Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

CE ile İnsan Tam Kanında / Serum / Plazmadaki Alkol Etil Glukuronid Tespiti için 500ng Hızlı Test

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:Kaset (DET-402),

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:40 Testler / kutu
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: DB / S / P
Kit boyutu: 40T / Kit Depolama: 2-30 ℃
Renk: Beyaz Sertifika: CE

CE ile İnsan Tam Kan / Serum / Plazmada Etil Glukuronid Tespiti için 500ng 1000ng Hızlı Test

Uygulamalar:

Etil Glukuronid (ETG) Hızlı Test Kaseti (İdrar), insan idrarında Etil Glukuronid'in tespiti için hızlı bir kromatografik immünoassaydır. Test tarafından tespit edilen Etil Glukuronid, Etanolün metabolitlerini içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir.
Bu test sadece bir ön analitik test sonucu sağlar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometresi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir. Özellikle ön pozitif sonuçlar kullanıldığında, kötüye kullanım testi sonucundaki herhangi bir ilaca klinik düşünce ve profesyonel karar verilmelidir.

Açıklama:

Etil Glukuronid (ETG), alkollü içeceklerin içilmesi gibi etanole maruz kalmanın ardından vücutta glukuronidasyon yoluyla oluşan bir etil alkol metabolitidir. Etanol kullanımı için test yapmak ve alkol yoksunluğunu izlemek için askeriyede olduğu gibi, profesyonel izleme programlarında (sağlık uzmanları, avukatlar, bağımlılıklardan kurtarmadaki havayolu pilotları), okullarda, inliver nakli kliniklerinde, bir biyolojik işaretleyici olarak kullanılmaktadır. veya alkolik hastaların iyileşmesinde. ETG, etanolün alınmasından yaklaşık 80 saat sonra (büyük ölçüde alkollü ve alkolsüz içecekler miktarına bağlı olarak) Geleneksel laboratuar yöntemleri (GC / MS veya LC / MS) ile idrarda ölçülebilir. ETG, etanolün varlığının ölçülmesinden daha fazla alkole maruz kalmanın daha kesin bir göstergesidir.
Etil Glukuronid Hızlı Test Kaseti (İdrar), bir alet kullanmadan yapılabilen hızlı bir idrar tarama testidir. Test, insan idrarındaki yüksek seviyelerde etil glukuronid'in seçici olarak tespit edilmesi için bir monoklonal antikor kullanır. Etil Glukuronid Hızlı Test Şeridi (İdrar), idrardaki Etil Glukuronid 500 ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir.


Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
Serum veya plazma örneği için:
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına (15-30 ℃) getirin. Kaseti kapalı poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Damlalığı dikey olarak tutun ve 1 damla damla serum veya plazma (yaklaşık 40 dropl) aktarın, ardından kasetin örnek kuyucuğuna 2 damla tampon (yaklaşık 80μl) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Numune içine hava kabarcıkları sıkılmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonucu 5 dakikada okuyun. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

 
1 Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın.
2 Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Damar Delme için Tam kan örneği:
Damlalığı dikey olarak tutun ve numuneye 1 damla tam kan (yaklaşık 40μl) aktarın, ardından 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80μl) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
Parmak ucu için Tam kan örneği:
Bir kılcal tüp kullanmak için: Kılcal tüpü doldurun ve yaklaşık 40μl parmak izini alın Tam kan numunesini test kasetinin örnek alanına aktarın, sonra 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80μl) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
3 Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuçları 5 dakikada okuyun. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI


(Lütfen yukarıdaki resme bakın)


NEGATİF: * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve bir başka belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Bu negatif sonuç Ketamin konsantrasyonunun tespit edilebilir kesme seviyesinin altında olduğunu gösterir.


* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin gölgesi değişebilir, ancak soluk renkli bir çizgi olduğunda bile negatif olarak düşünülmelidir.


POZİTİF: Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor. Bu pozitif sonuç Ketamin konsantrasyonunun tespit edilebilir kesme seviyesini aştığını gösterir.


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)