Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

H. pylori Antikoru Lateral Akış İmmünotomatografik Testler Şeritler, Tam Kan / Serum / Plazma

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:kit başına 25 testleri
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı

Tam kanda, serumda veya plazma CE sertifikalı Helicobacter pylori (H. pylori) 'ye karşı antikorların kalitatif tespiti için hızlı bir test

Uygulamalar:

H. pylori Antikoru Hızlı Test Çubuğu (Tam Kan / Serum / Plazma), H. pylori enfeksiyonunun teşhisine yardımcı olmak üzere tam kan, serum veya plazmada H. pylori'ye karşı antikorların kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immüno-tahlildir.

Açıklama:

H. pylori , mide ve oniki parmak bağırsağında yaşayan küçük, spiral şekilli bir bakteridir. Duodenal ve mide ülseri, ülser olmayan dispepsi ve aktif ve kronik gastrit dahil olmak üzere çeşitli gastrointestinal hastalıkların etiyolojisinde rol oynar.11,2 Hem invaziv hem de non-invaziv yöntemler H. pylori enfeksiyonunu teşhis etmek için kullanılır. gastrointestinal hastalık belirtileri. Numune bağımlı ve maliyetli invaziv teşhis yöntemleri arasında gastrik veya duodenal biyopsi, ardından üreaz testi (varsayımsal), kültür ve / veya histolojik boyama bulunur. 3 İnvazif olmayan teknikler arasında pahalı laboratuar ekipmanı ve orta derecede radyasyona maruz kalma gerektiren üre nefes testi ve serolojik yöntemler bulunur. 4,5 H. pylori ile enfekte olan bireyler, histolojik olarak doğrulanmış H. pylori enfeksiyonu ile güçlü bir şekilde ilişkili olan antikorlar geliştirir. 6,7,8 H. pylori Antikoru Hızlı Testi Yağ Çubuğu (Tam Kan / Serum / Plazma), H. pylori antikorlarının kalitatif ve seçici bir şekilde saptanması için H. Pylori antijen kaplı partikülleri ve anti-insan IgG'sinin bir kombinasyonunu kullanan basit bir testtir tam kanda, serumda veya plazmada.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.

  • Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test çubuğunu kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın.
  • Yağ çubuğunu temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.

Serum veya Plazma örneği için:

  • Damlalığı dik tutun ve test çubuğunun örnek alanına 3 damla serum veya plazma (yaklaşık 75 mL) aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.

Venipunkture Tam Kan örneği için:

  • Damlalığı dik tutun ve örnek alanına 3 damla tam kan (yaklaşık 75 mL) aktarın, sonra 1 damla tampon (yaklaşık 40 mL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.

Parmak Tam Kan örneği için:

  • Bir kılcal tüp kullanmak için: Kılcal tüpü doldurun ve yaklaşık 75 m L parmak izini tam kan örneğini test çubuğunun örnek alanına aktarın , ardından 1 damla tampon (yaklaşık 40 m L) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
  • Asılı damlaların kullanılması: Test çubuğunun örnek alanına 3 damla parmak damlası tam kan örneği (yaklaşık 75 mL) düşmesine izin verin, ardından 1 damla tampon (yaklaşık 40 m L) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
  • Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuçları 10 dakikada okuyun . 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF: * İki farklı renkli çizgiler görünür . Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C), diğer renkli çizgi ise test bölgesinde (T) olmalıdır.

* NOT : Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan H. pylori antikorunun konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test bölgesinde (T) görünür renkli bir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test çubuğu ile tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)