Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Hb / Hp - Hb Combo Hızlı Test Kaseti Hızlı Teşhis Test Kitleri CE ile Doğru ve Yüksek Hassasiyet

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset (THPB-625)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:kit başına 25 testleri
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Renk: yeşil Biçim: Kaset
Numune: Dışkı Depolama: 2-30 ° C
Raf Zaman: 24months Sertifika: CE
Kesme: 50 ng / ml

Dışkıda Hemoglobin ve Haptoglobin-Hemoglobin kompleksinin kalitatif tespiti için hızlı, tek adım testi CE sertifikalı

Uygulamalar:

Hb + Hb / Hp Combo Hızlı Test Kaseti (Dışkı) dışkıda hemoglobin ve / veya haptoglobin-hemoglobin kompleksinin kalitatif tespiti için hızlı kromatografik bir immünoassaydır.

Açıklama:

Hb + Hb / Hp Combo Hızlı Test bir sandviç immünoassaydır. Test numunelerinde insan Hb ve / veya Hb / Hp komplekslerini seçici olarak tanımlamak için 2 ayrı test, bir hemoglobin (Hb) testi ve bir hemoglobin-haptoglobin (Hb / Hp) kompleksi testinden oluşan bir kombo testtir. Her test, test bölgesi (T) üzerinde immobilize edilmiş bir fare anti-Hb antikorlu bir nitroselüloz membran şeridi içerir. Hb testi, poli-Hb kolloidal altın ve fare IgE kolloidal altın içeren bir pete sahiptir. Hb / Hp karmaşık testi, poli anti-Hp koloidal altın ve fare IgE koloidal altın içeren bir pete sahiptir. Bir keçi-anti-fare antikoru, nitroselüloz zarı üzerindeki kontrol çizgisi bölgesinde (C) hareketsiz hale getirilir. 90 - 120 ontol numune (tampon karışık) numune (ilgili analitleri, Hb ve Hb / Hp komplekslerini içeren) ilgili numune pedine eklenir. Toplanan örnekteki analitler (yani Hb ve / veya Hb / Hp kompleksi), altın konjugat pedinin fare anti-Hb-antikoru veya anti-Hp-antikoru ile birleşerek, böylece antikor - antijen - kolloidal altın kompleksleri oluşturur. Sıvı zar boyunca hareket ederken, bu kompleksleri kılcal hareket ile taşır. Antikor - antijen - kolloidal altın kompleksleri membran boyunca taşındığında ve zar üzerinde ilgili immobilize edilmiş fare anti-Hb-antikoruna ulaştığında, bunlar sıkışır ve aşağıdakilerden oluşan bir sandviç kompleksi oluşturur: immobilize antikor - antijen - antikor - kolloidal altın sırasıyla Hb ve / veya Hb / Hp kompleksi için. Sadece uygulanan örnek numunesi belirli bir Hb veya Hb / Hp kompleksi konsantrasyonu içerdiğinde, bu sandviç kompleksin oluşumu, membranın ilgili test bölgelerinde (T) görünür bir macenta renk bandı ile sonuçlanacaktır.

Test doğru yapıldıysa renkli C çizgisi her zaman görünecektir. Hb için test duyarlılığı 50ng / ml'dir ve Hb / Hp 50ng / ml'dir.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.

1. dışkı örnekleri toplamak için:

Dışkıları temiz ve kuru bir numune toplama kabında toplayın. Eğer tahlil toplandıktan sonraki 6 saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır. Toplanan örnek, 6 saat içinde test edilmezse 3 gün 2-8 ° C'de saklanabilir.

2. Dışkı örneklerini işlemek için:

Örnek toplama tüpünün kapağını çıkarın, ardından örnek toplama aplikatörünü en az 3 farklı bölgede dışkı örneğine rasgele bıçaklayın. Dışkı örneğini çıkarmayın.

Numune toplama tüpünün kapağını vidalayın ve sıkın, sonra numuneyi ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için numune toplama tüpünü kuvvetlice sallayın. Örnek toplama tüpünde hazırlanan örnekler, hazırlandıktan sonra 1 saat içinde test edilmezse 6 ay boyunca -20 ° C'de saklanabilir.

3. Açmadan önce keseyi oda sıcaklığına getirin. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.

4. Örnek toplama tüpünü dik tutun ve kapağı örnek toplama tüpünün üzerine açın.

Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve çıkarılan numuneden 3 tam damla aktarın (yaklaşık olarak

120μL) Test kasetinin örneğine (S) bakın, sonra zamanlayıcıyı başlatın. Hava kabarcıklarını içeri hapsolmaktan kaçının

örnek kuyusu (S). Aşağıdaki resme bakınız.

5. 5 dakikada sonuçları okuyun. 10 dakika sonra sonuçları okumayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF : * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.

* NOT : Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan hemoglobin veya haptoglobin-hemoglobin kompleksinin konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF : Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

Kedi. Yok hayır.

Ürün Açıklaması

Örnek

Biçim

Kit boyutu

Ayırmak

durum

THPB-625

Hb + Hb-Hp Birleşik Hızlı Test Kaseti

Dışkı

kaset

25 T

50 ng / ml

CE

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)