Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Serum Veya Plazma İçin Lateral Akış İmmünotomatografik Testler HSV 1/2 IgG Hızlı Test Kaseti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:40T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: tam kan, serum, plazma
Kit boyutu: 40T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

İnsan tam kanında, serum veya plazma CE sertifikalı IgG antikorunun HSV 1/2 'e kalitatif tespiti için hızlı bir test

Uygulamalar:

HSV 1/2 IgG Hızlı Test Kaseti, insan tam kanında, serumunda veya plazmasında IgG anti-HSV 1/2 'in eş zamanlı tespiti ve farklılaşması için bir yanal akış kromatografik immüno-tahlilidir. Bu kit HSV 1/2 ile enfeksiyon tanısında yardımcı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Açıklama:

Herpes Simplex Virus (HSV), insanların ortak bir patojenidir. İki farklı HSV tipi vardır: Tip 1 ve 2. HSV-1 genellikle teorofaringeal alanda ve gözlerdeki enfeksiyon ile ilişkiliyken, HSV-2 çoğunlukla gennital ve yenidoğan enfeksiyonlarına neden olur. 1,2 Bununla birlikte, doku özgüllüğü mutlak değildir. 3 Hem HSV-1 hem de HSV-2, bir bölgeye özgü, yani genital veya öksürük olmadan enfeksiyon bölgesinden birinde bulunabilir. Yenidoğan HSV enfeksiyonu lokalize kalabilir veya yayılabilir. Lokalize enfeksiyon cilt, gözler, ağız veya merkezi sinir sistemini içerebilir. Yenidoğan HSV'si olan bebeklerde ciddi nörolojik veya oküler sekel gelişme riski vardır. HSV'ye karşı antikorların saptanmasının, HSV enfeksiyonları için bir tarama yöntemi olduğu kabul edilmiştir. Bu gibi antikorların tespiti için yöntemler arasında kompleman fiksasyonu, dolaylı immünofloresan antikor, plak nötrleştirme ve ELISA bulunur. IgM sınıfının antikoru, HSV enfeksiyonunun ilk 2-3 haftasında üretilir ve çoğu hastada yalnızca geçici olarak bulunur. IgM antikorunun HSV'ye karşı tespiti birincil ve tekrarlayan enfeksiyonlar arasında ayrım yapılmasına yardımcı olur.

Anti-HSV 1/2 IgG antikorunun tespiti, akut ya da HSC 1/2 enfeksiyonunun etkin teşhisini sağlar. HSV 1/2 IgG Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), tam kan, serum veya plazma örneklerinde IgG antikorunun HSV 1/2 'e kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immüno-tahlildir.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.

  • Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Test bir saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır.
  • Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Damlalığı dikey tutun, numuneyi aşağıdaki resimde gösterildiği gibi Doldurma Çizgisine kadar çekin (yaklaşık 10 )l). Örneği numuneye iyi aktarın, sonra 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80 ul) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
  • Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuç 15 dakikada okunmalıdır. Sonuçları 20 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF: * İki satır görünür . Bir renkli çizgi daima kontrol çizgisi bölgesinde (C) görünmeli ve diğeri görünür renkli çizgi (ler) test çizgisi bölgesinde olmalıdır.

* NOT: Test çizgisi bölgesindeki rengin yoğunluğu, numunede bulunan HSV antikorunun konsantrasyonuna bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki herhangi bir renk gölgesi pozitif olarak kabul edilmelidir.

NEGATİF : Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir . Test çizgisi bölgesinde hiçbir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ : Kontrol çizgisi görünmüyor . Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)