Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Clostridium difficile GDH + Toksin A + B Kombo Hızlı Test Kaseti Dışkı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:10T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: Dışkı
Kit boyutu: 10T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

Clostridium difficile GDH + Toksin A + B Kombo Hızlı Test Kaseti Dışkı

Clostridium difficile GDH, Toxin A ve Toxin B antijenlerinin tespiti için in vitro hızlı teşhis testi, CE sertifikalı insan dışkısı örneklerinde .

Uygulamalar:

Clostridium difficile GDH + Toksin A + B Kombo Hızlı Test Kaseti (Dışkı), insan dışkısı numunesinde Clostridium difficile GDH, Toksin A ve Toksin B'nin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünoassaydır.

Açıklama:

Clostridium difficile , fırsatçı bir patojen olarak işlev gören anaerobik bir bakteridir: normal floranın antibiyotiklerle işlenmesiyle değiştirildiği zaman bağırsakta çoğalır. 1,2,3 Clostridium difficile'nin toksinojenik türleri, hafif ishalden psödomembranöz kolite kadar potansiyel olarak ölüme yol açan enfeksiyonlara neden olur. 4

Hastalığa C.difficile'nin toksinojenik suşları tarafından üretilen iki toksin neden olur: Toksin A (dokuya zarar veren enterotoksin) ve Toksin B (sitotoksin). Bazı suşlar hem toksin A hem de B üretir, bazıları ise sadece Toksin B üretir. Patojenitede üçüncü (ikili) bir toksinin potansiyel rolü hala tartışılmaktadır. 4

C. difficile proliferasyonunun bir antijen markeri olarak Glutamat Dehidrojenaz (GDH) kullanımının, bütün suşların bu enzimden yüksek miktarda ürettiği için çok etkili olduğu gösterilmiştir. 5,6 Clostridium Cassette, dışkı örneğinde C. difficile GDH'sinin spesifik olarak saptanmasını sağlar. Pozitif Clostridium Cassette sonucuna sahip örnekler, bakterilerin toksijenitesini test etmek için ayrıca araştırılmalıdır.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, dışkı toplama tamponu ve / veya kontrolün testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini sağlayın.

1. Dışkı örneklerini toplamak: Yeterli miktarda virüs partikülü elde etmek için temiz, kuru bir örnek toplama kabında yeterli miktarda dışkı (1-2 mL veya 1-2 g) toplayın. Eğer tahlil toplandıktan sonraki 6 saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır. Toplanan örnek, 6 saat içinde test edilmezse 3 gün 2-8 ° C'de saklanabilir. Uzun süreli depolama için örnekler -20 ° C'nin altında tutulmalıdır.

2. Dışkı örneklerini işlemek

Katı Örnekler İçin:

Örnek toplama tüpünün kapağını sökün, daha sonra yaklaşık 50 mg dışkı (bezelye'nin 1 / 4'üne eşdeğer) toplamak için örnek toplama aplikatörünü dışkı örneğine rasgele bıçaklayın. Dışkı örneğini çıkarmayın.

Sıvı Numuneler İçin:

Damlalığı dikey olarak tutun, dışkı örneklerini aspire edin ve sonra 2 damla sıvı numuneyi (yaklaşık 80 LL) ekstraksiyon tamponunu içeren numune toplama tüpüne aktarın

Kapağı örnek toplama tüpü üzerine sıkın, daha sonra örneği ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için örnek toplama tüpünü kuvvetlice sallayın. Toplama tüpünü 2 dakika reaksiyona bırakın.

3. Açmadan önce keseyi oda sıcaklığına getirin. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.

4. Örnek toplama tüpünü dik tutun ve örnek toplama tüpünün ucunu çıkarın. Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve çıkarılan örneğin 3 tam damlasını (yaklaşık 120 µL) test kasetinin numune kuyusuna (S) aktarın, sonra zamanlayıcıyı başlatın. Numune kuyucuğuna (S) hava kabarcıklarını sokmaktan kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.

5. Örneği dağıtdıktan sonra sonuçları 10 dakika sonra okuyun. 20 dakika sonra sonuçları okumayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

Sonuçlar şu şekilde yorumlanmalıdır:

POZİTİF: * İki farklı renkli çizgiler görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde olmalıdır

(C) ve bir başka görünen renkli çizgi, test çizgisi bölgesinde (T) bulunmalıdır.

* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan Clostridium difficile antijeninin konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF: Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisinde hiçbir çizgi görünmüyor

bölge (T).

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi (C) görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test kaseti ile tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

KALİTE KONTROL

Teste dahili bir prosedür kontrolü dahil edilmiştir. Kontrol çizgisi bölgesinde görünen renkli bir çizgi

(C) bir iç pozitif prosedür kontrolüdür. Yeterli numune hacmini, yeterli membran esnekliğini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.

Kontrol standartları bu kitle birlikte verilmez; ancak, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için pozitif ve negatif kontrollerin iyi bir laboratuvar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)