Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

H.Pylori Antigen Hızlı Test Ölçme Çubuğu Yanal Akış İmmünokromatografik Analizler

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:kit başına 25 testleri
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Renk: mavi Biçim: Yağ çubuğu
Numune: Dışkı Depolama: 2-30 ° C
Raf Zaman: 24months Sertifika: CE

Dolaşımdaki plazmodium falciparum'un (Pf) kalitatif tespiti için hızlı bir test CE sertifikalı

Uygulamalar:

H. pylori Antijen Hızlı Test Ölçüm Çubuğu (Dışkı), H. pylori enfeksiyonunun teşhisine yardımcı olmak için insan dışkısı örneklerinde H. pylori antijenlerinin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immüno- tahlildir .

Açıklama:

H. pylori , mide ve oniki parmak bağırsağında yaşayan küçük, spiral şekilli bir bakteridir. Duodenal ve mide ülseri, ülser olmayan dispepsi ve aktif ve kronik gastrit dahil olmak üzere çeşitli mide-bağırsak hastalıklarının etiyolojisinde yer almaktadır. 1,2 Hem invaziv hem de invaziv olmayan yöntemler, gastrointestinal hastalık semptomları olan hastalarda H. pylori enfeksiyonunu teşhis etmek için kullanılır. Numune bağımlı ve maliyetli invaziv teşhis yöntemleri arasında gastrik veya duodenal biyopsi, ardından üreaz testi (varsayımsal), kültür ve / veya histolojik boyama bulunur. 3 H. pylori enfeksiyonunun tanısına çok yaygın bir yaklaşım, enfekte hastalarda spesifik antikorların serolojik tanımlamasıdır. Seroloji testinin temel kısıtlılığı, mevcut ve geçmiş enfeksiyonları ayırt edememektir. Antikor, organizmaların yok edilmesinden çok sonra hastanın serumunda bulunabilir. 4 HpSA (H. pylori Stool Antigen) testi, H. pylori enfeksiyonunun teşhisinde ve ayrıca H. pylori enfeksiyonunun tedavisinin etkinliğinin izlenmesi için popülerlik kazanmaktadır. Çalışmalar duodenum ülseri olan hastaların% 90'ından fazlasının ve mide ülseri olan hastaların% 80'inin H.pylori ile enfekte olduğunu bulmuştur . 5

H. pylori Antijen Hızlı Test Ölçüm Çubuğu (Dışkı), insan dışkı örneklerinde H. pylori antijenlerinin kalitatif tespiti için 10 dakika içinde sonuç veren hızlı bir kromatografik immünoassaydır. Test, insan dışkısı örneklerinde H. pylori antijenlerini seçici olarak saptamak için H. pylori antijenlerine özgü antikorları kullanır.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.

1. dışkı örnekleri toplamak için:

Maksimum antijen elde etmek için (varsa) temiz, kuru bir numune toplama kabında yeterli miktarda dışkı (1-2 mL veya 1-2 g) toplayın. Eğer tahlil toplandıktan sonraki 6 saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır. Toplanan örnek 6 saat içinde test edilmezse 3 gün 2-8 at de saklanabilir. Uzun süreli depolama için örnekler -20 ℃ altında tutulmalıdır.

2. Dışkı örneklerini işlemek için:

• Katı Örnekler İçin:

Örnek toplama tüpünün kapağını sökün, daha sonra toplamak için en az 3 farklı bölgede örnek toplama aplikatörünü dışkı örneğine rasgele bıçaklayın

yaklaşık 50 mg dışkı (bezelyenin 1 / 4'üne eşdeğer). Dışkı örneğini çıkarmayın.

• Sıvı Örnekleri İçin:

Damlalığı dikey olarak tutun, dışkı örneklerini aspire edin ve sonra ekstraksiyon tamponunu içeren örnek toplama tüpüne 2 damla (yaklaşık 80μL) aktarın.

Kapağı örnek toplama tüpü üzerine sıkın, daha sonra örneği ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için örnek toplama tüpünü kuvvetlice sallayın. Tüpü 2 dakika boyunca yalnız bırakın.

  • Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test çubuğunu folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
  • Reaksiyon tüpünü sabitleyin, örnek toplama tüpünü dik tutun ve örnek toplama tüpünün ucunu ayırın. Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve ekstrakte edilen örneğin 8-10 tam damlasını (yaklaşık 500 fullL) reaksiyon tüpüne aktarın, daha sonra boşaltma tamponuna doğru oklarla ok, ölçüm çubuğunu daldırın ve zamanlayıcıyı başlatın. Yağ çubuğunu maksimum çizginin üzerine batırmayın. Aşağıdaki resme bakınız.
  • Sonuçları 5 dakikada okuyun. 10 dakika sonra sonuçları okumayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF:*

İki çizgi görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.

* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan H. pylori antijeninin konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF:

Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ:

Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

KALİTE KONTROL

İç prosedür kontrolleri teste dahil edilmiştir. Kontrol bölgesinde (C) görünen renkli çizgi, dahili bir geçerli prosedür kontrolüdür. Yeterli örnek hacmini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.

Kontrol standartları bu kitle birlikte verilmez; ancak, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için pozitif ve negatif kontrollerin iyi bir laboratuvar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)