Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

İnsan tam kan için Yüksek Hassasiyet Toxo IgM Hızlı Test Kaseti Hızlı Test Kitleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:kaseti (ITM-302 / ITM-402)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:40T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: tam kan, serum, plazma (ITM-402) serumu, plazma (ITM-302)
Kit boyutu: 40T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

İnsan tam kan, serum veya plazma CE sertifikalı IgM antikorunun Toxoplasma Gondii (T.gondii) 'ye kalitatif tespiti için hızlı bir test

Uygulamalar:

Toxo IgM Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), insan tam kan, serum veya plazmasında IgM anti-Toxoplasma Gondii'nin (T. gondii) eşzamanlı tespiti ve farklılaşması için bir yanal akış kromatografik immünoassaydir. Bu kit, tarama testi olarak ve T. gondii ile enfeksiyon teşhisinde yardımcı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Toxo IgM Hızlı Test Kaseti ile reaktif olan herhangi bir numune, alternatif test yöntemleri ve klinik bulgularla doğrulanmalıdır.

Açıklama:

T. gondii, dünya çapında bir dağılım olan 1,2 olan zorunlu bir hücre içi protozoan parazittir. Serolojik veriler, çoğu sanayileşmiş ulusun nüfusunun yaklaşık% 30'unun organizma 3 ile kronik olarak enfekte olduğunu gösterir. T. gondii'ye karşı antikorlar için çeşitli serolojik testler, akut enfeksiyonun teşhisinde ve organizmaya önceden maruz kalmanın değerlendirilmesinde yardımcı olarak kullanılmıştır. Bu testler Sabin-Feldman boya testi, direkt aglütinasyon, dolaylı hemaglütinasyon, lateks aglütinasyon, dolaylı immünofloresans ve ELISA 4-7'dir . Son zamanlarda, Toxo IgM Hızlı Test Kaseti gibi lateral akış kromatografik immünoassay, T. gondii enfeksiyonunun serodiagnozu için kliniğe tanıtıldı.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.

  • Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Test bir saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır.
  • Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Damlalığı dikey olarak tutun; Numuneyi (tam kan / serum / plazma) aşağıdaki resimde (yaklaşık 10 Linel) gösterildiği gibi Doldurma Çizgisine kadar çekin. Örneği her birine numuneye iyi aktarın, sonra 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80 µl) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
  • Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuç 15 dakikada okunmalıdır. Sonuçları 20 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF: * İki renkli çizgi görünür. Bir renkli çizgi daima kontrol çizgisi bölgesinde (C) görünmeli ve bir başka çizgi test çizgisi bölgesinde olmalıdır.

* NOT: Test çizgisi bölgelerinde rengin yoğunluğu, örnekte mevcut olan T.gondii IgM antikorlarının konsantrasyonuna bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki herhangi bir renk gölgesi pozitif olarak kabul edilmelidir.

NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgelerinde hiçbir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)