belirleyeceği anlamına gelir. Düşük bir sperm konsantrasyonu, daha az gebe kalma olasılığını gösterir. Sperm konsantrasyonunu iyileştirmek için neler yapılabileceğini önerebilecek tıbbi uzmanınızı görmek tavsiye edilir.

Nasıl kullanılır?

Test etmeden önce talimatları tamamen dikkatlice ve tamamen okuyun.

  1. Test panelini folyo poşetten çıkarın ve yatay olarak düz bir yüzeye yerleştirin. Folyo poşette verilen pipeti kullanarak, bir damla semeni “A” işaretli Numune Kuyucuğuna koyun.
  2. Sperm kuyusu “A” ya batırıldıktan sonra Test Well “A” ya üç damla mavi boyama çözeltisi ekleyin. 1-2 dakika bekletin.
  3. Şimdi Test Kuyusu “A” ya iki damla şeffaf yıkama tamponu ekleyin ve 1-2 dakika beklettikten sonra sonuçları hemen okuyun.
  4. Test Kuyusu A'nın rengini Referans Kuyusu B ile karşılaştırarak Test Kuyusu “A” rengini okuyun. Kuyruk A'nın rengi ne kadar koyu olursa, sperm konsantrasyonu o kadar yüksek olur.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Test kuyusu A'nın rengini Karşılaştırma Kuyusu B'ye referans)

NORMAL

Test kuyusu A'nın rengi referans Kuyusu B'nin standart renginden daha koyudur. Bu, sperm konsantrasyonunun 15 milyon / ml'den yüksek olduğu anlamına gelir. Bu sperm konsantrasyonu ile gebe kalma olasılığı yüksektir, yumurtlama uygunluğu gibi başka koşullara tabidir.

ANORMAL

Test kuyusu A'nın rengi referans Kuyusu B'nin standart renginden daha hafiftir. Bu, sperm konsantrasyonunun 15 milyon / ml'den az olduğu anlamına gelir. Bu oligospermi (normalde 5 milyon / ml ila 15 milyon / ml arasında bir aralık) olarak bilinir. Bu sperm konsantrasyonu ile gebe kalma olasılığı daha düşüktür ve daha fazla tıbbi konsültasyon önerilir.

NOT: Eğer A kuyusu renksiz ise, sperm konsantrasyonunun 5 milyon / ml veya sıfırdan az olduğu anlamına gelir. Bu durum azospermi olarak bilinir. Sonuçtan emin değilseniz veya sonucun anormal olduğunu düşünüyorsanız, pakette bulunan ikinci testi kullanarak testi tekrarlamalısınız, ancak ikinci testi yapmadan önce 6 gün boyunca herhangi bir cinsel aktivite ile boşalmadığınızdan emin olmalısınız. İkinci test de anormal ise sonuçları doktorunuzla veya tıp uzmanınızla tartışmalısınız.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)