Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

AllTest Calprotectin Hızlı Test Kaseti, İnsan Dışkıları Numunesinde, 10T / Kit'te

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:10T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: Dışkı
Kit boyutu: 10T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

AllTest Calprotectin Hızlı Test Kaseti, İnsan Dışkısı Numunesinde, 10T / Kit

Uygulamalar:

Calprotectin Hızlı Test Kaseti (Dışkı), enflamatuar gastrointestinal hastalıkların teşhisi için yararlı olabilecek insan dışkısı numunesinde Calprotektinin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immüno-tahlildir.

Açıklama:

Calprotectin, 24 kDa'lık bir kalsiyum bağlayıcı protein S100A8 ve S100A9 dimerdir. Kompleks, nötrofil sitozolün çözünür protein muhtevasının% 60'ına tekabül eder. Calprotectin, lökosit dökümü, aktif salgılama, hücre rahatsızlığı yoluyla bağırsak lümeninde mevcut olur ve hücre ölümü.Bu, dışkıda tespit edilebilen yüksek fekal calprotektin seviyelerine neden olur. Bu nedenle dışkıda bulunan fekal calprotektin seviyeleri, nötrofillerin bağırsak iltihabı sırasında ortaya çıkan bağırsak mukozasına göçünü gösterir. Fekal kalprotektin, bağırsak iltihabı tespitinde kullanılır. İnflamatuar barsak hastalıkları için bir marker olarak kullanılabilir. Kalibrotin, enzimatik bozulmaya karşı dirençli olduğu ve dışkıda kolayca ölçülebildiği için bir marker olarak faydalıdır.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.

  • Dışkı örneklerini toplamak için:

Maksimum antijen elde etmek için (varsa) temiz, kuru bir numune toplama kabında yeterli miktarda dışkı (1-2 mL veya 1-2 g) toplayın. Eğer tahlil toplandıktan sonraki 6 saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır. Toplanan örnek 6 saat içinde test edilmezse 3 gün 2-8 at de saklanabilir. Uzun süreli depolama için örnekler -20 ℃ altında tutulmalıdır.

  • Dışkı örneklerini işlemek için:

• Katı Örnekler İçin:

Örnek toplama tüpünün kapağını çıkarın, ardından yaklaşık 50 mg dışkı (bezelye 1/4'üne eşdeğer) toplamak için örnek toplama aplikatörünü en az 3 farklı bölgede dışkı örneğine rasgele bıçaklayın. Dışkı örneğini çıkarmayın.

• Sıvı Örnekleri İçin:

Damlalığı dikey olarak tutun, dışkı örneklerini aspire edin ve ardından ekstraksiyon tamponunu içeren örnek toplama tüpüne 2 damla (yaklaşık 80 μL) aktarın.

  • Kapağı örnek toplama tüpü üzerine sıkın, daha sonra örneği ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için örnek toplama tüpünü kuvvetlice sallayın. Tüpü 2 dakika boyunca yalnız bırakın.
  • Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
  • Örnek toplama tüpünü dik tutun ve kapağı örnek toplama tüpünün üzerine açın. Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve çıkarılan örneğin 2 tam damlasını (yaklaşık 80 μL) test kasetinin örnek kuyusuna (S) aktarın, sonra zamanlayıcıyı başlatın. Numune kuyucuğuna (S) hava kabarcıkları sıkışmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
  • Numune dağıtıldıktan 5 dakika sonra sonuçları okuyun. 10 dakika sonra sonuçları okumayın.

Not: Örnek göçmezse (partiküllerin varlığı), ekstraksiyon tamponu şişesinde bulunan ekstrakte edilmiş örnekleri santrifüjleyin. 80 μL süpernatan toplayın, yeni bir test kasetinin örnek kuyucuğuna (S) koyun ve yukarıda belirtilen talimatları izleyerek yeniden başlayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF: * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.

* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan Calprotectin konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ : Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

KALİTE KONTROL

İç prosedür kontrolleri teste dahil edilmiştir. Kontrol bölgesinde (C) görünen renkli çizgi, dahili bir geçerli prosedür kontrolüdür. Yeterli örnek hacmini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.

Kontrol standartları bu kitle birlikte verilmez; Ancak, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için pozitif ve negatif kontrollerin iyi bir laboratuvar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)