Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

H.Pylori Antigen Hızlı Test Ölçme Çubuğu Yanal Akış İmmünokromatografik Analizler

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:kit başına 25 testleri
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
renk: Mavi Biçim: yağ ölçme çubuğu
Örnek: Dışkı Depolama: 2-30 ° C
Raf zamanı: 24 ay sertifika: CE

CE sertifikalı tam kanda dolaşımdaki plazmodyum falciparum'un (Pf) kalitatif tespiti için hızlı bir test

 

 

Uygulamalar:

 

H. pylori Antijen Hızlı Test Çubuğu (Dışkı), kalitatif tespit için hızlı bir kromatografik immünolojik testtir. H. pylori tanıya yardımcı olmak için insan dışkı örneklerindeki antijenler H. pylori enfeksiyon.

 

 

Açıklama:

 

H. pylorimide ve duodenum yüzeyinde yaşayan küçük, spiral şekilli bir bakteridir.Duodenal ve mide ülseri, ülser dışı dispepsi ve aktif ve kronik gastrit dahil olmak üzere çeşitli gastrointestinal hastalıkların etiyolojisinde rol oynamaktadır.1,2 Teşhis için hem invaziv hem de non-invaziv yöntemler kullanılır H. pylori gastrointestinal hastalık semptomları olan hastalarda enfeksiyon.Örneğe bağlı ve maliyetli invaziv tanı yöntemleri arasında mide veya duodenal biyopsi, ardından üreaz testi (varsayımsal), kültür ve / veya histolojik boyama yer alır.3 Teşhise çok yaygın bir yaklaşım H. pylorienfeksiyon, enfekte hastalarda spesifik antikorların serolojik olarak tanımlanmasıdır.Seroloji testinin temel sınırlaması, mevcut ve geçmiş enfeksiyonları ayırt edememesidir.Organizmaların yok edilmesinden çok sonra hastanın serumunda antikor mevcut olabilir.4HpSA (H. pylori Dışkı Antijen) testi, H. pylori enfeksiyonunun teşhisinde ve ayrıca H. pylori enfeksiyonunun tedavisinin etkinliğinin izlenmesinde popülerlik kazanmaktadır.Çalışmalar, duodenum ülseri olan hastaların% 90'ından fazlasının ve mide ülseri olan hastaların% 80'inin ile enfekte olduğunu bulmuştur.H. pylori.5

H. pylori Antijen Hızlı Test Çubuğu (Dışkı), kalitatif tespit için hızlı bir kromatografik immünolojik testtir. H. pyloriinsan dışkı örneklerinde antijenler, 10 dakika içinde sonuç verir.Test, aşağıdakilere özgü antikorları kullanır:H. pylori seçici olarak tespit edilecek antijenler H. pylori insan dışkı örneklerinde antijenler.

 

 

Nasıl kullanılır?

 

Testten önce test, numune, tampon ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasına izin verin.

1. Dışkı örneklerini toplamak için:

Maksimum antijen elde etmek için (varsa) temiz, kuru bir numune toplama kabında yeterli miktarda dışkı (1-2 mL veya 1-2 g) toplayın.Test toplandıktan sonra 6 saat içinde yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.Toplanan numune, 6 saat içinde test edilmezse 3 gün 2-8 ℃'de saklanabilir.Uzun süreli saklama için numuneler -20 ℃ altında tutulmalıdır.

2. Dışkı örneklerini işlemek için:

• Katı Örnekler için:

Örnek toplama tüpünün kapağını açın, ardından numune toplama aplikatörünü toplamak için en az 3 farklı yerden dışkı örneğine rastgele bıçaklayın

yaklaşık 50 mg dışkı (bezelyenin 1 / 4'üne eşdeğer).Dışkı örneğini almayın.

• Sıvı Örnekler için:

Damlalığı dikey olarak tutun, dışkı örneklerini aspire edin ve ardından ekstraksiyon tamponunu içeren örnek toplama tüpüne 2 damla (yaklaşık 80μL) aktarın.

Kapağı numune toplama tüpünün üzerine sıkın, ardından örnek ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için örnek toplama tüpünü kuvvetlice sallayın.Tüpü 2 dakika yalnız bırakın.

  • Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin.Test çubuğunu folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın.Folyo poşet açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
  • Reaksiyon tüpünü sabitleyin, örnek toplama tüpünü dik tutun ve örnek toplama tüpünün ucunu kırın.Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve çıkarılan örneğin 8-10 tam damlasını (yaklaşık 500μL) reaksiyon tüpüne aktarın, ardından oklar ekzaksiyon tamponunu işaret ederek, yağ çubuğunu daldırın ve zamanlayıcıyı başlatın.Yağ çubuğunu maksimum çizgisinin ötesine daldırmayın.Aşağıdaki resme bakın.
  • Sonuçları 5 dakikada okuyun.Sonuçları 10 dakika sonra okumayın.H.Pylori Antigen Hızlı Test Ölçme Çubuğu Yanal Akış İmmünokromatografik Analizler

 

 

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

 

 

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF:*İki çizgi belirir.Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve başka bir görünür renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.

*NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, konsantrasyona bağlı olarak değişecektir. H. pyloriörnekte bulunan antijen.Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk tonu pozitif kabul edilmelidir.

OLUMSUZ:Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir.Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ:Kontrol çizgisi görünmüyor.Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, kontrol hattı arızasının en olası nedenleridir.Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın.Sorun devam ederse, derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

 

 

KALİTE KONTROL

 

Dahili prosedür kontrolleri teste dahil edilmiştir.Kontrol bölgesinde (C) görünen renkli bir çizgi, dahili geçerli bir prosedür kontrolüdür.Yeterli numune hacmini ve doğru prosedür tekniğini doğrular.

Bu kitle kontrol standartları verilmez;ancak pozitif ve negatif kontrollerin, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için iyi bir laboratuvar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)