Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

CE ile Yüksek Hassasiyetli Transferrin / FOB ve HP / Hb Combo Yüksek Hassasiyet

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset (TTFH-635)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:kit başına 25 testleri
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Renk: yeşil Biçim: Kaset
Numune: Dışkı Depolama: 2-30 ° C
Raf Zaman: 24months Sertifika: CE

İnsan dışkı numunesinde CE sertifikalı insan hemoglobinin, transfer ve Haptoglobin / Hemoglobin kompleksinin kalitatif tespiti için hızlı, tek adım testi

Uygulamalar:

Transferrin / FOB ve Hp / Hb Kombo Hızlı Test Kaseti (Dışkı), insan dışkı örneklerinde insan hemoglobinin, transfer ve Haptoglobin (Hp) / Hemoglobin (Hb) kompleksinin kalitatif tespiti için hızlı kromatografik bir immünoassaydir (non-invaziv test) Kanama gastrointestinal hastalıkların tanısında yararlı olabilir.

Açıklama:

Kolorektal kanser, kolon veya rektumda meydana gelen ve tüm ırksal ve etnik grupların hem erkeklerini hem de kadınlarını etkileyen kanserdir ve en sık 50 yaş ve üstü insanlarda bulunur. Erkekler için kolorektal kanser, prostat ve akciğer kanserlerinden sonra en sık görülen üçüncü kanserdir. Kadınlar için kolorektal kanser meme ve akciğer kanserinden sonra en sık görülen üçüncü kanserdir.
Fekal gizli kan, sadece kolorektal kanserin bir göstergesi olarak değil, herhangi bir etiyolojide gastrointestinal kanaması şüphesi olan hastaların tanısal değerlendirmesinde önemli bir gösterge olmalıdır. Dışkıdaki insan hemoglobinin varlığı, mide kanseri (üst gastrointestinal bozukluklar) için bir tarama testi olarak yetersizdir;
Dışkıda hemoglobinden daha stabil olan fekal transferrin tespiti, hastalığın üst sindirim kanalında teşhis edilmesinde alternatif bir yol sağlar.
Dışkıdaki kan, kanserin tek belirtisi olabilir, ancak dışkıdaki kanın tümü kanserden kaynaklanmaz. Dışkıda kana neden olabilecek diğer durumlar şunlardır: Hemoroitler, Anal fissürler, Kolon polipleri, Peptik ülserler, Ülseratif kolit. Gastroözofageal reflü hastalığı (GERD). Crohn hastalığı, steroidal olmayan antienflamatuar ilaçların kullanımı (NSAID).

Hemoglobin-haptoglobin (Hb-Hp) kompleksinin tespitine dayanan Haptoglobin / Hemoglobin Kompleksi Hızlı Test immünolojik testi. Ayrıca, mükemmel hassasiyet ve dışkı özleri de bulan Meguro, Hb / Hp kompleksinin bağlanmamış hemoglobinden daha kararlıdır. Bu nedenle, proksimal kolorektal kanaması olan hastalarda, Hb / Hp kompleksi daha uzun bir geçişten sonra bile dışkıda tespit edilebilir.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.

  1. Dışkı örneklerini toplamak için:

Maksimum antijen elde etmek için (varsa) temiz, kuru bir numune toplama kabında yeterli miktarda dışkı (1-2ml veya 1-2g) toplayın. Eğer tahlil toplandıktan sonraki 6 saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır. Toplanan örnek 6 saat içinde test edilmezse 3 gün 2-8 at de saklanabilir. Uzun süreli depolama için örnekler -20 ℃ altında tutulmalıdır.

  1. Dışkı örneklerini işlemek için:

• Katı Örnekler İçin:

Örnek toplama tüpünün kapağını çıkarın, ardından yaklaşık 50 mg dışkı (bezelye 1/4'üne eşdeğer) toplamak için örnek toplama aplikatörünü dışkı örneğine en az 3 farklı alanda rasgele bıçaklayın. Dışkı örneğini çıkarmayın.

• Sıvı Örnekleri İçin:

Damlalığı dikey olarak tutun, dışkı örneklerini aspire edin ve sonra ekstraksiyon tamponunu içeren örnek toplama tüpüne 2 damla (yaklaşık 80μL) aktarın.

  1. Kapağı örnek toplama tüpü üzerine sıkın, daha sonra örneği ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için örnek toplama tüpünü kuvvetlice sallayın. Tüpü 2 dakika boyunca yalnız bırakın.
  2. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
  3. Örnek toplama tüpünü dik tutun ve kapağı örnek toplama tüpünün üzerine açın. Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve çıkarılan örneğin 3 tam damlasını (yaklaşık 120μL) test kasetinin örnek kuyusuna (S) aktarın, sonra zamanlayıcıyı başlatın. Numune kuyucuğuna (S) hava kabarcıkları sıkışmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
  4. Numune dağıtıldıktan 5 dakika sonra sonuçları okuyun. 10 dakika sonra sonuçları okumayın.

Not: Örnek taşmazsa (partiküllerin varlığı), ekstraksiyon tamponu şişesinde bulunan ekstrakte edilen örnekleri santrifüjleyin. 120μL süpernatan toplayın, yeni bir test kasetinin örnek kuyucuğuna (S) koyun ve yukarıda belirtilen talimatları izleyerek tekrar başlayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

Transferrin POZİTİF : * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve bir diğer belirgin renkli çizgisi Transferrin çizgisi bölgesinde (Tf) olmalıdır.

FOB POZİTİF : * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve bir diğer görünür renkli çizgisi FOB çizgisi bölgesinde (FOB) olmalıdır.

FOB ve Transferrin POZİTİF : * Üç satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve diğer iki çizgi FOB ve Tf bölgelerinde görünmelidir.

Hp / Hb Karmaşık Pozitif * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve bir başka belirgin renkli çizgi Haptoglobin / Hemoglobin çizgisi bölgesinde (Hp / Hb) olmalıdır.

* NOT : FOB, Tf ve Hp / Hb kompleks çizgi bölgesindeki renk çizgisinin yoğunluğu, numunede bulunan insan hemoglobin ve / veya insan transfer ve / veya Hp / Hb kompleksinin konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, FOB ve / veya Tf ve / veya Hp / Hb bölgesindeki herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF : Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. FOB, Tf ve Hp / Hb bölgesinde hiçbir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

Kedi. Yok hayır. Ürün Açıklaması Örnek Biçim Kit boyutu Ayırmak durum
TTFH-635 Transferrin / FOB ve Hb-Hp Combo Hızlı Test Kaseti Dışkı kaset 25 T Bkz. Ekle CE

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)