Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Profesyonel İlaç Suistimali Test Kiti α-PVP İdrar Testi Kaseti, CE sertifikalı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:50T / Kit, 40T / kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Yağ çubuğu, Kaset, Panel Numune: İdrar
Kit boyutu: 50T / Kit, 40T / kit Kesme: 1000 ng / mL
Renk: Beyaz Sertifika: CE

İdrarda Profesyonel İlaç İstismarı Test Kiti α-PVP Hızlı Test Kaseti, CE sertifikalı

Uygulamalar:

Α-PVP Hızlı Test Kaseti (İdrar) 1000 ng / mL'lik bir kesme konsantrasyonunda insan idrarında alfa-Pirolidinovalerofenon (a-PVP) saptanması için hızlı bir kromatografik immüno-deneydir.

Bu analiz sadece bir nitel, ön analitik test sonucu sağlar. Doğrulanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometresi (GC / MS) veya Sıvı Kromatografisi / kütle spektrometresi (LC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemlerdir. Özellikle ön pozitif sonuçlar kullanıldığında, istismar testi sonucunun herhangi bir ilacına klinik değerlendirme ve profesyonel karar verilmelidir.

Açıklama:

alfa-pirolidinovalerofenon (α-PVP, A-PVP, alfa-PVP ve Flakka olarak da bilinir), katinon ve pirolidin kimyasal sınıflarının sentetik bir uyarıcı maddesidir. 1 Orta halli katinon benzeri stimülasyon ve uygulandığında belirgin bir öforik "acele" bileşeniyle disinhibisyon üretir. a-PVP, kimyasal olarak, MDPV gibi diğer pirolidin bileşiklerine ve doğu Afrika'nın khat fundasında bulunan diğer katinon bileşiklerine benzerdir. Genel olarak, kullanıcıların, şişirildiğinde veya buharlaştıkları zaman metamfetamin ve kokaine benzer, güçlü ancak kısa ömürlü, öforik uyarıcı etkilerini üretebilecekleri kristalli bir toz veya kristalize kırılmış parçalar şeklinde gelir. 2

Α-PVP Hızlı Test Kaseti (İdrar), bir alet kullanmadan gerçekleştirilebilen hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yüksek seviyelerde alfa-Pirolidinovalerofenonu seçici olarak tespit etmek için bir monoklonal antikor kullanır. Α-PVP Hızlı Test Kaseti (İdrar) idrardaki alfa-Pirrolidinovalerofenon 1000ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Nasıl kullanılır?

Testten önce, idrar numunesinin ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasına izin verin.

  1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini mühürlü poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.
  2. Test cihazını temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Damlalığı dikey olarak tutun ve 3 tam damla idrarı (yaklaşık 120 mL) test kasetinin örnek haznesine (S) aktarın ve sonra zamanlayıcıyı başlatın. Numune kuyusundaki (S) hava kabarcıklarını hapsetmekten kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
  3. Renkli çizgi (ler) görünmesini bekleyin. Sonuçları 5 dakikada okuyun. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

NEGATİF: * İki ayrı renkli çizgi görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve başka bir belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Bu olumsuz sonuç, alfa-Pirolidinovalerofenon konsantrasyonlarının saptanabilir seviyenin (1000ng / mL) altında olduğunu gösterir.

* NOT: Test çizgisi bölgesinde (T) renk tonu değişecektir, ancak soluk renkli bir çizgi olsa bile negatif olarak değerlendirilmelidir.

POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmez. Bu olumlu sonuç, alfa-Pirolidinovalerofenon konsantrasyonunun saptanabilir seviyeyi (1000ng / mL) aştığını gösterir.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi (C) görünmez. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, kontrol hattı arızası için en olası nedenlerdir. Prosedürü gözden geçirin ve yeni bir test kullanarak testi tekrarlayın. Sorun devam ederse, partiyi derhal kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüze başvurun.

KALİTE KONTROL

Test prosedür prosedürüne dahildir. Kontrol bölgesinde (C) görülen renkli bir çizgi dahili bir prosedür kontrolü olarak kabul edilir. Yeterli numune hacmini, yeterli membran esnekliğini ve doğru prosedür tekniğini doğrular.

Bu kitle kontrol standartları verilmez; Ancak, pozitif ve negatif kontrollerin, test prosedürünü doğrulamak ve uygun test performansını doğrulamak için iyi laboratuvar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)