Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

TSH Tiroid Testi / İnsan TSH Tiroid Uyarıcı Hormon Testi Kaseti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:kit başına 25 testleri
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Renk: mavi
Depolama: 2-30 ° C Numune: WB WB / S / P
Kesme: 5μIU / ml Raf Zaman: 24months

İnsan tiroid stimüle edici hormon (TSH) CE sertifikalı kalitatif tespiti için hızlı bir test

Uygulamalar:

TSH Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), primer hipotiroidizm için ambulatuvar yetişkin popülasyonun taranmasına yardımcı olmak için tam kan, serum veya plazmada tiroid uyarıcı hormonun (TSH) kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünoassaydır. Tıp uzmanları. Bu test,> 5μlU / ml konsantrasyonlarında TSH'yi tespit etmek için tasarlanmıştır. Hipotiroidizm için tarama meonatlarının kullanımı için endike değildir.

Açıklama:

Tiroid uyarıcı hormon (TSH) veya tirotropin, tiroid bezinin işlevsel durumunun birincil düzenleyicisidir. Üretimi ve salınımı, hipotalamik tirotropin salgılayan hormon (TSH) tarafından uyarılır ve hipofiz bezindeki ve muhtemelen hipotalamustaki tiroid hormonlarının (tiroksin ve triodotironin) seviyeleri tarafından kontrol edilir. Serum TSH düzeyleri primer hipotiroidizm durumlarında yükselir. Hipotiroidizm teşhisi, düşük bir total veya serbest T4 değeri bularak konur ve TSH seviyesinin yükselmesi ile doğrulanır. Hafif primer hipotiroidizm, sadece total ve serbest T4 seviyesini ölçerek teşhis etmek daha zor olabilir, çünkü total ve serbest T4 değeri bazen normal aralıkta olabilir. Bu durumlarda, TSH düzeyleri TSH seviyelerinin yükselmesi nedeniyle tanı için yararlıdır. Hipertiroidizmde, T3 ve T4 seviyeleri yükselir ve TSH seviyesi düşer.

Subklinik Tiroid Hastalığı Konsensüs Panelinden yapılan açıklamaya dikkat etmek önemlidir: “Klinik etkinin her zaman belirtildiği veya kontrendike olduğu tek bir serum TSH seviyesi yoktur. TSH ne kadar yüksek olursa, tedavi için mantıklı olan o kadar fazladır. Bireysel klinik bağlamı düşünmek önemlidir (örneğin, gebelik, lipid profili, ATPO antikorları), ” 1

TSH Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), tam kan, serum veya plazmada yüksek TSH seviyelerini seçici olarak saptamak için monoklonal antikorların bir kombinasyonunu kullanan basit bir testtir.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.

  1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın.
  2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.

Serum veya Plazma örneği için:

  • Damlalığı dikey olarak tutun ve numuneye 1 damla serum veya plazma (yaklaşık 25 mL) aktarın, ardından 1 damla tampon (yaklaşık 40 mL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.

Venipunkture Tam Kan örneği için:

  • Damlalığı dikey olarak tutun ve numuneye 2 damla tam kan (yaklaşık 50 mL) aktarın, sonra 1 damla tampon (yaklaşık 40 mL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.

Parmak Tam Kan örneği için:

  • Kılcal tüp kullanmak için: Kılcal tüpü doldurun ve yaklaşık 50 m L parmak izini tam kan örneğini test kasetinin örnek alanına aktarın , sonra 1 damla tampon (yaklaşık 40 m L) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
  • Asılı damla kullanmak için: 2 parmaklı damla damla tam kan numunesinin (yaklaşık 50 mL) test kasetinin numune alanına düşmesine izin verin, sonra 1 damla tampon (yaklaşık 40 m L) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız. 3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuçları 10 dakikada okuyun. 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF: * İki farklı renkli çizgiler görünür . Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C), diğer renkli çizgi ise test bölgesinde (T) olmalıdır. Olumlu bir sonuç, TSH seviyesinin 5 mlU / L kesme seviyesinin üstünde olduğu anlamına gelir.

* NOT : Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede mevcut TSH konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test bölgesinde (T) görünür renkli bir çizgi görünmüyor. Olumsuz bir sonuç, TSH seviyesinin 5 mlU / L kesme seviyesinin altında olduğu anlamına gelir.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test kaseti ile tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

KALİTE KONTROL

Prosedürel kontrol teste dahil edilmiştir. Kontrol bölgesinde (C) görünen renkli çizgi, iç prosedür kontrolüdür. Yeterli örnek hacmini ve doğru prosedürel tekniği onaylar. Kontrol standartları bu kitle birlikte verilmez; ancak, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için pozitif ve negatif kontrollerin iyi bir laboratuvar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)