Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Adenovirüs ve RSV Combo Hızlı Test Kaseti (Nazofarengeal Swab) CE İşareti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:IARC-525

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:/ Kutu 25 kaset
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Renk: mavi Sertifika: CE
Raf Zaman: 24 ay Örnek: KULLANILABİLİR
Depolama: 2-30 ° C Biçim: Kaset

Uygulama:

Adenovirüs ve RSV Combo Hızlı Test Kaseti, Nazofarengeal swab örneklerinde Adenovirüs, Solunum Sinsit Virüsü antijenlerinin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünoassaydır. Solunum adenovirüsünün, sinsityal virüs viral enfeksiyonlarının hızlı ayırıcı tanısında yardımcı olması amaçlanmıştır.

Açıklama:

Çocuklarda ve yetişkinlerde alt solunum yollarında enfeksiyonlara neden olabilecek çeşitli virüsler olmasına rağmen, influenza A & B, solunum sinsit virüsü (RSV), influenza For 1, 2 ve 3 ve Adenovirüs genellikle en yaygın olanıdır. Adenovirüsün neden olduğu solunum yolu hastalık belirtileri soğuk algınlığından zatürree, "krup" ve bronşit içerir. Konjonktivit, bronşit, zatürree, diyare ve diğer semptomlardan farklı hastalıklara neden olan 47 adenovirüs serotipi vardır. Bunlar arasında 8, 14, 16 ve 17 numaralı serotiplerin konjonktivite neden olduğu, serotiplerin 7, 14, 21 ise solunum semptomlarına neden olduğu gösterilmiştir.
Mevcut test kitinde kullanılan antikorlar, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 14, 16, 17, 19 ve 37.1 serotipleri dahil olmak üzere birçok adenovirüs serotipine karşı geniş bir reaktivite aralığına sahiptir. Akciğerlerin ve solunum yollarının enfeksiyonuna neden olan Solunum Sinsit Virüsü (RSV), küçük çocuklarda solunum yolu hastalıklarının ana nedenlerinden biridir. Yetişkinlerde, tıkalı veya akan bir burun, boğaz ağrısı, hafif baş ağrısı, öksürük, ateş ve genel bir hastalık hissi gibi soğuk algınlığı semptomlarına neden olabilir.
Ancak erken doğmuş bebeklerde ve akciğerleri, kalbi veya bağışıklık sistemini etkileyen hastalıkları olan çocuklarda, RSV enfeksiyonları diğer daha ciddi hastalıklara yol açabilir. 2 RSV oldukça bulaşıcıdır ve birisi öksürdüğü veya hapşırdığında virüsü içeren damlacıklar yoluyla yayılabilir. Aynı zamanda yüzeylerde (tezgah veya kapı kolları gibi) ve ellerde ve giysilerde yaşayabilir, böylece bir kişi kirli bir şeye dokunduğunda kolayca yayılabilir. RSV, okullar ve çocuk bakım merkezleri aracılığıyla hızla yayılabilir. Bebekler genellikle daha büyük çocuklar virüsü okuldan eve taşıdıklarında ve hastalara geçirdiklerinde alırlar. Hemen hemen tüm çocuklara 2-3 yaşına geldiğinde en az bir kere RSV bulaşır. 3 RSV enfeksiyonları sıklıkla, geç ilkbahardan sonbahara kadar süren salgınlarda ortaya çıkar. RSV'nin neden olduğu solunum hastalıkları - bronşiolit veya zatürree gibi - genellikle yaklaşık bir hafta sürer, ancak bazı vakalar birkaç hafta sürebilir.
Adenovirüs ve RSV Combo Hızlı Test Kaseti (Nazofarenks Swab), Nazofarenks swab örneklerinde Adenovirüs, Solunum Sinsit Virüsü antijenlerinin varlığını 15 dakika içinde sonuçlandırarak nitel olarak tespit eder. Test, Nazofarengeal swab örneklerinde Adenovirüs, Solunum Sinsit Virüsü antijenlerini seçici olarak saptamak için Adenovirüs, Solunum Sinsit Virüsü için spesifik antikorları kullanır.

Nasıl kullanılır?
Testten önce, numunenin, ekstraksiyon tamponunun oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini sağlayın.
1. Test kasetini kapalı folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Ekstraksiyon Tüpünü iş istasyonuna yerleştirin. Ekstraksiyon reaktif şişesini dikey olarak baş aşağı tutun. Şişeyi sıkın ve çözeltinin ekstraksiyon tüpüne, tüpün kenarına dokunmadan serbestçe düşmesine izin verin. Ekstraksiyon Tüpüne 10 damla çözelti (Yaklaşık 400μL) ekleyin. Şekil 1'e bakınız.
3. Swab örneğini Ekstraksiyon Tüpüne yerleştirin. Çubuğu antijeni serbest bırakmak için kafayı borunun içine doğru bastırırken çubuğu yaklaşık 10 saniye döndürün. Şekil 2'ye bakınız.
4. Swab başlığını Ekstraksiyon Tüpünün içine doğru sıkarken swabı çıkarın ve swabdan olabildiğince fazla sıvı çıkarmak için çıkarın. Çubuğu, biyolojik olarak tehlikeli atık imha protokolünüze uygun şekilde atın. Şekil 3'e bakınız.
5. Damlalık ucunu emme borusunun üstüne yerleştirin. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Şekil 4'e bakınız.
6. Her bir kuyucuğa üç damla çözelti (yaklaşık 12μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Sonucu 15 dakika sonra okuyun. 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın.
Kedi. Yok hayır. Ürün Açıklaması Örnek Biçim Kit boyutu Ayırmak durum
IARC-525 Adenovirüs ve RSV Combo Hızlı Test Kaseti Nazofarengeal Çubukla kaset 10T Bkz. Ekle CE

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)