CE Belgesi COVID-19 IgG hızlı test kaseti

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AllTest
Sertifika: CE
Model numarası: INCPG-402
Min sipariş miktarı: 500
Ambalaj bilgileri: 25T / Takımı
Yetenek temini: 100 milyon yıllık
Biçim: kaset Örnek: W / S / P
Ayırmak: Bkz. Ekle Depolama: 2-30 ℃
Raf zamanı: 24 ay
Vurgulamak:

hızlı tanı test kitleri

,

Bir Adım Hızlı Test

COVID-19 IgG Hızlı Test Kaseti, insan tam kanında, serumunda veya plazma örneğinde ve ayrıca Parmak Çubuğu Tam Kan örneğinde SARS-COV-2'ye karşı IgG antikorunun kalitatif tespiti için bir yanal akış kromatografik immünolojik testtir.

 

【ÖZET】

Yeni koronavirüsler β cinsine aittir.COVID-19, akut solunum yolu enfeksiyonu hastalığıdır.İnsanlar genellikle hassastır.Şu anda, yeni koronavirüs tarafından enfekte olan hastalar, enfeksiyonun ana kaynağıdır;asemptomatik enfekte kişiler de bulaşıcı bir kaynak olabilir.Mevcut epidemiyolojik araştırmaya göre, kuluçka süresi 1 ila 14 gün, çoğunlukla 3 ila 7 gündür.Ana belirtiler ateş, yorgunluk ve kuru öksürüktür.Birkaç vakada burun tıkanıklığı, burun akıntısı, boğaz ağrısı, miyalji ve ishal görülür.

Koronavirüsler, insanlar, diğer memeliler ve kuşlar arasında geniş bir şekilde dağılan ve solunum, bağırsak, karaciğer ve nörolojik hastalıklara neden olan zarflı RNA virüsleridir.1 Altı koronavirüs türünün insan hastalığına neden olduğu biliniyor.2 Dört virüs - 229E, OC43, NL63 ve HKU1 - yaygındır ve tipik olarak bağışıklığı yeterli kişilerde soğuk algınlığı semptomlarına neden olur.2


【KULLANIM TALİMATLARI】
Testten önce test, numune, tampon ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasına izin verin.
1. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.Folyo poşet açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Serum veya Plazma numunesi için:
Damlalık kullanmak için: Damlalığı dikey tutun, numuneyi doldurma çizgisine kadar çekin
(yaklaşık 10 μL) ve numuneyi numune kuyusuna (S) aktarın, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Bir pipet kullanmak için: Örnek kuyusuna (S) 10 uL örnek aktarmak için, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Damara Girme Tam Kan örneği için:
Damlalık kullanmak için:Damlalığı dikey olarak tutun, numuneyi doldurma çizgisinin yaklaşık 1 cm yukarısına çekin ve numuneden 1 tam damla (yaklaşık 20 μL) numune kuyusuna (S) aktarın.Ardından 2 damla arabellek (yaklaşık 80 μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Bir pipet kullanmak için: Örnek kuyusuna (S) 20 uL tam kan aktarmak için, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Parmak Çubuğu Tam Kan numunesi için:
Damlalık kullanmak için:Damlalığı dikey olarak tutun, numuneyi doldurma çizgisinin yaklaşık 1 cm yukarısına çekin ve numuneden 1 tam damla (yaklaşık 20 μL) numune kuyusuna (S) aktarın.Ardından 2 damla arabellek (yaklaşık 80 μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Kılcal boru kullanmak için:Kapiller tüpü doldurun ve yaklaşık 20 μL parmak ucu tam kan örneğini test kasetinin örnek kuyusuna (S) aktarın, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.Aşağıdaki resme bakın.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin.Sonuçları 10 dakikada okuyun.Sonucu 20 dakika sonra yorumlamayın.
Not: Şişeyi açtıktan sonra 6 aydan fazla tampon kullanılmaması önerilir.

CE Belgesi COVID-19 IgG hızlı test kaseti 0

 

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

IgG POZİTİF: * İki renkli çizgi belirir.Kontrol çizgisi bölgesinde (C) her zaman renkli bir çizgi görünmeli ve başka bir çizgi IgG çizgisi bölgesinde olmalıdır.

*NOT: Test çizgisi bölgelerindeki rengin yoğunluğu,

örnekte bulunan 2019-nCoV antikorlarının konsantrasyonu.Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki herhangi bir renk tonu pozitif kabul edilmelidir.

OLUMSUZ:Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir.IgG bölgesi bölgesinde hiçbir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor.Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, kontrol hattı arızasının en olası nedenleridir.Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın.Sorun devam ederse, derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

Kat.No. Ürün Örnek Biçim Kit Boyutu CE Durumu
INCPG-402 COVID-19 IgG Hızlı Test WB / S / P Kaset 25 T CE

İletişim bilgileri
selina

Telefon numarası : +8615857153722

Naber : +008613989889852