Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Swab / Nasal Aspirate örneği ile İnfluenza A Hızlı Test Kaseti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:IFLA-502

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:kit başına 25 testleri
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: Swab / Nazal Aspirasyon
Kit boyutu: 25T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

Uygulama:

Nazofarengeal swab, boğaz swab veya nazal aspirasyon örneklerinde Influenza A virüsünün kalitatif tespiti için hızlı bir test. Yalnızca profesyonel in vitro diagnostik kullanım içindir.

Açıklama:

İnfluenza A Hızlı Testi, nazofarengeal swab ve nazal aspirat numunelerinde influenza tip A nükleoprotein antijenlerini saptamak için oldukça hassas monoklonal antikorlar kullanan bir immüno kromatografik membran deneyidir.
Test şeridi aşağıdaki parçalardan oluşur: yani numune pedi, reaktif pedi, reaksiyon membranı ve emme pedi. Reaktif pedi, İnfluenza virüsüne karşı monoklonal antikorlarla konjuge edilmiş kolloidal-altın içerir; reaksiyon membranı, virüs A için ikincil antikorları ve membran üzerinde önceden immobilize edilmiş olan fare globülinine karşı poliklonal antikorları içerir. Bütün şerit plastik bir plakanın içine sabitlenmiştir.
Numune numune penceresine eklendiğinde, reaktif pedinde kurutulmuş konjugatlar çözündürülür ve numune ile birlikte taşınır. Örnekte influenza A mevcutsa, anti-influenza A konjugatı ile virüs arasında oluşan bir kompleks Test Bölgesi (T) üzerinde kaplanmış spesifik anti-influenza A monoklonal tarafından yakalanacaktır. Sonuçlar, 15 dakikada, membran üzerinde gelişen kırmızı bir çizgi şeklinde ortaya çıkar.
Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol bölgesinde (C) her zaman, uygun miktarda numune eklendiğini ve ince zarın oluştuğunu gösteren kırmızı bir çizgi görünecektir.

Nasıl kullanılır?
Testten önce, numunenin, ekstraksiyon tamponunun oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini sağlayın.
1. Test kasetini kapalı folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Ekstraksiyon Tüpünü iş istasyonuna yerleştirin. Ekstraksiyon reaktif şişesini dikey olarak baş aşağı tutun. Şişeyi sıkın ve çözeltinin ekstraksiyon tüpüne, tüpün kenarına dokunmadan serbestçe düşmesine izin verin. Ekstraksiyon Tüpüne 10 damla çözelti (Yaklaşık 400μl) ekleyin. Şekil 1'e bakınız.
3. Swab örneğini Ekstraksiyon Tüpüne yerleştirin. Çubuğu antijeni serbest bırakmak için kafayı borunun içine doğru bastırırken çubuğu yaklaşık 10 saniye döndürün. Şekil 2'ye bakınız.
4. Swab başlığını Ekstraksiyon Tüpünün içine doğru sıkarken swabı çıkarın ve swabdan olabildiğince fazla sıvı çıkarmak için çıkarın. Çubuğu, biyolojik olarak tehlikeli atık imha protokolünüze uygun şekilde atın. Şekil 3'e bakınız.
5. Damlalık ucunu emme borusunun üstüne yerleştirin. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Resme bakın 4
6. Numune kuyucuğuna üç damla solüsyon (yaklaşık 12.1l) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Sonucu 15 dakika sonra okuyun. 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın.

Kedi. Yok hayır. Ürün Açıklaması Örnek Biçim Kit boyutu Ayırmak durum
IFLA-502 Grip A Hızlı Test Kaseti Swab / Nazal Aspirasyon kaset 20 T Bkz. Ekle CE

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)