Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Grip A + B Hızlı Test Ölçüm Çubuğu Lateral Akış İmmüno kromatografik Analizler, Swab / Nazal Aspirasyon

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:IIN-501

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:25T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Yağ çubuğu Numune: Swab / Nazal Aspirasyon
Kit boyutu: 20T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

Nazal swab, boğaz swab veya nazal aspirat örneklerinde Influenza A ve Influenza B virüslerinin kalitatif tespiti için hızlı bir test CE sertifikalı

Uygulamalar:

Influenza A + B Hızlı Test Çubuğu, burun çubuğu veya boğaz çubuğu veya burun aspiratı örneklerinde influenza A ve B antijenlerinin kalitatif tespiti için hızlı kromatografik bir immünolojik testtir. İnfluenza A ve B virüs enfeksiyonlarının hızlı ayırıcı tanısında yardımcı olması amaçlanmıştır.

Açıklama:

Grip (genellikle 'grip' olarak bilinir), solunum sisteminin oldukça bulaşıcı, akut viral bir enfeksiyonudur. Canlı virüs içeren aerosolleşmiş damlacıkların öksürüğü ve hapşırmasıyla kolayca bulaşan bulaşıcı bir hastalıktır. 1 Grip salgınları her yıl sonbahar ve kış aylarında ortaya çıkar. A tipi virüsler tipik olarak B tipi virüslerden daha yaygındır ve B tipi enfeksiyonlar genellikle daha hafifken, en ciddi grip salgınları ile ilişkilidir.

Altın laboratuar tanı standardı, grip virüsünün büyümesini destekleyebilen çeşitli hücre hatlarından birine sahip 14 günlük hücre kültürüdür. 2 Hücre kültürü, klinik süreçte etkili hasta müdahalesi için çok geç sonuçlar alındığı için sınırlı klinik fayda sağlar. Ters Transkriptaz Polimeraz Zincir Reaksiyonu (RT-PCR),% 2-23 kültür üzerinde gelişmiş algılama oranları ile genel olarak kültürden daha duyarlı olan yeni bir yöntemdir. 3 Bununla birlikte, RT-PCR pahalıdır, karmaşıktır ve uzman laboratuvarlarda gerçekleştirilmelidir.

Influenza A + B Hızlı Test Çubuğu (Swab / Nazal Aspirat), nazal swab veya boğazda swab veya nazal aspirasyon örneklerinde Influenza A ve / veya Influenza B antijeninin varlığını 15 dakika içinde sonuç vererek nitel olarak tespit eder. Test, nazal swab, boğaz swab veya nazal aspirat örneklerinde Influenza A ve Influenza B antijenini seçici olarak saptamak için Influenza A ve Influenza B'ye özgü antikorları kullanır.

Nasıl kullanılır?

Testten önce, numunenin, ekstraksiyon tamponunun oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini sağlayın.
1. Test Çubuğunu kapalı folyo poşetten çıkarın ve mümkün olan en kısa sürede kullanın. Test, folyo poşeti açtıktan hemen sonra gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Ekstraksiyon Tüpünü iş istasyonuna yerleştirin. Ekstraksiyon reaktif şişesini dikey olarak baş aşağı tutun. Şişeyi sıkın ve çözeltinin ekstraksiyon tüpüne, tüpün kenarına dokunmadan serbestçe düşmesine izin verin. Ekstraksiyon Tüpüne 10 damla ekstraksiyon reaktifi (Yaklaşık 400μL) ekleyin. Şekil 1'e bakınız.
3. Swab örneğini Ekstraksiyon Tüpüne yerleştirin. Çubuğu antijeni serbest bırakmak için kafayı borunun içine doğru bastırırken çubuğu yaklaşık 10 saniye döndürün. Şekil 2'ye bakınız.
4. Swab başlığını Ekstraksiyon Tüpünün içine doğru sıkarken swabı çıkarın ve swabdan olabildiğince fazla sıvı çıkarmak için çıkarın. Çubuğu, biyolojik olarak tehlikeli atık imha protokolünüze uygun şekilde atın. Şekil 3'e bakınız.
5. Oklar aşağı bakarken, seviye çubuğunu çözelti tüpünün içine yerleştirin ve zamanlayıcıyı başlatın. Prosedür doğru şekilde takip edilirse, sıvı test çubuğundaki maksimum çizginin (MAX) altında olmalıdır. Resme bakınız
6. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonucu 15 dakika sonra okuyun. 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF Grip A: * İki farklı renkli çizgiler görünüyor. Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C), diğer renkli çizgi ise İnfluenza A bölgesinde (A) olmalıdır. İnfluenza A bölgesinde pozitif sonuç, örnekte İnfluenza A antijeninin bulunduğunu gösterir.

POZİTİF Influenza B: * İki farklı renkli çizgiler görünüyor. Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C), diğer renkli çizgi ise İnfluenza B bölgesinde (B) olmalıdır. İnfluenza B bölgesinde pozitif sonuç, örnekte İnfluenza B antijeninin bulunduğunu gösterir.

POZİTİF Grip A ve Grip B: * Üç ayrı renkli çizgi görünür. Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C), iki renkli çizgi ise Grip A bölgesinde (A) ve Grip B bölgesinde (B) olmalıdır. İnfluenza A bölgesinde ve İnfluenza B bölgesinde pozitif sonuç, örnekte İnfluenza A antijeninin ve İnfluenza B antijeninin tespit edildiğini gösterir.

* NOT: Rengin test çizgisi bölgelerinde (A veya B) yoğunluğu, numunede bulunan Flu A veya B antijeninin miktarına bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test bölgelerinde (A veya B) herhangi bir renk gölgesi pozitif olarak kabul edilmelidir.

NEGATİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgelerinde (A veya B) belirgin renkli çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test Çubuğu Çubuğu ile tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)