Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

AllTest Yarı - Kantitatif Tayin Vajinal pH Hızlı Test Paneli IVPH-504

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Panel

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:40T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Panel Numune: Vajinal Boşalma
Kit boyutu: 40T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

AllTest Yarı - Kantitatif Tayin Vajinal pH Hızlı Test Paneli IVPH-504

Uygulamalar:

Vajinal pH Hızlı Test Paneli (Vaginal Swab), bakteriyel vajinoz teşhisine yardımcı olmak için dişi vajinal swab örneklerinde pH'ın kalitatif tespiti için hızlı ve kuru bir kimyasal yöntemdir.

Açıklama:

     

Vajinal enfeksiyonlar oldukça yaygındır ve tüm yaş gruplarındaki kadınlar arasında tekrarlayan bir problemdir. Vajinal akıntının anormal asitliğinin bir göstergesi, vajinal semptomların bir sağlık uzmanıyla takip edilmesini gerektirebilecek bir enfeksiyondan kaynaklanıp kaynaklanmadığını değerlendirmeye yardımcı olabilir.

3.8 ila 4.5'lik asidik bir vajinal pH değeri, vücudun kendi vajinasını koruma sisteminin optimum çalışması için temel bir gerekliliktir. Bu sistem patojenik mikroplar ile kolonizasyondan ve vajinal enfeksiyonların ortaya çıkmasından etkili bir şekilde kaçınabilir.

Lakto bakterilerinin etkisi altında, üst vajinal epitelden salınan glikojen, şeker glukozunu ve daha sonra laktik asidi oluşturmak üzere bozunur. Bu, vajinada oluşan ve genellikle 3.8 ila 4.5 olan bir pH değerine sahip bir asit ortamında sonuçlanır. Bu asidik vajinal ortam, hastalıklara neden olan bakterilerin büyük çoğunluğu bu koşullar altında gelişemez, çünkü enfeksiyonlara karşı etkili bir koruma oluşturur.

Anormal vajinal asit ile ilişkili olduğu bilinen bazı vajinal enfeksiyonların reçetesiz tedavileri yoktur ve bir sağlık uzmanı tarafından tedavi edilmelidir. Bazı anormal asitli anormal akıntı vakaları, enfeksiyonların bir kombinasyonundan kaynaklanabilir.

Vajinal enfeksiyonlar hamile kadınlar için çok riskli ve anne ve fetusu için tehlikeli olabilir, bu nedenle belirtiler ve sonuçlar her zaman bir sağlık uzmanı ile tartışılmalıdır.

Nasıl kullanılır?

Testten önce test, reaktifler, swab örneği ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ℃) ulaşmasını sağlayın.

1 Test panelini conta torbasından çıkarın ve bir saat içinde kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuç alınacaktır.

2 Test panelini temiz ve denge masasına yerleştirin veya serbest elinizle alın.

3 Swab kafasını test panelinin PH alanına en az 5 kez uygulayın, test panelinin pH alanına yeterince salgı uygulandığından emin olun.

4 Oku. ölçüm bölgesi hala ıslakken derhal sonuç. PH ölçüm bölgesindeki rengi folyo poşet üzerindeki renk skalasıyla karşılaştırın ve test ünitesindeki renge en yakın olan renk skalasındaki değeri not edin. Değerlendirmeden sonra, kullanılmış paneli ve çubuğu temizleyin.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

NORMAL ALAN: 3.8-4.4 aralığındaki vajinal pH seviyeleri normal sınırlar içindedir. Göstergenin rengi sarımsıdır.

AŞIRI ARALIĞI: 4.4'ün üzerindeki vajinal pH seviyeleri normal / sağlıklı aralığın dışında. Göstergenin rengi daha koyu ve kahverengi-yeşil-mavi bir gölge olur

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)