Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

AllTest Antikorları Tetanoz Toksin Hızlı Test Kitleri Ev Profesyonel Kullanım ITE-402

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:40T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: tam kan, serum, plazma
Kit boyutu: 40T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

AllTest Antikorları Tetanoz Toksin Hızlı Test Kitleri Ev Profesyonel Kullanım ITE-402

Uygulamalar:

TETANUS, serum, plazma ya da insan tam kanında anti tetanoz toksin antikorlarının yarı kantitatif tespiti için immüno-kromatografik hızlı bir testtir.

Açıklama:

Clostridium tetani, insanlarda tetanoza neden olan bir bakteridir. Clostridium tetani, anaerobik olan Gram pozitif, spor oluşturan çubuklar yedi. Vücuda bir yaradan girerlerse çoğalabilir ve sinirleri etkileyen ve kasların aktivitesini kontrol eden bir toksin üretebilirler. Clostridium tetani'nin toksini, periferik sinir hücrelerinin zarlarına bağlanır ve nörotransmiterlerin salınımını engeller.

Tetanoz toksinine karşı antikorlar, insanda kimyasal olarak inaktive edilmiş tetanoz toksini (tetanoz toksoid) enjeksiyonu ile üretilir. Bağışıklama, C. Tetani enfeksiyonlarını çocuklarda ve yetişkinlerde önlemenin en iyi yoludur. Ayrıca, akut bir enfeksiyon sırasında toksin etkisini önlemek için spesifik ve saflaştırılmış anti tetanoz toksin IgG enjeksiyonu kullanılır.

Bir hastada anti tetanoz toksin antikorlarının seviyesini bilmek, tetanos toksine karşı bağışıklık sağlayan tamamlayıcı bir aşılama gerekliliğini belirlemek amacıyla bağışıklık durumlarını değerlendirmek daha iyidir.

Acil durumlarda, yüksek riskli hastalarda (derin yaralar) doğru anti-tetanoz profilaksisine karar vermek için klinisyenin bağışıklık durumunu bilmesi önemlidir.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.

  1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın.
  2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.

Serum veya Plazma örneği için:

  • Damlalığı dikey olarak tutun ve Test kaseti örneğine 1 damla serum veya plazma (yaklaşık 25 mL) ekleyin, ardından 3 damla tampon ekleyin (yaklaşık 120ul) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.

Venipunktur Tam Kan İçin örnek:

  • Damlalığı dikey olarak tutun ve numuneye 1 damla tam kan (yaklaşık 25 mL) aktarın, ardından 3 damla tampon ekleyin (yaklaşık 120 mL) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız. 3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuçları 10 dakikada okuyun. 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF: * İki farklı renkli çizgiler görünür. Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C), diğer renkli çizgi ise test bölgesinde (T) olmalıdır. Numune, 0.1 IU / ml'nin üzerinde bir antikor seviyesi ile pozitif olarak kabul edilir.

* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan Tetanus antikorunun konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test bölgesinde (T) görünür renkli bir çizgi görünmüyor. (anti tetanoz antikor seviyesi 0.1 IU / ml'nin altında olan).

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test kaseti ile tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)