Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

TORCH IgM Combo Hızlı Test Kaset Hızlı Kromatografik İmmunoassay

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:ISO13485
Model numarası:Kaset (ITOM-345 / sonuçtur-445)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:25T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: tam kan, serum, plazma (ITOM-445) serumu, plazma (ITOM-435)
Kit boyutu: 25T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

İnsan tam kanında, serum veya plazma CE'sinde IgM antikorlarının Toxoplasma gondii (Toxo), Rubella virüsü (Rubella), Sitomegalovirüs (CMV) ve Herpes simplex virüsü 1/2 (HSV 1/2) 'e karşı kalitatif tespiti için hızlı bir test onaylı

Uygulamalar:

ToRCH IgM Combo Hızlı Test Kaseti, IgM antikorlarının Toxoplasma gondii (Toxo), Rubella virüsü (Rubella), Sitomegalovirüs (CMV) ve Herpes simplex virüsü 1/2 (HSV 1/2) 'e karşı nitel olarak saptanması için hızlı bir kromatografik immüno-tahlildir. ToRCH tanısında yardımcı olmak için tam kan, serum veya plazma.

Açıklama:

ToRCH, hamile kadınları enfekte ederken yenidoğanlarında doğum kusurlarına neden olabilecek bir grup bulaşıcı hastalığın kısaltmasıdır. 1 ToRCH, hamile kadınları ve fetusu, doğum kusurları da dahil olmak üzere yenidoğan çocukları ve sıklıkla kürtajlara yol açabilecek 4 farklı enfeksiyon anlamına gelir. Dört enfeksiyon, Toxomplasma gondii (A spirochete), Rubella (Virüs), CMV - Sitomegalovirüs (Virüs), HSV 1/2 - Herpes Simplex Virüsü 1 ve / veya 2'dir (Virüs). Enfeksiyonlar genellikle hamile kadında az sayıda belirtiye neden olur, ancak yenidoğanlarda ciddi doğum kusurları riski taşır. ToRCH - Toksoplazma, Kızamıkçık Virüsü, Sitomegalo Virüsü (CMV) ve Herpes Simpleks Virüsü (HSV) kaynaklı enfeksiyonlar, BOH'nin (Kötü Obstetrik Tarihçe) başlıca nedenidir. 2 Riskler şiddetlidir, eğer anne bu aşamada bebeğin organları oluşmaya başlarken ilk trimesterde enfeksiyon kaparsa. Genel semptomlar arasında erken doğum, büyüme geriliği, nörolojik anormallikler ve göz, karaciğer, kalp ve kulağın yanı sıra kemik lezyonlarının zararı bulunur. Mikrosefali, hidrosefali, nöbetler ve psikomotor gerilik bu malformasyonlara eşlik eder.

ToRCH IgM Combo Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), tam kan, serum veya plazma örneklerinde IgM antikorlarının Toxo, Rubella, CMV ve HSV 1/2 'e kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immüno-tahlildir.

Nasıl kullanılır?

1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Test bir saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır.

2. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Damlalığı dikey tutun, numuneyi aşağıdaki resimde gösterildiği gibi Doldurma Çizgisine kadar çekin (yaklaşık 10μl). Örneği her örneğe iyi aktarın, sonra 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80μl) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.

3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuç 15 dakikada okunmalıdır. Sonuçları 20 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF:

Toxo Positive: * “Toxo” bölümünde iki renkli çizgi belirir . Bir çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C), bir çizgi ise test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.

Rubella Positive: * “Rub” bölümünde iki renkli çizgi belirir. Bir çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C), bir çizgi ise test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.

CMV Positive: * “CMV” bölümünde iki renkli çizgi görünür. Bir çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C), bir çizgi ise test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.

HSV 1/2 Pozitif: * “HSV 1/2” bölümünde iki renkli çizgi belirir. Bir çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C), bir çizgi ise test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.

* Not: Rengin test çizgisi bölgesindeki (T) yoğunluğu, numunede bulunan IgM antikorlarının konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesi pozitif olarak kabul edilmelidir.

OLUMSUZ:

Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi görünüyor Her bölümün. Herhangi bir bölümün test çizgisi bölgesinde (T) görünür bir çizginin görülmemesi, o belirli bölüm için negatif bir test sonucunun göstergesidir; Toxo, Rub, CMV ve HSV 1/2.

GEÇERSİZ:

Kontrol çizgisi herhangi bir bölümde görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)