Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Bulaşıcı hastalık testi Clostridium difficile GDH Hızlı Test Kaseti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:Kit başına 10 test
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: Dışkı
Kit boyutu: 10T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

Lateral Akış İmmünotomatografik Testler Clostridium difficile GDH Hızlı Test Kaseti Dışkı

İnsan dışkısı örneklerinde Clostridium difficile GDH antijeninin tespiti için in vitro hızlı tanısal testler İn vitro kullanım içindir. Sadece profesyonel kullanım için.

Uygulamalar:

Clostridium difficile GDH Hızlı Test Kaseti, insan dışkısında, Clostridium difficile GDH antijeninin kalitatif tespiti için hızlı kromatografik bir immünoassaydır.

Açıklama:

Clostridium difficile , fırsatçı bir patojen olarak etki eden anaerobik bir bakteridir: normal floranın antibiyotiklerle işleme tabi tutulmasıyla değiştirildiği zaman bağırsakta çoğalır.1,2,3 Clostridium difficile'nin toksinojenik türleri, potansiyel olarak hafif diyare, psödomembranöz kolite kadar enfeksiyonlara neden olur ölüme yol açar. 4

Hastalığa C.difficile'nin toksinojenik suşları tarafından üretilen iki toksin neden olur: Toksin A (dokuya zarar veren enterotoksin) ve Toksin B (sitotoksin). Bazı suşlar hem toksin A hem de B üretir, bazıları ise sadece Toksin B üretir. Patojenitede üçüncü (ikili) bir toksinin potansiyel rolü hala tartışılmaktadır.

C. difficile proliferasyonunun bir antijen belirteci olarak Glutamat Dehidrojenaz'ın (GDH) kullanılmasının, çok sayıda etkili olduğu gösterilmiştir çünkü bütün suşlar, bu enzimden yüksek miktarda üretmektedir . dışkı örneğinde difficile GDH'sı. Pozitif sonuç veren numuneler, bakterilerin toksijenitesini test etmek için ayrıca araştırılmalıdır.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, dışkı toplama tamponu ve / veya kontrolün testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini sağlayın.

Dışkı örneklerini işlemek için:

  • Katı Örnekler İçin :

Örnek toplama tüpünün kapağını sökün, daha sonra yaklaşık 60 mg dışkı (bezelye 1/4 değerine eşdeğer) toplamak için örnek toplama aplikatörünü dışkı örneğine rasgele bıçaklayın. Dışkı örneğini çıkarmayın.

  • Sıvı Numuneler İçin :

Damlalığı dikey olarak tutun, dışkı örneklerini aspire edin ve ardından 2 damla sıvı numuneyi (yaklaşık 60 LL) ekstraksiyonu içeren numune toplama tüpüne aktarın

tampon.

Numune toplama tüpünün kapağını sıkın, ardından numune toplama tüpünü kuvvetlice sallayın Numune ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için. Toplama tüpünü 2 dakika reaksiyona bırakın.

2. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.

3. Örnek toplama tüpünü dik tutun ve örnek toplama tüpünün kapağını çıkarın. Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve çıkarılan numuneden 3 damla damlatın

(yaklaşık 120 mL) test kasetinin numunesine (S) bakın, sonra zamanlayıcıyı başlatın. Önlemek

örnek kuyucuğundaki hava kabarcıklarının hapsolması (S). Aşağıdaki resme bakınız.

4. Örneği verdikten sonra 10 dakika sonra sonuçları okuyun. Sonra sonuçları okumayın

20 dakika.

5. Not: Örnek taşmazsa (partiküllerin varlığı), ekstraksiyon tamponu şişesinde bulunan seyreltilmiş numuneyi santrifüjleyin. 80 LL süpernatan toplayın, yeni bir test kasetinin örnek kuyusuna (S) koyun ve yukarıda belirtilen talimatları izleyerek yeniden başlayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

Sonuçlar şu şekilde yorumlanmalıdır:

POZİTİF: * İki farklı renkli çizgiler görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.

*NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede mevcut olan Adenovirüs antijeninin konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF: Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi (C) görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test kaseti ile tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

Not: Kurutma işlemi sırasında Test çizgisinde çok soluk bir gölge görünebilir. Olumlu bir sonuç olarak görülmemelidir.

KALİTE KONTROL

Teste dahili bir prosedür kontrolü dahil edilmiştir. Kontrol çizgisi bölgesinde (C) görünen renkli bir çizgi, dahili bir pozitif prosedür kontrolüdür. Yeterli numune hacmini, yeterli membran esnekliğini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.

Kontrol standartları bu kitle birlikte verilmez; ancak, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için pozitif ve negatif kontrollerin iyi bir laboratuvar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)