Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

EBV VCA ve EBNA IgG Combo Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma)

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:IECNG-425

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:kit başına 25 testleri
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: DB / S / P
Kit boyutu: 10T / Kit Depolama: 2-30 ℃
Renk: mavi Sertifika: CE

İnsan tam kanında, serumunda veya plazmasında Epstein-Barr virüsünün Viral Kapsid Antijenine (VCA) ve EB Nükleer Antijenine (EBNA) karşı IgG anitbodilerinin kalitatif tespiti için hızlı bir test. Yalnızca profesyonel in vitro diagnostik kullanım içindir.

Uygulamalar:

EBV VCA ve EBNA IgG Kombo Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), insan tam kan, serum veya plazmasında Epstein-Barr virüsünün VCA ve EBNA'sına karşı IgG antikorlarının kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünoassaydir.

Açıklama:

Epstein-Barr Virüsü (EBV), kendi kendini sınırlayan bir lenfoproliferatif hastalık 1 olan bulaşıcı mononükleozise (IM) neden olan her yerde bulunan bir insan virüsüdür. Yetişkinlik çağında neredeyse herkes virüs kaptı ve virüse karşı bağışıklık kazandı. Azgelişmiş ülkelerde, virüse karşı dönüşüm, erken çocukluk döneminde gerçekleşir ve genellikle asemptomatiktir 2. Daha zengin ülkelerde, primer EBV enfeksiyonları genellikle ergenliğe veya sonrasına kadar ertelenir ve bu yaş grubundaki 3-5'in yaklaşık% 50'sinde IM olarak ortaya çıkar. Serokonversiyonun ardından, semptomatik olsun veya olmasın, EBV, B lenfositlerinde muhtemelen ömür boyu sürecek kronik, gizli bir enfeksiyon oluşturur. EBV, orofaringeal epitel hücrelerinde çoğalır ve IM 7'li hastaların çoğunda tükürükte bulunur. Ek olarak, EBV antikoru pozitif olan sağlıklı kişilerin% 10-20'si virüsü oral sekresyonlarında 6-8 döker. Latent viral taşıyıcı durumunun, virüs atma oranlarının artmasıyla kanıtlandığı gibi yeniden aktifleştirilmesi, immünosupresyon, hamilelik, yetersiz beslenme veya hastalık 8,9 ile arttırılır. Gizli ya da aktif olsun, kronik EBV enfeksiyonları nadiren hastalıkla ilişkilidir. Bununla birlikte, EBV en azından nazofarengeal karsinoma, Burkitt lenfoması ve immün yetmez hastalarda 4,8 lenfoma etiyolojisine katkıda bulunan bir faktör olarak gösterilmiştir.
Heterofil antikoru için Paul-Bunnell-Davidsohn testi IM 10 için oldukça spesifiktir. Bununla birlikte, yetişkinlerin% 10-15'i ve daha yüksek oranda çocuk ve birincil EBV enfeksiyonları olan bebeklerde heterofil antikor 11 gelişmez. Heterofil negatif olan primer EBV enfeksiyonlarını, diğer ajanların neden olduğu mononükleoz benzeri hastalıklardan ayırmak için EBV'ye özgü serolojik testlere ihtiyaç vardır.
sitomegalovirüs, adenovirüs ve Toxoplasma gondii 4. Spesifik EBV antijenlerine karşı antikor titreleri, IM 4,10-12'nin farklı aşamaları ile koreledir. Hem IgM hem de IgG, viral kapsid antijenine (VCA) karşı antikorlar, primer EBV enfeksiyonundan üç ila dört hafta sonra pik yapar. IgM anti-VCA antikorları hızlı bir şekilde düşer ve genellikle 12 hafta sonra tespit edilemez. IgG anti-VCA antikor titreleri, zirveye çıktıktan sonra yavaşça düşer fakat süresiz olarak kalır. EBV nükleer antijenine (EBNA) karşı antikorlar enfeksiyondan bir ay ila altı ay sonra gelişir ve anti-VCA antikorları gibi, süresiz olarak 11,12 devam eder. EBNA'ya karşı antikorlar, enfeksiyonun son 11 olmadığını gösterir. EBV erken antijenleri (EA) iki bileşenden oluşur; dağınık (D) ve sınırlı (R). D ve R terimleri, iki bileşen 13, 14 ile sergilenen farklı immünofloresan boyama modellerini yansıtır. EA'ya karşı antikorlar, hastaların% 85'inde IM, akut faz sırasında üç aya kadar geçici olarak görünürler 15,16. IM hastalarında EA'ya verilen antikor yanıtı genellikle D bileşenine karşıdır, oysa çocuklarda EBV'ye sessiz seroversiyon R bileşenine 5,11 antikorlar üretir. VCA, EBNA ve EA 12 antikorlarının tespitine dayanarak akut faz serumlarının% 95'i ile primer EBV enfeksiyonunun kesin bir teşhisi konulabilir. EBV VCA ve EBNA IgG Kombo Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), Epstein-Barr'ın VCA veya EBNA'sına karşı IgG antikorlarının saptanması için EBV VCA antijeni veya EBNA antijen kaplı renkli parçacıkların bir kombinasyonunu kullanan hızlı bir testtir insan tam kan, serum veya plazmasındaki virüs.

Nasıl kullanılır?

KULLANIM TALİMATLARI
test kaseti, örnek, tampon ve / veya kontrol test için (15-30 ° C), önce oda sıcaklığına ulaşmasına izin verin.
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve 1 saat içinde kullanın.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Bir damlalığı kullanmak için: Damlalığı dikey olarak tutun, örneği resimde gösterildiği gibi nozülün üst ucunun yaklaşık 1 cm yukarısına çizin, 1 damla serum / plazma (yaklaşık 10μl) veya 2 damla tam kan (yaklaşık 20μl) aktarın Test kasetinin her bir numunesine (S) daha sonra her numuneye 2 damla tampon (yaklaşık 80μl) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Bakın
Aşağıdaki resimde
Bir mikropipet kullanmak için: Test kasetinin her bir örneğine (S) 10μl serum / plazma veya 20μl tam kan pipetleyin ve dağıtın, sonra her bir numuneye 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80μl) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonucu 15 dakika sonra okuyun. 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın.
Not: Flakonu açtıktan sonra tamponu 6 aydan fazla kullanmamanız önerilir.


SONUÇLARIN YORUMLANMASI


(Lütfen yukarıdaki resme bakın)
POZİTİF: * İki farklı renkli çizgiler görünür. Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C), diğer renkli çizgi ise test bölgesinde (T) olmalıdır.
* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan EBV VCA IgG veya EBNA IgG konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test bölgesindeki herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.
NEGATİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Hiçbir belirgin renkli çizgi görünmüyor
test bölgesi (T).
GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test kaseti ile tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)