Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Yüksek hassasiyetli yanal akış test şeritleri Hızlı Test Kitleri CMV IgG / IgM Hızlı Test Kaseti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:40T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: serum, plazma
Kit boyutu: 40T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

İnsan tam kanında, serumda veya plazma CE sertifikalı IgM ve IgG antikorlarının Sitomegalovirüs'e kalitatif tespiti için hızlı bir test

Uygulamalar:

CMV IgG / IgM Hızlı Test Kaseti, CMV enfeksiyonunun teşhisine yardımcı olmak için tam kanda, serumda veya plazmada CMG'ye IgG ve IgM antikorlarının kalitatif tespiti için yanal akış kromatografik bir immünoassaydır.

Açıklama:

Sitomegalovirüs bir herpes virüsüdür. Yoğun kan transfüzyonu ve immünosüpresif tedavi alanlarda doğuştan anormallikler ve komplikasyonlar için önde gelen etiyolojik bir ajandır. Birincil enfeksiyonu geçiren gebelerin yaklaşık yarısı hastalığı fetüslerine yayar. 1,2,3 Hamilelikteki enfeksiyon fetüsün zeka geriliği, körlüğü ve / veya sağırlığına neden olabilir.

Anti-CMV IgM ve IgG antikorlarının tespiti, akut veya son zamanlarda CMV enfeksiyonunun etkin teşhisini sağlar. CMV IgG / IgM Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), tam kan, serum veya plazma örneklerinde IgM antikorlarının CMV'ye kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immüno-tahlildir.

Nasıl kullanılır?

1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Test bir saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır.

2. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Damlalığı dikey olarak tutun; Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi numuneyi Dolgu Çizgisine kadar çekin (yaklaşık 10μl). Örneği numuneye iyi aktarın, sonra 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80 ul) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakın. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuç 15 dakikada okunmalıdır. Sonuçları 20 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF : * İki veya üç satır görünür. Bir renkli çizgi daima kontrol çizgisi bölgesinde (C) görünmeli ve bir ya da iki görünür renkli çizgi (ler) test çizgisi bölgesinde / bölgelerinde (IgM ve / veya IgG) bulunmalıdır.

IgM Pozitif: Bir renk kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı, bir satır IgM bölgesinde görünmelidir. IgM antikoru için CMV'ye pozitif bir test sonucu olduğunu gösterir.

IgG Pozitif: Bir renk kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı, diğeri IgG bölgesinde belirmelidir. IgG antikoru için CMV'ye pozitif bir test sonucu olduğunu gösterir.

* NOT: Rengin test çizgisi bölgelerinde (IgM ve IgG) yoğunluğu, numunede bulunan CMV antikorlarının konsantrasyonuna bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (IgM ve / veya IgG) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgelerinde (IgM ve IgG) hiçbir çizgi görünmez.

GEÇERSİZ : Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)