Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

CE Sertifikalı Lateral Akış İmmünotomatik Testler Clostridium difficile GDH Hızlı Test Kaseti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:ICDG-602

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:10T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: Dışkı
Kit boyutu: 10T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

İnsan dışkısında Clostridium difficile antijeninin tespiti için in vitro hızlı diagnostik test CE sertifikalı

Uygulamalar:

Clostridium difficile Hızlı Test Kaseti, insan dışkısı numunesinde Clostridium difficile GDH'nin kalitatif tespiti için hızlı kromatografik bir immünoassaydır.

Açıklama:

Clostridium difficile, fırsatçı bir patojen olarak görev yapan anaerobik bir bakteridir: normal floranın antibiyotiklerle tedavi edilmesiyle değiştirildiği zaman bağırsakta büyür. Clostridium difficile'nin toksinojenik türleri, hafif ishalden psödomembranöz kolite kadar potansiyel olarak ölüme yol açan enfeksiyonlara neden olur. Hastalığa C.difficile'nin toksinojenik suşları tarafından üretilen iki toksin neden olur: Toksin A (dokuya zarar veren enterotoksin) ve Toksin B (sitotoksin). Bazı suşlar hem toksin A hem de B üretir, bazıları ise sadece Toksin B üretir. Patojenitede üçüncü (ikili) bir toksinin potansiyel rolü hala tartışılmaktadır. C. difficile proliferasyonunun bir antijen belirteci olarak Glutamat Dehidrojenaz (GDH) kullanımının, bütün suşların bu enzimden yüksek miktarda ürettiği için çok etkili olduğu gösterilmiştir. Clostridium difficile GDH Hızlı Test Kaseti, dışkı örneğinde C. difficile'nin GDH'sinin spesifik olarak saptanmasını sağlar. Pozitif sonuç veren numuneler, bakterilerin toksijenitesini test etmek için ayrıca araştırılmalıdır.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, dışkı toplama tamponu ve / veya kontrolün testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini sağlayın.
1. Dışkı örneklerini işlemek için:
Katı Örnekler İçin:
Örnek toplama tüpünün kapağını sökün, daha sonra yaklaşık 50 mg dışkı (bezelye'nin 1 / 4'üne eşdeğer) toplamak için örnek toplama aplikatörünü dışkı örneğine rasgele bıçaklayın. Dışkı örneğini çıkarmayın.
Sıvı Numuneler İçin:
Damlalığı dikey olarak tutun, dışkı örneklerini aspire edin ve sonra 2 damla sıvı numuneyi (yaklaşık 80 LL) ekstraksiyon tamponunu içeren numune toplama tüpüne aktarın.
Numune toplama tüpü üzerine kapağı sıkın, daha sonra numuneyi ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için numune toplama tüpünü kuvvetlice sallayın. Toplama tüpünü 2 dakika reaksiyona bırakın.
2. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
3. Örnek toplama tüpünü dik tutun ve örnek toplama tüpünün kapağını çıkarın. Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve çıkarılan örneğin 3 tam damlasını (yaklaşık 120µL) test kasetinin örnek kuyusuna (S) aktarın, sonra zamanlayıcıyı başlatın. Numune kuyucuğuna (S) hava kabarcıkları sıkışmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
4. Örneği verdikten sonra 10 dakika sonra sonuçları okuyun. 20 dakika sonra sonuçları okumayın.
5. Not: Örnek taşmazsa (partiküllerin varlığı), ekstraksiyon tamponu şişesinde bulunan seyreltilmiş numuneyi santrifüjleyin. 80 LL süpernatan toplayın, yeni bir test kasetinin örnek kuyusuna (S) koyun ve yukarıda belirtilen talimatları izleyerek yeniden başlayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

Sonuçlar şu şekilde yorumlanmalıdır:

POZİTİF: * İki farklı renkli çizgiler görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.

* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede mevcut olan Adenovirüs antijeninin konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi (C) görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test kaseti ile tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

Not : Kurutma işlemi sırasında Test çizgisi konumunda çok soluk bir gölge görünebilir. Olumlu bir sonuç olarak görülmemelidir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)