Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

CE Lateral Akış İmmünotomatografik Testler Clostridium difficile Toksin A + Toksin B Kombo Hızlı Test Kaseti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:ITGM-625

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:Kit başına 10 test
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: Dışkı
Kit boyutu: 10T / Kit Kesme: Bkz. Ekle

CE Lateral Akış İmmünotomatografik Testler Clostridium difficile Toksin A + Toksin B Kombo Hızlı Test Kaseti

İnsan dışkısı örneklerinde Clostridium difficile Toxin A ve Toxin B antijenlerinin tespiti için IVD hızlı testi Sadece profesyonel kullanım içindir.

Uygulamalar:

Clostridium difficile Toksin A + Toksin B Kombo Hızlı Test Kaseti (Dışkı), insan dışkısı numunesinde Clostridium difficile Toksin A ve Toksin B antijenlerinin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünoassaydir.

Açıklama:

Clostridium difficile , fırsatçı bir patojen olarak işlev gören anaerobik bir bakteridir: normal floranın antibiyotiklerle işlenmesiyle değiştirildiği zaman bağırsakta çoğalır. 1,2,3 Clostridium difficile'nin toksinojenik türleri, hafif ishalden psödomembranöz kolite kadar potansiyel olarak ölüme yol açan enfeksiyonlara neden olur. 4

Hastalığa C.difficile'nin toksinojenik suşları tarafından üretilen iki toksin neden olur: Toksin A (dokuya zarar veren enterotoksin) ve Toksin B (sitotoksin). Bazı suşlar hem toksin A hem de B üretir, bazıları ise sadece Toksin B üretir. Patojenitede üçüncü (ikili) bir toksinin potansiyel rolü hala tartışılmaktadır. 4

Nasıl kullanılır?

Test, numune, dışkı toplama tamponu ve / veya kontrolün testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini sağlayın.

ÖRNEK HAZIRLAMA PROSEDÜRÜ:

  1. Dışkı örneklerini toplamak için: Temiz, kuru bir örnek toplama kabında yeterli miktarda dışkı (1-2mL veya 1-2g) toplayın. Toplamak. Toplanan örnek, 6 saat içinde test edilmezse 3 gün 2-8 ° C'de saklanabilir. Uzun süreli depolama için örnekler -20 ° C'nin altında tutulmalıdır.
  2. Dışkı örneklerini işlemek için:
  • Katı Örnekler İçin : Örnek toplama tüpünün kapağını çıkarın, ardından örnek toplama aplikatörünü rastgele dışkı örneğine rasgele bıçaklayın ve en az 3 farklı bölge yaklaşık toplamak 50 mg dışkı (bezelye 1/4 eşdeğer). Dışkı örneğini çıkarmayın.
  • Sıvı Örnekler için : Damlalığı dikey olarak tutun, dışkı örneklerini aspire edin ve sonra 2 damla sıvı numunesinin (yaklaşık 80 )L) ekstraksiyon tamponunu içeren numune toplama tüpüne aktarın.

Kapağı örnek toplama tüpü üzerine sıkın, daha sonra örneği ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için örnek toplama tüpünü kuvvetlice sallayın. Toplama tüpünü 2 dakika reaksiyona bırakın.

3. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.

4. Örnek toplama tüpünü dik tutun ve örnek toplama tüpünün ucunu çıkarın. Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve çıkarılan örneğin 3 tam damlasını (yaklaşık 120 mL) test kasetinin örnek kuyusuna (S) aktarın, sonra zamanlayıcıyı başlatın. Numune kuyucuğuna (S) hava kabarcıkları sıkışmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.

5. Örneği verdikten sonra 10 dakika sonra sonuçları okuyun. 20 dakika sonra sonuçları okumayın.

     6. Not: Örnek geçmezse (partiküllerin varlığı), ekstraksiyon tamponu şişesinde bulunan seyreltilmiş numuneyi santrifüjleyin. 120 wellL süpernatan toplayın, numune kuyucuğuna (S) koyun. Zamanlayıcıyı başlatın ve yukarıdaki kullanım talimatlarında 5. adımdan itibaren devam edin.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

Sonuçlar şu şekilde yorumlanmalıdır:

POZİTİF: * İki farklı renkli çizgiler görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.

* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan Clostridium difficile antijeninin konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF: Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi (C) görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test kaseti ile tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)