Çin    manufacturer

                   Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Kan Hızlı Teşhis Testi İnsan Hemoglobin / Transferrin Kalitatif Tespiti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:kit başına 25 testleri
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Renk: yeşil Biçim: Kaset
Depolama: 2-30 ° C Raf Zaman: 24months
Numune: Dışkı Sertifika: CE

İnsan dışkılarında insan hemoglobin ve transferrin kalitatif tespiti için hızlı, tek adımlı test CE sertifikalı

Uygulamalar:

Transferrin / FOB Combo Hızlı Test Kaseti, insan dışkısı örneklerinde insan hemoglobin ve transferrinlerin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immunoassay (non-invaziv analiz) olup, bu da kanama gastrointestinal bozukluklarının tanısında yararlı olabilir.

Açıklama:

Kolorektal kanser, kolon veya rektumda meydana gelen kanser olup, tüm ırksal ve etnik grupların erkek ve kadınlarını etkiler ve en çok 50 yaş ve üzerindeki kişilerde bulunur. Erkekler için kolorektal kanser, prostat ve akciğer kanserlerinden sonra en yaygın üçüncü kanserdir. Kadınlar için kolorektal kanser, meme ve akciğer kanserleri sonrası en yaygın üçüncü kanserdir.
Fekal gizli kan, sadece kolorektal kanserin bir göstergesi olarak değil, herhangi bir etyolojideki gastrointestinal kanama şüphesi olan hastaların tanısal değerlendirmesinde önemli bir gösterge olmalıdır. Dışkıda insan hemoglobin varlığı, mide kanseri (üst gastrointestinal bozukluklar) için bir tarama testi olarak yetersizdir, çünkü üst sindirim kanalından elde edilen insan hemoglobin bağırsak sisteminde parçalanır (antijenite kaybolur).
Dışkıda hemoglobine göre daha stabil olan fekal transferrin saptanması, üst sindirim sisteminde hastalığın teşhisinde alternatif bir yol sağlar.
Dışkıdaki kan, kanserin tek semptomu olabilir, ancak dışkıdaki tüm kan kansere neden olmaz. Dışkıda kanın neden olabileceği diğer durumlar arasında şunlar vardır: Hemoroidler, Anal fissürler, Kolon polipleri, Peptik ülserler, Ülseratif kolit. Gastroözofageal reflü hastalığı (GERD). Crohn hastalığı, non-steroid anti-inflamatuar ilaçların (NSAID) kullanımı.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasına izin verin.

  1. Fekal örnekleri toplamak için: Temiz ve kuru bir örnek toplama kabında dışkıları toplayın. Test, toplamadan sonra 6 saat içinde gerçekleştirilirse, en iyi sonuçlar elde edilecektir. Toplanan numune, 6 saat içinde test edilmediğinde, 2-8 ° C'de 3 gün saklanabilir.

  2. Dışkı örneklerini işlemek için: Örnek toplama tüpünün kapağını sökün, sonra numune toplama aplikatörünü fekal numuneye en az 3 farklı yerde rastgele ayırın. Fekal numuneyi doldurmayın. Kapağı alın ve numune toplama tüpünün üzerine sıkın, sonra numune toplama tüpünü karıştırmak için örnek toplama tüpünü kuvvetlice çalkalayın. Örnek toplama tüpünde hazırlanan örnekler, hazırlandıktan sonra 1 saat içinde test edilmedikleri takdirde, -20 ° C'de 6 gün ve oda sıcaklığında 7 gün saklanabilir.
  3. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın. Test, folyo kese açıldıktan hemen sonra gerçekleştirilirse en iyi sonuç alınacaktır.
  4. Örnek toplama tüpünü dik tutun ve kapağı numune toplama tüpüne açın. Numune toplama tüpünü ters çevirin ve ekstrakte edilen numunenin (yaklaşık 120μL) 3 tam damlasını test kasetinin örnek kuyucuğuna (S) aktarın ve ardından zamanlayıcıyı başlatın. Numune kuyusundaki (S) hava kabarcıklarını hapsetmekten kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
  5. Sonuçları 5 dakikada okuyun. 10 dakika sonra sonuçları okumayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki çizime bakınız)

Transferrin POZİTİF : * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve bir başka belirgin renkli çizgi, Transferrin çizgisi bölgesinde (Transferrin) olmalıdır.

FOB POZİTİFİ : * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve FOB çizgisi bölgesinde (FOB) başka bir belirgin renkli çizgi olmalıdır.

FOB ve Transferrin POZİTİFİ : * Üç satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve FOB ve Tf bölgelerinde başka iki çizgi görünmelidir.

* NOT : Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan insan hemoglobin ve / veya insan transferinin konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, FOB ve / veya Tf bölgesindeki herhangi bir renk tonu pozitif kabul edilmelidir.

NEGATİF : Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. FOB ve Tf bölgesinde hiçbir satır görünmez.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, kontrol hattı arızası için en olası nedenlerdir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse, derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüze başvurun.

KALİTE KONTROL

İç prosedür kontrolleri testte yer almaktadır. Kontrol bölgesinde (C) görülen renkli bir çizgi dahili geçerli prosedür kontrolüdür. Yeterli numune hacmini ve doğru prosedür tekniğini doğrular.

Bu kitle kontrol standartları verilmez; bununla birlikte, pozitif ve negatif kontrollerin, test prosedürünü doğrulamak ve uygun test performansını doğrulamak için iyi bir laboratuvar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)