Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Zolpidem Nitel Tespiti için Steroid Test Kiti Uyuşturucu Testi Seti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, FDA 510K
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:50T / Kit, 40T / seti, 25T / kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Yağ çubuğu, Kaset, Panel Numune: İdrar
Kit boyutu: 50T / Kit, 40T / seti, 25T / kit Kesme: 50 ng / mL
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

İnsan idrarında Zolpidem'in kalitatif tespiti için hızlı bir test. Profesyonel için   CE sertifikalı

Uygulamalar:

ZOL Hızlı Test Paneli, insan idrarında 50 ng / ml'lik kesme konsantrasyonunda Zolpidem'in saptanması için hızlı bir kromatografik immüno-deneydir. Reaktivite hakkında bilgi için lütfen bu prospektüste Analitik Özgüllük tablosuna bakınız.

Bu analiz sadece bir nitel, ön, analitik test sonucu sağlar. Doğrulanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometresi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir. Özellikle ön pozitif sonuçlar kullanıldığında, istismar testi sonucunun herhangi bir ilacına klinik değerlendirme ve profesyonel karar verilmelidir.

Açıklama:

Zolpidem (Ambien, Ambien CR, Intermezzo, Stilnox, Stilnoct, Sublinox, Hipnojen, Zonadin, Sanval ve Zolsana marka isimleri), uykusuzluk ve bazı beyin bozukluklarının tedavisinde kullanılan reçeteli bir ilaçtır. 1 Bu imidazopyridine sınıfının kısa etkili nonbenzodiazepin hipnotiktir. 1

Bu, GABA reseptörlerine benzodiazepinler ile aynı yerde bağlanma yoluyla bir inhibitör nörotransmitter olan GABA'yı güçlendirir. 2 Genellikle 15 dakika içinde hızlı çalışır ve iki ila üç saat arasında kısa bir yarı ömre sahiptir.

Zolpidem hastanede yatan hastalarda zehirlenme teşhisini doğrulamak, bozulmuş bir sürücü tutukluğuna kanıt sağlamak veya bir medikoda yardımcı olmak için kan veya plazmada tespit edilebilir. - yasal ölüm soruşturması. Kan veya plazma Zolpidem konsantrasyonları genellikle ilacı terapötik olarak alan kişilerde 30–300 μg / l aralığındadır, bozulmuş sürüş için 100-700 μg / l ve akut doz aşımı mağdurlarında 1000–7000 μg / l. Analitik teknikler genel olarak gaz veya sıvı kromatografisini içerir. 3,4,5

ZOL Hızlı Test Paneli, bir alet kullanılmadan gerçekleştirilebilen hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yüksek Zolpidem seviyelerini seçici olarak tespit etmek için monoklonal antikorlar kullanır. ZOL Hızlı Test Paneli, idrardaki Zolpidem 50ng / ml'ye ulaştığında pozitif sonuç verir.

Nasıl kullanılır?

Testten önce, idrar numunesinin ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30ºC) ulaşmasına izin verin.

  1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test panelini mühürlü poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.
  2. Kapağı çıkarın.
  3. İdrar örneğini gösteren oku ile test panelini idrar örneğinde en az 10 ila 15 saniye dikey olarak daldırın. Şeridi en azından dalgalı çizgilerin seviyesine kadar daldırın, ancak test panelindeki okun üzerinde değil.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki çizime bakınız)

NEGATİF : * İki çizgi görünür. Bir renk çizgisi kontrol bölgesinde (C) olmalı ve başka bir belirgin renk çizgisi test bölgesinde (T) olmalıdır. Bu olumsuz sonuç, Zolpidem konsantrasyonunun saptanabilir kesim seviyesinin altında olduğunu gösterir.

* NOT : Test bölgesinde (T) renk tonu değişebilir, ancak soluk bir renk çizgisi olduğunda bile negatif kabul edilmelidir.

POZİTİF : Kontrol bölgesinde (C) bir renk çizgisi belirir. Test bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmez. Bu pozitif sonuç, Zolpidem konsantrasyonunun saptanabilir kesim seviyesinin üstünde olduğunu gösterir.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, kontrol hattı arızası için en olası nedenlerdir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test paneli ile tekrarlayın. Sorun devam ederse, derhal test panelini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüze başvurun.

KALİTE KONTROL

Test prosedür prosedürüne dahildir. Kontrol bölgesinde (C) görünen bir renk çizgisi dahili bir prosedür kontrolü olarak kabul edilir. Yeterli numune hacmini ve doğru prosedür tekniğini doğrular.

Bu test Paneli ile kontrol standartları sağlanmamaktadır; Ancak, pozitif ve negatif kontrollerin, test prosedürünü doğrulamak ve uygun test performansını doğrulamak için iyi laboratuvar test uygulamaları olarak test edilmesi önerilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)