Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

IgG ve IgM Antikorlarının Rubella'ya Kalitatif Tespiti İçin AllTest Hızlı Test Kitleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:25T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: serum, plazma
Kit boyutu: 25T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

İnsan serumu veya plazma CE sertifikalı IgG ve IgM antikorlarının Rubella'ya kalitatif tespiti için hızlı bir test

Uygulamalar:

Rubella IgG / IgM Hızlı Test Kaseti, Rubella enfeksiyonunun teşhisine yardımcı olmak için insan serumu veya plazmasındaki IgG ve IgM antikorlarının Rubella'ya kalitatif tespiti için bir yanal akış kromatografik immünoassaydir.

Açıklama:

Kızamıkçık virüsü, çoğunlukla insan popülasyonlarında bulunan Togaviridae ailesinin bir üyesidir. Genellikle kızamıkçık hafif bir ergenlik hastalığı olarak kabul edilir. Bununla birlikte, maternal bir enfeksiyon plasentanın içinden fetusa iletilerek doğuştan kızamıkçık oluşmasına neden olabilir. Erken hamilelik sırasında büzülen primer kızamıkçık enfeksiyonu, ağır fetal hasar, ölü doğum veya kürtaj gibi ciddi sonuçlara yol açabilir. Asemptomatik olarak doğan çocuklar, bu anormallikleri daha sonra yaşamda geliştirebilirler. 1,2 Yaygın aşılama tüm yaş gruplarında kızamıkçık insidansını önemli ölçüde azaltmıştır. Bununla birlikte, genç yetişkinlerin% 10 ila% 20'si hala virüse karşı hassas görünmektedir. Ciddi komplikasyon riskini azaltmak için, doğurganlık çağındaki kadınların serolojik durumunu belirlemek için doğru serolojik yöntemler uygulanmalıdır. Rubella IgG / IgM Hızlı Test Kaseti (Serum / Plazma), serum veya plazma örneklerinde IgG ve IgM antikorlarının Rubella virüsüne kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünolojik testtir.

Nasıl kullanılır?

1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Test bir saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır.

2. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Damlalığı dikey tutun, numuneyi aşağıdaki resimde gösterildiği gibi Doldurma Çizgisine kadar çekin (yaklaşık 10 )l). Örneği numuneye iyi aktarın, sonra 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80 ul) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.

3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuç 15 dakikada okunmalıdır. Sonuçları 20 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF: * İki veya üç satır görünür. Bir renkli çizgi daima kontrol çizgisi bölgesinde (C) görünmeli ve bir ya da iki görünür renkli çizgi (ler) test çizgisi bölgesinde / bölgelerinde (IgM ve / veya IgG) bulunmalıdır.

IgM Pozitif: Kontrol bölgesindeki (C) çizgiyle birlikte IgM bölgesinde bir çizgi belirir. Kızamıkçık antikorları için IgM pozitif Test sonucunu gösterir.

IgG Pozitif: Kontrol bölgesindeki (C) çizgiyle birlikte IgG bölgesinde bir çizgi belirir. Kızamıkçık antikorları için IgG pozitif Test sonucunu gösterir

* NOT: Rengin test çizgisi bölgelerinde (IgM ve IgG) yoğunluğu, örnekte mevcut olan Rubella antikorlarının konsantrasyonuna bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (IgM ve / veya IgG) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgelerinde (IgM ve IgG) hiçbir çizgi görünmez.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)