Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Enfeksiyöz Mononükleoz Testi / heterofil antikor testi kaset

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:kit başına 25 testleri
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Malzeme: Plastik
Renk: mavi Depolama: 2-30 ° C
Numune: Tam Kan / Serum / Plazma Sertifika: CE

Enfeksiyöz Mononükleoz heterofil antikorlarını nitel olarak saptamak için Enfeksiyöz Mononükleoz (IM) tanısı için hızlı bir test   CE sertifikalı

Uygulamalar:

MONO Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), Enfeksiyöz Mononükleoz teşhisinde yardımcı olarak, tam kan, serum veya plazmada Enfeksiyöz Mononükleoz heterofil antikorlarının kalitatif tespiti için hızlı kromatografik bir immünoassaydır.

Açıklama:

Enfeksiyöz Mononükleoz (İM), herpes virüsü ailesinin bir üyesi olan Epstein-Barr virüsünden kaynaklanır. IM belirtileri ateş, boğaz ağrısı ve şişmiş lenf bezleridir. Çok nadir durumlarda kalp veya merkezi sinir sistemi problemleri ortaya çıkabilir. IM'nin teşhisi, heterofil antikorların varlığına dayanarak yapılır. Enfeksiyöz Mononükleoz heterofil antikorları IgM sınıfına aittir. Akut IM vakalarının% 80-90'ında bulunurlar ve klinik hastalıkların ilk haftasında hastaların% 60-70'inde tespit edilebilirler. 1,2,3,4

MONO Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), dakikalar içinde tam kan, serum veya plazmada Enfeksiyöz Mononükleoz heterofilik antikorlarının kalitatif ve seçici bir şekilde tespit edilmesi için bir sığır eritrosit ekstraktı kullanan basit bir testtir.

Nasıl kullanılır?

Testten önce numunenin, tamponun ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15‑30 ° C) dengelenmesini sağlayın.

  1. Test Kasetini folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Test bir saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır.
  2. Test Kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.

Serum veya Plazma örnekleri için:

Damlalığı dikey olarak tutun ve 1 damla serum veya plazma (yaklaşık 25 mL) Test Kasetinin numune kuyusuna (S) aktarın ve 1 damla tampon (yaklaşık 55 mL) ekleyin , ardından zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.

Venipunkture Tam Kan örnekleri için:

Damlalığı dikey olarak tutun ve 2 damla tam kanı (yaklaşık 50 mL) Test Kasetinin numune kuyusuna (S) aktarın ve 1 damla tampon (yaklaşık 55 mL) ekleyin , ardından zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.

Parmak Tam Kan numuneleri için:

Bir kılcal tüp kullanmak için: Kılcal tüpü doldurun ve yaklaşık 50 m L parmak izini tam kan örneğini Test Kasetinin örnek kuyusuna (S) aktarın , ardından 1 damla tampon (yaklaşık 55 mL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.

3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuçları 5 dakikada okuyun. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF: * İki farklı renkli çizgiler görünür. Bir çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C), bir çizgi ise test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.

* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan IM heterofil antikorlarının konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) görünür renkli bir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)