Antijen COVID-19 IgG / IgM Bulaşıcı Hastalık Testi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AllTest
Sertifika: CE
Model numarası: FI-NCP-402
Min sipariş miktarı: N / A
Ambalaj bilgileri: 10T / 25 T
Teslim süresi: 10-15 gün
Ödeme koşulları: / T
renk: Mavi Örnek: Tam Kan / Serum / Plazma, Parmak Çubuğu Tam Kan örneği
Ayırmak: Bkz. Ekle Depolama: 2-30 ° C
sertifika: CE, ISO13485 Biçim: kaset
Vurgulamak:

IgG / IgM Bulaşıcı Hastalık Testi

,

COVID-19 Bulaşıcı Hastalık Testi

,

antijen Bulaşıcı Hastalık Testi

COVID-19 IgG / IgM Testi, Fluorescence Immunoassay Analyzer kullanılarak insan tam kanında, serumunda veya plazma örneğinde SARS-COV-2'ye karşı IgG ve IgM antikorlarının kalitatif tespiti içindir.

 

【ÖZET】

Yeni koronavirüsler β cinsine aittir.COVID-19, akut solunum yolu enfeksiyonu hastalığıdır.İnsanlar genellikle hassastır.Şu anda, yeni koronavirüs tarafından enfekte olan hastalar, enfeksiyonun ana kaynağıdır;asemptomatik enfekte kişiler de bulaşıcı bir kaynak olabilir.Mevcut epidemiyolojik araştırmaya göre, kuluçka süresi 1 ila 14 gün, çoğunlukla 3 ila 7 gündür.Ana belirtiler ateş, yorgunluk ve kuru öksürüktür.Birkaç vakada burun tıkanıklığı, burun akıntısı, boğaz ağrısı, miyalji ve ishal görülür.

Koronavirüsler, insanlar, diğer memeliler ve kuşlar arasında geniş bir şekilde dağılan ve solunum, bağırsak, karaciğer ve nörolojik hastalıklara neden olan zarflı RNA virüsleridir.1 Altı koronavirüs türünün insan hastalığına neden olduğu biliniyor.2 Dört virüs - 229E, OC43, NL63 ve HKU1 - yaygındır ve tipik olarak bağışıklığı yeterli kişilerde soğuk algınlığı semptomlarına neden olur.2


【KULLANIM TALİMATLARI】
Testten önce test, numune, tampon ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasına izin verin.
1. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.Folyo poşet açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Serum veya Plazma numunesi için:
Damlalık kullanmak için: Damlalığı dikey tutun, numuneyi doldurma çizgisine kadar çekin
(yaklaşık 10 μL) ve numuneyi numune kuyusuna (S) aktarın, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Bir pipet kullanmak için: Örnek kuyusuna (S) 10 uL örnek aktarmak için, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Damara Girme Tam Kan örneği için:
Damlalık kullanmak için:Damlalığı dikey olarak tutun, numuneyi doldurma çizgisinin yaklaşık 1 cm yukarısına çekin ve numuneden 1 tam damla (yaklaşık 20 μL) numune kuyusuna (S) aktarın.Ardından 2 damla arabellek (yaklaşık 80 μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Bir pipet kullanmak için: Örnek kuyusuna (S) 20 uL tam kan aktarmak için, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Parmak Çubuğu Tam Kan numunesi için:
Damlalık kullanmak için:Damlalığı dikey olarak tutun, numuneyi doldurma çizgisinin yaklaşık 1 cm yukarısına çekin ve numuneden 1 tam damla (yaklaşık 20 μL) numune kuyusuna (S) aktarın.Ardından 2 damla arabellek (yaklaşık 80 μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Kılcal boru kullanmak için: Kapiller tüpü doldurun ve yaklaşık 20 μL parmak ucu tam kan örneğini test kasetinin örnek kuyusuna (S) aktarın, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.

3. Test sonuçlarını görsel olarak yorumlamayın.

 

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

Fluorescence Immunoassay Analyzer tarafından okunan sonuçlar ve sonucu ekranda görüntüleyin.

Kat.No. Ürün Örnek Biçim Kit Boyutu CE Durumu
FI-NCP-402 COVID-19 IgG / IgM Testi WB / S / P Kaset 10T / 25T CE

İletişim bilgileri
selina

Telefon numarası : +8615857153722

Naber : +008613989889852