Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

H. pylori Antikorlu Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma) CE ile

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:şerit / kaset / paneli

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:50T / Kit, 40T / kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: DB / S / P
Kit boyutu: 40T / kit Kesme: Bakınız
Renk: mavi Depolama: 2-30 ℃

İnsan idrarında sertifikalı Cathine kalitatif tespiti için hızlı bir test CE sertifikalı

Uygulamalar:

H. pylori Antikoru Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), H. pylori enfeksiyonunun teşhisine yardımcı olmak için tam kan, serum veya plazmada H. pylori'ye karşı antikorların kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immüno-tahlildir.

Açıklama:

H. pylori, mide ve oniki parmak bağırsağında yaşayan küçük, spiral şekilli bir bakteridir. Duodenal ve mide ülseri, ülser olmayan dispepsi ve aktif ve kronik gastrit dahil olmak üzere çeşitli gastrointestinal hastalıkların etiyolojisinde rol oynar.11,2 Hem invaziv hem de non-invaziv yöntemler H. pylori enfeksiyonunu teşhis etmek için kullanılır. gastrointestinal hastalık belirtileri. Numune bağımlı ve maliyetli invaziv tanı yöntemleri arasında gastrik veya duodenal biyopsi, ardından üreaz testi (varsayımsal), kültür ve / veya histolojik boyama bulunur. 3 İnvazif olmayan teknikler arasında pahalı laboratuar ekipmanı ve orta derecede radyasyona maruz kalma gerektiren üre nefes testi ve serolojik yöntemler bulunur. 4,5 H. pylori ile enfekte olan bireyler, histolojik olarak doğrulanmış H. pylori enfeksiyonu ile güçlü bir şekilde ilişkili olan antikorlar geliştirir.
H. pylori Antikoru Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), H. pylori antijen kaplı partiküllerin ve anti-insan IgG'sinin bir kombinasyonunu kullanarak, tam kanda H. pylori antikorlarının kalitatif ve seçici bir şekilde tespit edilmesi için kullanılan basit bir testtir. veya plazma.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Serum veya Plazma örneği için:
• Damlalığı dikey olarak tutun ve 3 damla serum veya plazma (yaklaşık 75 ul) test kasetinin örnek kuyusuna aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
Venipunkture Tam Kan örneği için:
· Damlalığı dikey olarak tutun ve numuneye 3 damla tam kan (yaklaşık 75 ul) aktarın, sonra 1 damla tampon (yaklaşık 40 mL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
Parmak Tam Kan örneği için:
· Bir kılcal tüp kullanmak için: Kılcal tüpü doldurun ve yaklaşık 75 ul parmak izinden tam kan örneğini test kasetinin örnek alanına aktarın, ardından 1 damla tampon (yaklaşık 40 mL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
· Asılı damlalar kullanmak için: 3 adet parmak damlası tam kan numunesinin (yaklaşık 75 ul) test kasetinin numune alanına düşmesine izin verin, sonra 1 damla tampon (yaklaşık 40 ul) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.

3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuçları 10 dakikada okuyun. 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI
(Lütfen yukarıdaki resme bakın)
POZİTİF: * İki farklı renkli çizgiler görünür. Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C), diğer renkli çizgi ise test bölgesinde (T) olmalıdır.
* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan H. pylori antikorunun konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.
NEGATİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test bölgesinde hiçbir belirgin renkli çizgi görünmüyor (T).
GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test kaseti ile tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

Kedi. Hayır. Ürün Açıklaması Örnek Biçim Kit boyutu Ayırmak durum
IHP-402 H. pylori Antikoru Hızlı Test Kaseti DB / S / P kaset 40 T Bkz. Ekle CE

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)