Çin  manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

COT Hızlı Test Kaset Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti Nikotin Metabolit FDA 510K Için Tam Kan / Serum / Plazma

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, FDA 510K
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:40T / kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Yağ çubuğu, Kaset, Panel Numune: DB / S / P
Kit boyutu: 40T / kit Kesme: 10 ng / mL, 100ng / mL
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

Tam Kan / Serum / Plazma CE sertifikalı insanlarda Cotinine (nikotin metabolit) kalitatif tespiti için hızlı bir test

Uygulamalar:

COT Hızlı Test Kaseti (WB / S / P), insan idrarındaki Cotininin 200 ng / mL'lik bir kesme konsantrasyonunda tespiti için hızlı bir kromatografik immünoassaydır. Bu test diğer ilgili bileşikleri tespit edecektir, lütfen bu prospektüsteki Analitik Spesifikasyon tablosuna bakınız.

Bu test sadece bir ön analitik test sonucu sağlar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi ve kütle spektrometresi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir. Özellikle ön pozitif sonuçlar kullanıldığında, kötüye kullanım testi sonucundaki herhangi bir ilaca klinik düşünce ve profesyonel karar verilmelidir.

Açıklama:

Cotinine, insanlarda otonom ganglionların ve merkezi sinir sisteminin stimülasyonunu üreten toksik bir alkaloid olan nikotinin ilk aşaması metabolitidir. Nikotin, tütün içen bir toplumun hemen hemen her üyesinin doğrudan temas ya da ikinci el soluma yoluyla maruz kaldığı bir ilaçtır. Tütünün yanı sıra, nikotin, nikotin zamkı, transdermal yamalar ve burun spreyleri gibi tütün yerine koyma terapilerinde de aktif bileşen olarak ticari olarak temin edilebilir. 24 saatlik bir tam kan veya serum veya plazmada, bir nikotin dozunun yaklaşık% 5'i değişmemiş ilaç olarak atılır,% 10'u kotinin ve% 35'i hidroksi kotinin; diğer metabolitlerin konsantrasyonlarının% 5'ten daha az olduğuna inanılıyor .1 Cotinineis'in inaktif bir metabolit olduğu düşünüldüğünde, eliminasyon profilinin, büyük ölçüde tam kan, tam kan / serum / plazma pH bağımlı olan nikotinden daha stabildir. Sonuç olarak kotinin, nikotin kullanımını belirlemek için iyi bir biyolojik işaretleyici olarak kabul edilir. Nikotinin plazma yarı ömrü, inhalasyon veya parenteral uygulamadan yaklaşık 60 dakika sonradır.2 Nikotin ve kotinin, böbrek tarafından hızla elimine edilir; Tam kanda veya serumda veya plazma veya 10ng / ml veya 100ng / ml'lik bir kesme seviyesindeki plazmadaki kotinin tespit penceresinin nikotin kullanımından sonra 2-3 gün kadar olması beklenir.
COT Hızlı Test Kaseti (tam kan / serum / plazma), bir alet kullanmadan yapılabilecek hızlı bir tam kan / serum / plazma tarama testidir. Test, tam kan veya serum veya plazmada yüksek Cotinine seviyelerini seçici olarak tespit etmek için bir monoklonal antikor kullanır. COT Hızlı Test Kaseti (tam kan / serum / plazma) tam kan veya serum veya plazma içindeki Cotinine kesme seviyesini (10ng / ml veya 100ng / ml) aştığında pozitif sonuç verir.

Nasıl kullanılır?

 1. Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
  Serum veya plazma örneği için:
  1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına (15-30 ℃) getirin. Kaseti kapalı poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.
  2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Damlalığı dikey olarak tutun ve 1 damla damla serum veya plazma (yaklaşık 40 dropl) aktarın, ardından kasetin örnek kuyucuğuna 2 damla tampon (yaklaşık 80μl) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Numune içine hava kabarcıkları sıkılmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
  3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonucu 5 dakikada okuyun. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

  Tam kan örneği için:
  1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın.
  2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
  Venipunkture Tam Kan örneği için:
  Pper Damlalığı dikey olarak tutun ve numuneye 1 damla tam kan (yaklaşık 40μl) aktarın, ardından 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80μl) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
  Parmak Tam Kan örneği için:
  A Bir kılcal tüp kullanmak için: Kılcal tüpü doldurun ve yaklaşık 40μl parmak izi tam kan örneğini test kasetinin örnek alanına aktarın, ardından 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80ul) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
  3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuçları 5 dakikada okuyun. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

NEGATİF: * İki satır görünür . Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve bir başka belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Bu negatif sonuç, Cotinine konsantrasyonunun tespit edilebilir seviyenin (200 ng / mL) altında olduğunu gösterir.

* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin gölgesi değişebilir, ancak soluk renkli bir çizgi olduğunda bile negatif olarak düşünülmelidir.

POZİTİF: Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor. Bu pozitif sonuç, Cotinine konsantrasyonunun tespit edilebilir seviyeyi (200 ng / mL) aştığını gösterir.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test kullanarak tekrarlayın. Sorun devam ederse, lotu derhal kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)