Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Nötrofil jelatinaz ile ilişkili lipokalin (NGAL) Hızlı Test Kaseti Bir Adım Hızlı Test

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:40T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: Whloe kanı / Serum / Plazma
Kit Boyutu: 40T / Kit Durumu: CE
Renk: KIRMIZI Depolama: 2-30 ℃

Metilfenidat (Ritalin) CE sertifikalı kalitatif tespiti için hızlı bir test

Uygulamalar:

NGAL, böbrek tübülleri de dahil olmak üzere bazı doku ve organların nötrofilleri ve epitel hücrelerinde eksprese edilen küçük bir moleküler proteindir. Böbrek içindeki NGAL ekspresyonu, böbrek hasarının farklı nedenleri nedeniyle önemli ölçüde artar ve kana salınır. NGAL seviyeleri yaralanmanın 2 saati içinde artabilir, bu nedenle kandaki NGAL tespiti erken böbrek hasarı olan hastaları izlemek için kullanılabilir.

Açıklama:

Erken böbrek fonksiyon hasarının biyobelirteçi olarak NGAL sadece nötrofiller içinde mevcut değildir, aynı zamanda iskemik ve toksik böbrek hasarı gibi spesifik epitel hücrelerinde de görülür. Tübüler epitel hücrelerinde NGAL önemli ölçüde artar ve ilk iki saat içinde kan
NGAL önemli ölçüde artar, bu nedenle NGAL erken akut böbrek hasarı tanısında yardımcı olabilir.
Yüksek NGAL seviyeleri genellikle aşağıdaki durumda ortaya çıkar: kardiyovasküler cerrahi hastaları, ölümcül hastalar, pürülan kan veya hemorajik şok, böbrek nakli, intravenöz X-ışını kontrast ajanlarının reaksiyonu ve tedavinin böbrek toksisitesini yansıtır,% 50'den fazla hastalar belirli bir derecede akut böbrek yetmezliği gibi görünecektir. Genellikle büyük bir hastalığın geç aşamaları mortalitede önemli bir artışa yol açar.

Nasıl kullanılır?

Test kaseti, numune ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesine izin verin.
1. Taze serum, plazma, tam kan ve idrar örneklerinin önceden işlenmesine gerek yoktur. Dondurulmuş veya 2 ~ 8 stored 'de saklanmış numuneler testten önce oda sıcaklığına dengelenmelidir.
2. Örnek seyreltme:
Serum / plazma örneği için:
Damlalığı (5μL) dikey tutun, serum / plazma örneğini çizin ve tampon, salınımlı plastik tüpe 1 tam damla serum veya plazma (yaklaşık 10 μL) ekleyin ve iyice karıştırın. Örneği aktarmak için bir pipet de kullanabilirsiniz.
Whloe kan örneği için:
Bir pipet kullanın: Tampon ile plastik tüpe 2 μL tam kan aktarmak için, salının ve iyice karıştırın.
İdrar örneği için:
Bir pipet kullanın: Tampon ile plastik tüpe 2μL idrar aktarmak için, salının ve iyice karıştırın.
3. Test kasetini folyo torbasından çıkarın.
4.Test prosedürü: Dikey olarak başka bir damlalık tutun ve 4 damla seyreltilmiş örnek (yaklaşık 100 μL) aktarın ve örnek kuyucuğuna (S) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki çizime bakın.
5. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. T çizgi yoğunluğunu sağlanan renk kartıyla karşılaştırarak sonuçları 10 dakikada okuyun. Sonucu 15 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI
(Lütfen resme bakın ve T çizgi yoğunluğunu “NGAL Color card” ile karşılaştırın

Normal: İki renkli çizgi görünür, bir çizgi her zaman kontrol bölgesinde (C) olmalı ve hafif renkli çizgi veya test bölgesinde (T) çizgi görünmemelidir. (T) bölgesindeki çizgi yoğunluğu, Renk kartında gösterilen 150 ng / mL çizgisinden daha hafiftir.


Anormal, olası böbrek ile ilgili hastalıklar: İki renkli çizgi görülür. Biri kontrol bölgesinde (C), diğeri test bölgesinde (T) olmalıdır. Test bölgesindeki (T) çizgi yoğunluğu, kitle birlikte verilen renk kartında gösterilen 150 ng / mL çizgisinden daha koyu ve kitle birlikte verilen renkli kartta gösterilen 400 ng / mL çizgisinden daha açıktır.


Akut böbrek yetmezliği: İki farklı renkli çizgi görülür. Biri kontrol bölgesinde (C), diğeri test bölgesinde (T) olmalıdır. Test bölgesindeki (T) çizgi yoğunluğu, kitle birlikte verilen renk kartında gösterilen 400 ng / mL çizgiye eşit veya daha koyu.
Not: Her zaman T çizgi yoğunluğunu “NGAL Color card” ile karşılaştırın ve sonuçları buna göre yorumlayın.


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, kontrol hattı arızasının en olası nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse, derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüze başvurun.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)